Ghostwire: Tokyo z datą premiery Xbox Series X i Game Pass


Przygodowa gra akcji firmy Tango Gameworks o zjawiskach nadprzyrodzonych Ghostwire: Tokio pojawi się na Xbox Series X i usłudze subskrypcji Game Pass firmy Microsoft 12 kwietnia, ogłosił wydawca Bethesda Softworks w środę. Ghostwire: Tokio będzie dostępna zarówno na Xbox, jak i Windows PC w ramach Game Pass.

Zbiegające się z Ghostwire: TokioXbox Series X to bezpłatna aktualizacja oryginalnej gry na PlayStation 5 i PC. Aktualizacja „Spider’s Thread”, jak nazywają to Tango i Bethesda, doda nowe lokalizacje w całym Tokio, które obejmują nowe misje i dodatkowe tajemnice do rozwiązania. Główny wątek fabularny gry zostanie również zaktualizowany o „rozszerzone przerywniki filmowe, dające graczom głębszy wgląd w fabułę”, według twórcy.

Bezpłatna aktualizacja obejmie również tryb gry Spider’s Thread, opisany jako „30-etapowa rękawica wybrana spośród ponad 120 ręcznie wykonanych poziomów z jednym prostym celem: dotrzeć do końca”. W trybie brzmiącym nieco jak roguelike gracze będą odblokowywać umiejętności podczas gry i zdobywać walutę w grze, którą można wydać na ulepszenia. Zawartość Spider’s Thread pojawi się również na Xboksie Series X Ghostwire: Tokio na starcie.

Ghostwire: Tokio pierwotnie wydana na PlayStation 5 i Windows PC 25 marca 2022 r. Gra była przeznaczona wyłącznie na konsolę na PS5, umowa zawarta wcześniej Microsoft przejął wydawcę Bethesda Softworks w 2020 roku. Drugą grą Bethesdy wydaną najpierw na PS5 w ramach tej umowy była gra Arkane Studios Deathloopktóra trafiła na konsolę Sony obecnej generacji we wrześniu 2021 roku. Deathloop trafiła na Xbox Series X rok późniejprzybywając jako jednodniowe wydanie Game Pass i otrzymując aktualizację podobną do Ghostwire: Tokio‘S.

W Recenzja Polygon nt Ghostwire: Tokio, krytyk Justin McElroy pozytywnie napisał o dobrze wykonanym świecie gry i uroczych rozrywkach, ale uznał rozgrywkę za hasło. „Prawdopodobnie najmilsza rzecz, o jakiej mogę powiedzieć Ghostwire: Tokio jest to, że jest to ujmujące doświadczenie” – powiedzieliśmy. „Pokazano wiele troski, od szczegółów kulturowych w słodkich historiach pobocznych po renderowanie samego smaganego deszczem świata. Ale jakikolwiek urok ugrzęźnie w frustrujących decyzjach projektowych i powolnej mechanice”.

Kontynuacją było Tango Gameworks Ghostwire: Tokio z niespodziewanym wydaniem rytmicznej gry akcji Pośpiech Hi-Fi w styczniu.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!