Gdzie znaleźć tajną płytkę drukowaną w hucie stali w RoboCop: Rogue City


Dobre oczy, Murphy!” to osiągnięcie/trofeum z wczesnej fazy gry RoboCop: Zbuntowane miasto, zlecając ci znalezienie PCB dla Auto-9 w sekretnym obszarze Huty Stali. Znalezienie tego obszaru jest najbliższą rzeczą RoboCop: Zbuntowane miasto ma do czynienia z prawdziwą zagadką, ale warto ją wyśledzić, bo zarobisz Płyta Omni — płyta główna Tier 4.2 za to. Oto, gdzie znaleźć tajną płytkę drukowaną w hucie stali w RoboCop: Zbuntowane miasto.

Gdzie znaleźć sekretny PCD w hucie stali w RoboCop: Rogue City

Od RoboCop: Zbuntowane miasto jest oparta na rozdziałach, a niektóre obszary są dla ciebie niedostępne po ukończeniu określonych misji fabularnych, niektóre trofea i osiągnięcia również mogą zostać łatwo przeoczone. Na szczęście, Miasto Łobuzów często zapisuje automatycznie, w tym na początku rozdziałów, więc często możesz wczytać zapis ponownie, aby odzyskać wszystko, co przegapiłeś – w tym ukrytą aktualizację PCB w Hucie Stali.

Aby znaleźć ukryte ulepszenie PCB huty stali, musisz przedostać się w głąb poziomu i minąć obszar, w którym po raz pierwszy napotkasz miny lądowe. Musisz zlokalizować ten wagon w miejscu na mapie poniżej.

Reklama

Zdjęcie: Teyon/Nacon przez Polygon

Zdjęcie: Teyon/Nacon przez Polygon

Po prawej stronie wagonu zobaczysz przycisk z informacją „Uruchom silnik”. Lokomotywa włączy się i pojedzie do tyłu, przejeżdżając przez dwie pary drzwi.

Zrzut ekranu lokomotywy prowadzącej do sekretnego obszaru PCB w hucie stali w RoboCop: Rogue City

Zdjęcie: Teyon/Nacon przez Polygon

Podążaj za lokomotywą do jej miejsca docelowego, przystanku w bloku B.

Zrzut ekranu lokomotywy w sekretnym obszarze PCB w Stalowni w RoboCop: Rogue City

Zdjęcie: Teyon/Nacon przez Polygon

Po lewej stronie lokomotywy znajdziesz drabinę. Wejdź po drabinie i wejdź na szczyt wagonu. Umożliwi to RoboCopowi dostęp do platformy z małym, podniesionym pomieszczeniem.

Wewnątrz tego pomieszczenia znajdziesz skrzynię OCP, która zawiera płytę główną Omni Board – poziom 4.2 i odblokowuje zadanie „Dobre oczy, Murphy!” trofeum/osiągnięcie. Oto lokalizacja ukrytej skrzyni i jej lokalizacja na mapie gry:

Zrzut ekranu przedstawiający lokalizację tajnej skrzynki PCB OCP w hucie stali w RoboCop: Rogue City

Zdjęcie: Teyon/Nacon przez Polygon

Mapa lokalizacji sekretnego obszaru PCB w Hucie Stali w grze RoboCop: Rogue City

Zdjęcie: Teyon/Nacon przez PolygonSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment