Ghostbusters: Frozen Empire – scena po napisach i inne rzeczy, o których warto wiedzieć


Pogromcy duchów powracają do kin Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperium. Nowy film, kontynuacja filmu z 2021 roku Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe, przenosi akcję z małego miasteczka Oklahoma z powrotem do starego miasta Ghostbusters, Nowego Jorku. Oznacza to, że kultowa siedziba remizy strażackiej powróciła wraz z kilkoma znajomymi twarzami, zarówno cielesnymi, jak i duchowymi.

Aby pomóc Ci śledzić wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wyruszysz w podróż Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperiumodpowiedzieliśmy na kilka pytań, które możesz mieć na temat filmu – i całkowicie bez spoilerów Zamrożone Imperiumchoć są i takie Życie pozagrobowe.

Czy Ghostbusters: Frozen Empire ma scenę po napisach?

Rodzaj. Po zakończeniu pierwszej serii kredytów, Zamrożone Imperium ma krótką scenę w połowie napisów końcowych, w której można wrzucić jeden dodatkowy gag. Scena z pewnością nie jest kluczowa dla fabuły i nie jest to tak naprawdę zapowiedź kontynuacji, ale jeśli chcesz pozostać w świecie Pogromców Duchów na jakąś dodatkową minutę, jest dla Ciebie. Nie ma żadnych dodatkowych materiałów po napisach.

Czy Ghostbusters: Frozen Empire otrzyma kontynuację?

Trzeci film z serii Pogromcy duchów nie otrzymał jeszcze zielonego światła, a twórcy filmu nie mówią zbyt wiele na ten temat, chociaż reżyser Gil Kenan powiedział firmie Polygon, że będzie podekscytowany możliwością utrzymać franczyzę w Nowym Jorku na dalsze raty. Wcześniej mówił, że „mnóstwo pomysłów”, aby uzyskać więcej części franczyzy. Pytanie tylko czy Zamrożone Imperium zarabia pieniądze. Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe osiągnął solidny, ale nie wyjątkowy zysk, osiągając 200 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym 75 milionów dolarów. Jeśli filmowi uda się to osiągnąć lub przekroczyć, prawdopodobnie doczekamy się jeszcze co najmniej jednej przygody z polowaniem na duchy z rodziną Spenglerów.

Czy Bill Murray i reszta oryginalnych Pogromców Duchów występują w tym filmie?

Nie obawiajcie się, fani oryginalnych filmów Pogromcy duchów z lat 80.: Peter Venkman (Bill Murray), Winston Zeddemore (Ernie Hudson), Ray Stantz (Dan Aykroyd), a nawet Janine Melnitz (Annie Potts) powracają na ten film i wszyscy grają dość znaczące role. Dołącza do nich także główna obsada poprzedniego filmu, w tym Mckenna Grace, Carrie Coon, Paul Rudd, Finn Wolfhard, Celeste O’Connor i Logan Kim, a także kilku nowicjuszy w serialu, takich jak Kumail Nanjiani, Patton Oswalt, i Jamesa Acastera. Oprócz tych wszystkich aktorów jest nawet kilka epizodów, które długoletni fani z pewnością zauważą w całym filmie Zamrożone Imperium.

Czy „Kraina Lodu” przywróci Harolda Ramisa w kolejnej roli ducha?

Na szczęście nie. Chociaż oryginalny Pogromca Duchów Egon Spengler góruje nad tym filmem i jego bohaterami, a jego strata jest nadal głęboko odczuwalna, Zamrożone Imperium nie zawiera żadnych przerażających prób sprowadzenia Harolda Ramisa z powrotem za pomocą sztuczek z efektami wizualnymi. Ramis zmarł w 2014 roku i Życie pozagrobowe zawierał zarówno cyfrową scenę z jego postacią, Egonem, jak i wcześniej wycięty krótki klip z lat 80. przedstawiający tę postać. Jest całkowicie nieobecny Zamrożone Imperiumi film jest przez to lepszy.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment