Gdzie znaleźć brąz w Hades 2 i jak wydostać się na powierzchnię


Brązowy to zasób, do którego się dostaniesz Hades 2 po dotarciu do Powierzchnia obszar. To kluczowy składnik rzemieślniczy, którego będziesz potrzebować, jeśli chcesz odblokować wszystko bronie (w szczególności Srebrna Czaszka).

Niestety, zanim dotrzesz na powierzchnię, minie co najmniej kilka biegów. W tym Hades 2 przewodnik, powiemy Ci jak dotrzeć na powierzchnię I jak znaleźć brąz kiedy tam dotrzesz.


Jak dotrzeć na powierzchnię i znaleźć Olimp Hades 2

W przeciwieństwie do pierwszego Hades, Hades 2 oferuje wiele tras: Zaświaty i Powierzchnię. Rozpoczniesz grę, mając możliwość zagłębienia się w Zaświaty, ale Powierzchnia to coś, co będziesz musiał odblokować po kilku godzinach gry i wielokrotnych zaklęciach.

Najpierw musisz odblokować zabezpieczenia prowadzące na Powierzchnię. Będziesz wtedy musiał pozbyć się klątwy, która cię tam dotyka.

Jak odblokować totemy Surface

Reklama

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Będziesz wiedział, że jesteś blisko brązu, kiedy odblokujesz możliwość wykonania „Przenikanie oddziałów czarownic” zaklęcie przy kotle na Rozstajach, które powinno być dostępne wkrótce potem Hermes skontaktuje się z Tobą w Zaświatach.

Do tego zaklęcia będziesz potrzebować żużel (które otrzymasz po pokonaniu Hekate) i a mol (kwiat znajdziesz w Erebusie, w pierwszym obszarze). Będziesz także potrzebować cień, do odblokowania których potrzebny jest system Alchemii. Jeśli nie masz jeszcze dostępu do Alchemii, wykonaj jeszcze jeden lub dwa uruchomienia i powinno się pojawić.

W końcu, kiedy odwiedzisz kocioł na Rozstajach, będziesz mógł kliknąć klawisz Tab i wykonać alchemię, która pozwala ci przekształcić niektóre z bardziej powszechnych materiałów w rzadkie. Alchemia, którą musisz wykonać, aby dotrzeć na powierzchnię, to „Ekstrakcja cieni”, który się obróci 30 popiołu, 30 psychikiI 3 tkanina losu w jeden cień. Gdy rozpoczniesz tutaj proces alchemii, będziesz musiał poświęcić trochę czasu, aby się ugotował. Możesz albo pobiec jeszcze raz, albo zabrać NPC do gorących źródeł na kąpiel.

Kiedy w końcu będziesz mieć swój Cień, wykonaj zaklęcie „Przenikanie totemów czarownic”. Spowoduje to usunięcie totemu z terenu treningowego w kierunku powierzchni, umożliwiając ci udanie się tam podczas następnego biegu.

Jednak podczas pierwszego biegu na Powierzchni, po oczyszczeniu pierwszego pomieszczenia, co kilka sekund zaczniesz odnosić znaczne obrażenia, skutecznie uniemożliwiając przedostanie się zbyt daleko do Miasta Ephyra i utrudniając polowanie na brąz.

Jak usunąć klątwę Surface

Melinoë wchodzi na powierzchnię w Hadesie 2

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Teraz musisz usunąć klątwę, co będzie wymagało kolejnego zaklęcia i niektórych przedmiotów, których jeszcze nie masz.

Wracając do Crossroads, będziesz mieć teraz dostęp do „Rozwikłanie fatalnej więzi”, zaklęcie, które zdejmie twoją klątwę i pozwoli ci spędzać czas na Powierzchni tak długo, jak chcesz. Aby z niego skorzystać, będziesz potrzebować dwa lotosy, dwie psiankowate, dwa mechyI dwa wzgórza.

  • Lotos to kwiat występujący w Oceanusie.
  • Nocny cień rośnie z nasion psianki, które można zebrać w Erebusie.
  • Mech znajduje się na Powierzchni, można go znaleźć poprzez identyfikację małych zielonych plam na ziemi. Po prostu rozpocznij bieg i złap go, zanim umrzesz. Kontynuuj bieganie po powierzchni, aż będziesz mieć dość.
  • Wzgórze jest najtrudniejszy do zdobycia. Najpierw wyposaż się w narzędzie Silver Spade, a następnie udaj się do Zaświatów. Szukasz Bramy Chaosu, które przeniosą Cię do pierwotnej krainy Chaosu. Tam powinieneś znaleźć miejsce do kopania na ziemi. Użyj srebrnej łopaty, aby wykopać pochodzenie nasion (miejmy nadzieję, że powinno dać ci dwa). Odwiedzaj Chaos w swoich biegach, aż będziesz mieć dwa nasiona pochodzenia. Wracając do Crossroads, zasadź je i poczekaj, aż wyrosną na wzgórze.

Kiedy już zdobędziesz wszystkie zasoby, użyj kociołka, aby wykonać zaklęcie „Rozwikłanie fatalnej więzi”. Teraz, wolni od klątwy, możesz wreszcie upolować brąz na Powierzchni.


Gdzie znaleźć brąz w Hadesie 2

Melinoë minuta o brąz w Hadesie 2

Zdjęcie: Supergiant Games za pośrednictwem Polygon

Na szczęście brązu jest dość dużo w mieście Ephyra, więc powinieneś być w stanie go zaopatrzyć, aby odblokować Srebrna Czaszka I Wędka w ciągu zaledwie jednego lub dwóch biegów.

Istnieje szansa, że ​​brąz pojawi się w dowolnym pomieszczeniu w pierwszym regionie Surface, w tym w centrum miasta Ephyra i arenie z bossem. Upewnij się, że masz ze sobą Wybór Półksiężyca z tobą i rozpocznij przygodę w różnych ćwiartkach miasta, aż znajdziesz jakieś.

Węzeł brązu może cię nieco zmylić, jeśli jesteś przyzwyczajony do szukania bardzo oczywistych węzłów rudy, jakie można znaleźć w Zaświatach. W przypadku brązu tak naprawdę szukasz stosu brązowej zbroi (patrz powyżej) spoczywającej na ziemi. Jeśli masz problemy z rozpoznaniem, odblokuj Wykrywanie odczynników zaklęcie, które wskaże Ci pobliskie złoża, zanim opuścisz ten obszar. Każdy węzeł powinien dać ci w sumie trzy brązy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment