Gentler Streak otrzymuje poważną aktualizację z obsługą iPada i więcej


Popularna aplikacja fitness Gentler Streak otrzymała dziś poważną aktualizację, która wykorzystuje nowe funkcje wprowadzone w aplikacji iOS 17, iPadOS 17I zegarekOS 10. Nowa wersja aplikacji po raz pierwszy zawiera wersję na iPada, a także nowy interfejs aplikacji Apple Watch oraz widżety StandBy dla użytkowników iPhone’a.

Co nowego w aktualizacji Gentler Streak

Wraz z iPadOS 17 Apple wreszcie udostępnia aplikację Zdrowie na iPadzie. Użytkownicy mogą teraz śledzić swoje dane zdrowotne na dużym ekranie, a wszystkie dane są synchronizowane z iPhone’a i Apple Watch za pośrednictwem iCloud. Oczywiście aplikacje innych firm można również zintegrować z aplikacją Zdrowie na iPadzie, a Gentler Streak jest jedną z pierwszych aplikacji, które to zrobiły.

Nowa wersja Gentler Streak ma teraz interfejs przystosowany do iPada, który umożliwia dostęp do sekcji Streak, Wellbeing i wszystkich innych funkcji dostępnych już w wersji aplikacji na iPhone’a i Apple Watch. Aby lepiej wykorzystać ekran iPada, Ścieżka aktywności pokazuje widok 30-dniowy, a nie tylko 10-dniowy, a podsumowanie zawiera także więcej informacji.

Dla użytkowników Apple Watch Gentler Streak ma teraz nowy interfejs, który jest zgodny z nowymi wytycznymi watchOS 10. „Ekrany wyświetlają się lepiej z tłem – jak pierwszy ekran stanu Gentler Streak – a jednocześnie przekazują określony komunikat” – wyjaśniają twórcy.

Na iPhonie aktualizacja wprowadza interaktywne widżety, dzięki czemu możesz uruchomić sugerowaną aplikację Go Gentler bezpośrednio z ekranu głównego. A gdy Twój iPhone znajduje się w trybie gotowości, możesz także dodać widżety Gentler Streak, aby na odległość wyświetlać sugestie Go Gentler lub aktualny stan kondycji. Niektóre sekcje aplikacji również zostały przeprojektowane, aby wyglądały bardziej nowocześnie.

Reklama

Więcej o aplikacji

Otrzymano delikatniejszą passę Nagroda Apple App of the Year dla Apple Watch w 2022 r a ostatnio zdobyła miejsce jako finalistka konkursu Nagroda Apple Design Award 2023. Początkowo został wprowadzony dla użytkowników iPhone’a w 2021 r., a jego wersja na Apple Watch została wypuszczona w lutym 2022 r.

Możesz pobierz za darmo Gentler Streak z App Store, ale niektóre zaawansowane funkcje wymagają subskrypcji lub dożywotniej licencji. Aby lepiej poznać aplikację, pamiętaj o tym sprawdź wywiad z Katariną Lotric, założycielką Gentler Streak, tutaj 9 do 5Mac.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment