Gentler Streak otrzymuje bardziej szczegółowe statusy kondycji i nowe ikony


Popularna aplikacja fitness i wellness Gentler Streak otrzyma w tym tygodniu kolejną ważną aktualizację. W tej wersji użytkownicy otrzymają bardziej szczegółowe stany kondycji, a także nowe niestandardowe ikony i przebudowaną aplikację Apple Watch. Czytaj dalej, gdy szczegółowo opisujemy, co nowego w tej aktualizacji.

Co nowego w aktualizacji Gentler Streak

Wersja 4.4 Gentler Streak wprowadza aplikację Apple Watch, która została przebudowana od podstaw. Twórcy wyjaśniają, że dzięki temu aplikacja watchOS jest szybsza i, co ważniejsze, zużywa teraz znacznie mniej baterii. Ale wraz z tą aktualizacją pojawi się o wiele więcej.

Funkcja Daily Fitness Status w Gentler Streak również została znacznie ulepszona, aby zapewnić użytkownikom więcej szczegółów. Aktualizacja dodaje 14 nowych statusów sprawności, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji przekraczających możliwości, a także kilku scenariuszy niszowych. Nowe statusy są „bardziej dostosowane do rzeczywistego stanu ludzi” – twierdzą twórcy.

Oprócz wszystkich tych ulepszeń, Gentler Streak 4.4 zawiera sześć nowych niestandardowych ikon. Chociaż trzy z tych ikon zostały stworzone przez zespół Gentler Streak, pozostałe trzy zostały wybrane w ramach wyzwania związanego z ikonami – jest nawet ikona wykonana przez Podstawowy facet od Apple.

Dla niewtajemniczonych: Gentler Streak to aplikacja, która pomaga użytkownikom lepiej zrozumieć ich stan fizyczny i dowiedzieć się, czy mogą poprawić swoje treningi, czy też nie naciskają zbyt mocno. Aplikacja otrzymana Nagroda Apple App of the Year dla Apple Watch w 2022 r a ostatnio zdobyła miejsce jako finalistka konkursu Nagroda Apple Design Award 2023.

Reklama

Możesz pobierz za darmo Gentler Streak z App Store, ale niektóre zaawansowane funkcje wymagają subskrypcji lub dożywotniej licencji. Warto zaznaczyć, że Podsumowanie aktywności jest funkcją bezpłatną, więc każdy może z niej skorzystać.

Upewnij się sprawdź wywiad z Katariną Lotric, założycielką Gentler Streak, tutaj 9 do 5Mac.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment