GeForce NOW dodaje Exoprimal i Prince of Persia: The Lost Crown


Trzymajcie się swoich miejsc — aktualizacja GFN z tego tygodnia uwalnia dinozaury, korony i nie tylko w chmurze. Złap to wszystko na Capcom Egzopierwotny i Ubisoftu Prince of Persia: Zaginiona korona10 nowych gier, które w tym tygodniu dołączą do biblioteki GeForce NOW.

Dostosuj się, dostosuj, przetrwaj
Skorzystaj z najnowocześniejszej technologii egzoszkieletów i walcz z dzikimi dinozaurami na Ziemi opanowanej przez fale prehistorycznych drapieżników. Zespołowa gra akcji online firmy Capcom, Exoprimal, jest teraz obsługiwana w chmurze. Zmierz się z welociraptorami, tyranozaurami i zmutowanymi odmianami zwanymi neozaurami, korzystając z unikalnej broni i umiejętności egzoszkieletu. Dołącz do innych graczy w głównym trybie gry, Dino Survival, aby odblokować fragmenty i specjalne misje z oryginalnej historii, łącząc w całość początki epidemii dinozaurów. Zmieniaj egzoszkielety w locie, przełączając się między rolami szturmowca, czołgu i wsparcia, aby dopasować się do sytuacji. Złap grę w chmurze w tym tygodniu wraz z wydaniem Aktualizacji Tytułu 3, która wprowadza nową misję i specjalną zawartość związaną z kolaboracją z Monster Hunter, nową mapę, nowe platformy oraz początek trzeciego sezonu. Członkowie Ultimate mogą cieszyć się nią w rozdzielczości do 4K i 120 klatkach na sekundę, a nowi gracze mogą kupić grę na Steamie z 50% zniżką przez ograniczony czas.

Powrót do Piasków Czasu

Pokonaj czas i przeznaczenie, aby odzyskać koronę i ocal przeklęty świat w Prince of Persia: The Lost Crown. To najnowsza przygoda z docenionej przez krytyków serii platformówek przygodowych akcji, którą będzie można przesyłać strumieniowo w chmurze w tym tygodniu od premiery gry na PC.

Wciel się w Sargona, legendarnego księcia o niezwykłych umiejętnościach akrobatycznych i mocy manipulowania czasem. Udaj się na górę Qaf, aby uratować porwanego księcia Ghassana. Dzierż ostrza i różne moce związane z czasem, aby walczyć z wrogami i rozwiązywać zagadki w świecie inspirowanym Persją, pełnym niezwykłych zabytków.

Członkowie mogą uwolnić swojego wewnętrznego wojownika za pomocą Ostateczne członkostwo dla najwyższej jakości transmisji strumieniowej. Wskocz do ekscytującej gry dzięki obsłudze rozdzielczości do 4K przy 120 klatkach na sekundę na komputerach PC i Mac, przesyłając strumieniowo z serwerów wyposażonych w GeForce RTX 4080 w chmurze.

Czas na nowe gry
Ponadto członkowie mogą szukać następujących elementów:

Reklama
  • Ci, którzy pozostają (nowe wydanie na Xboxdostępne w ramach PC Game Pass, 16 stycznia)
  • Prince of Persia: The Lost Crown (nowe wydanie w dniu Ubisoftu i Ubisoftu+18 stycznia)
  • Rzepowy chłopiec okrada bank (nowe wydanie w dniu 20.02.2017 r.) Para I Xboxdostępne w ramach PC Game Pass, 18 stycznia)
  • Nowy cykl (Nowe wydanie na Steamie, 18 stycznia)
  • Sosny Beacon (Xboxdostępny w sklepie Microsoft)
  • egzopierwotny (Para)
  • DALEKO: Zmieniające się pływy (Xboxdostępny w sklepie Microsoft)
  • Zejście pod wodę (Xboxdostępny w sklepie Microsoft)
  • Legenda Nayuty: Bezgraniczne szlaki (Para)
  • Rzepa chłopiec popełnia uchylanie się od płacenia podatków (Xboxdostępny w sklepie Microsoft)

W co planujesz grać w weekend?Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment