Gdzie znaleźć wszystkie Cudowne Nasiona w Super Mario Bros. Wonder


Cudowne Nasiona są głównym przedmiotem kolekcjonerskim Super Mario Bros. Cud. Wyśledzenie tych nieuchwytnych bibelotów pozwoli ci przejść przez gorączkowy sen Nintendo o przewijaniu strony (a także zadrapać swędzenie ukończenia).

Ten przewodnik wskazuje Ci drogę wszystkie Cudowne Nasiona W Super Mario Bros. Cud, od Płaskowyżu Pipe-Rock po Specjalny Świat. Uporządkowaliśmy je według regionów i zamieściliśmy linki do szczegółowych przewodników, jak zdobyć wszystkie Cudowne Nasiona dla każdego regionu, a także wskazówki, jak znaleźć Cudowne Nasiona.


Ile Cudownych Nasion w Super Mario Bros. Wonder

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Tam są 224 Cudowne Nasiona W Super Mario Bros. Cud, z liczbą od 18 do 36 w każdym z ośmiu światów. Za odnalezienie ich wszystkich otrzymasz… wstążkę. Pojawi się w pliku zapisu, gdy będziesz wybierać użytkownika podczas uruchamiania gry.


Wskazówki dotyczące znajdowania Cudownych Nasion

Prawie każdy poziom zostanie nagrodzony jedno Cudowne Nasienie tylko za dotarcie do masztu flagowego na końcu i nagrody w każdym świecie (z wyjątkiem Świata Specjalnego). jedno Królewskie Nasienie. Ale znalezienie każdy Wonder Seed będzie wymagał nieco więcej pracy.

  • Poszukaj Cudownych Kwiatów. Większość poziomów będzie miała Cudowny Kwiat zbierać. Ten specjalny kwiat powoduje potrójną zmianę aktualnego poziomu — czasami grawitacja znika lub wkraczasz do królestwa zmierzchu, a wielobarwne bąbelki unoszą cię w niebo. Wiele sekwencji Cudownego Kwiatu kończy się Cudownym Nasieniem.
  • Niektóre poziomy mają trzecie, ukryte Cudowne Nasienie poza tymi wymienionymi na mapie. Zbieranie tych Cudownych Nasion często odblokowuje nową ścieżkę do wcześniej ukrytych poziomów – i więcej Cudownych Nasion.
  • Kup odznakę czujnika. Gdy osiągniesz W5 Kopalnie grzybówbędziesz mógł kupić Odznaka czujnika z tamtejszego sklepu Poplin. Ta odznaka zasygnalizuje, gdy znajdziesz się blisko specjalnych przedmiotów, takich jak 10 monet kwiatowych, cudownych kwiatów i, co najważniejsze, cudownych nasion.

Cudowne nasiona W1 Pipe-Rock Plateau

Super Mario Bros. Wonder Mario przed pałacem W1 Pipe-Rock Plateau

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Płaskowyż Pipe-Rock ma 35 Cudownych Nasion. Otrzymasz 10 Cudownych Nasion za normalne ukończenie poziomów, osiem za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób oraz jedno ze Sklepu Poplin. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed na płaskowyżu W1 Pipe-Rock.


Cudowne nasiona W2 Fluff-Puff Peaks

Super Mario Bros. Wonder Mario stojący w Pałacu Fluff-Puff Peaks

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Fluff-Puff Peaks jest domem dla 30 cudownych nasion. Otrzymasz osiem Cudownych Nasion za zwykłe ukończenie poziomów, osiem za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób, dwa ze Sklepów Poplin i jedno za odwiedzenie Chaty Fluff-Puff Peaks. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed w W2 Fluff-Puff Peaks.


Nasiona cudów W3 Shining Falls

Super Mario Bros. Wonder Shining Falls Mario stojący w Royal Seed Mansion

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Shining Falls można równie dobrze nazwać Wonder Falls: zawiera 20 cudownych nasion. Dostaniesz sześć za zwykłe ukończenie poziomów, sześć za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób, jedną ze Sklepu Poplin i po jednej za odwiedzenie Domu Mistrza Poplina i Królewskiej Rezydencji Nasion. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed w W3 Shining Falls.


W4 Cudowne nasiona pustyni pieczone na słońcu

Super Mario Bros. Wonder Sunbaked Desert Mario stojący w Pałacu Sunbaked Desert

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Zawiera Pustynię Słoneczną 36 Cudownych Nasion. Otrzymasz dziewięć za zwykłe ukończenie poziomów, osiem za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób, cztery za sklepy Poplin Shops i jedną za odwiedzenie Sunbaked Desert House. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed w W4 Sunbaked Desert.


W5 Fungi Mines Cudowne Nasiona

Super Mario Bros. Wonder Mario stojący w Kopalniach Grzybów

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Kop głęboko, bo Fungi Mines tak ma 21 cudownych nasion. Dostaniesz siedem za zwykłe ukończenie poziomów, sześć za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób, jedną ze Sklepu Poplin i jedną za odwiedzenie Domu Lojalnej Poplin. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed w kopalniach grzybów W5.


W6 Cudowne Nasiona Głębokiej Magmy

Super Mario Bros. Wonder Mario stojący w Pałacu Deep Magma Bog

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Głębokie Bagno Magmy tak 30 cudownych nasion. Dostaniesz sześć poziomów za zwykłe ukończenie poziomów, 10 za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób, jedną ze Sklepu Poplin i po jednym za dotarcie do czterech Obserwatoriów Głębokiej Magmy. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed w W6 Deep Magma Bog.


Cudowne Nasiona Petal Isles

Super Mario Bros. Wonder Mario stojący przy wejściu do Zamku Bowser na Wyspach Płatków

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Wciśnij pedał do dechy – tak było w przypadku Petal Isles 34 Cudowne Nasiona które możesz znaleźć, ale pamiętaj, że niektóre z nich nie będą dostępne, dopóki nie zbierzesz sześciu Królewskich Nasion z innych światów. W sumie otrzymasz 12 poziomów za zwykłe ukończenie poziomów, siedem za ukończenie Wyzwań Odznak i innych różnych prób, dwa za Sklepy Poplin i jeden za dotarcie do Domu Wędkarza Poplin. Resztę będziesz musiał znaleźć eksplorując.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed na Wyspach Płatków.


Specjalne nasiona cudów świata

Mario stoi obok Specjalnego Świata, szukając lokalizacji Wonder Seed w Super Marios Bros Wonder.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo

Funkcje Świata Specjalnego 18 cudownych nasion. Otrzymasz dziewięć za normalne ukończenie poziomów i dziewięć kolejnych za eksplorację tych światów. W przeciwieństwie do innych światów, w sklepach w Świecie Specjalnym nie można kupić Cudownych Nasion.

Oto nasz przewodnik dla wszystkich Lokalizacje Wonder Seed w Specjalnym Świecie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...

Ta karta o wartości 1000 dolarów może przechowywać wiadomość w DNA

Przechowywanie danych DNA może wydawać się odległym rozwiązaniem. Ale startup o nazwie Biomemory przybliża to nieco do rzeczywistości dzięki wydanie nowych kart...

Czy Apple powinien przywrócić Touch ID na iPhone’a?

Sponsorowane przez Capital One Shopping: Użytkownicy Capital One Shopping zaoszczędzili w zeszłym roku ponad 800 milionów dolarów. Uzyskaj automatyczne darmowe kupony w...
Advertisment