Gdzie zdobyć kryształy portowe w Dragon’s Dogma 2 oraz lista najlepszych lokalizacji


Portkryształy są jednymi z najrzadszych i najpotężniejszych przedmiotów w Dogmat smoka 2. Działają jak kotwice, które możesz szybka podróż to znaczy, o ile masz promień.

Ale dlaczego w każdym mieście nie ma portkryształu? Jak zdobyć więcej portkryształów? A kiedy już znajdziesz więcej, gdzie je umieścić?

W tym Dogmat smoka 2 przewodniku, pokażemy ci listę portkryształów, powiem ci gdzie zdobyć więcej portkryształówi zaproponuj naszą sugestię dotyczącą najlepsze miejsca do umieszczenia kryształów portowych.


Stałe lokalizacje portkryształów w Dragon’s Dogma 2

Jeśli trzymasz się głównej historii, pierwszy kryształ, który znajdziesz, prawdopodobnie będzie tym, który znajduje się w środku Vernwortha.

Naturalnie możesz założyć, że jest to punkt szybkiej podróży, a w grze jest ich o wiele więcej. Nie. Portkryształ Vernworth jest jeden z zaledwie dwóch kryształów stacjonarnych W Dogmat smoka 2. Drugi jest w środku Wioska Harve’ównieco na zachód od Vernworth.

Reklama

W chwili pisania tego tekstu każdy inny kryształ portowy w grze, który znaleźliśmy, jest kryształem mobilnym, który można podnosić i przenosić w dowolnym momencie.


Jak zdobyć więcej portkryształów w Dragon’s Dogma 2

Portkryształy pochodzą z różnych źródeł, a podczas pierwszego przejścia gry możesz zdobyć ich łącznie sześć, nie licząc mikrotransakcji.

Możesz znaleźć jeden kryształ portowy, jadąc: Gryf Vermund do jego gniazda, co możesz zrobić, po prostu wskakując mu na grzbiet i atakując go, aż spróbuje uciec do domu. Kiedy zaprowadzi cię do swojego gniazda — lub jeśli znajdziesz gniazdo w południowej części Mgliste Bagna (widoczne na mapie powyżej) — w środku znajdziesz portkryształ.

W Battahlpodczas głównego zadania natkniesz się na Smoczy kowal w Sanktuarium Bay Wayward. Tutaj możesz wymieniać z nim Kryształy Wyrmslife w zamian za potężne ulepszenia twojej broni i zbroi. Za 20 twoich Kryształów Wyrmslife sprzeda ci jeden kryształ portowy.

Dodatkowo istnieją cztery portkryształy, które możesz zdobyć podczas wykonywania zadań w grze.

Istnieją trzy (cztery, jeśli jesteś sprytny) zadania, za które otrzymasz kryształ portowy:

 • „Święto oszustwa”
 • „Próba łucznictwa”
 • „Gra sprytu”

Otrzymasz od niego swój pierwszy kryształ portowy Kapitan Brant po ukończeniu „Święto Oszustwaposzukiwanie.

Aby zdobyć drugi kryształ portowy, możesz znaleźć elfa o imieniu Glyndwr na placu miejskim w Vernworth. Da ci zadanie „Podarunek łuku”, które ostatecznie doprowadzi do „Próba łucznictwa” poszukiwanie. Podążaj za jego linią zadań, a w nagrodę otrzymasz kryształ portowy.

Zarówno trzeci, jak i czwarty przenośny kryształ portowy mogą pochodzić z Sfinks który zadaje ci zagadki przez cały czas”Gra sprytu.”

Po pierwsze Zagadka szaleństwa prosi Cię o umieszczenie Twojego najukochańszego przyjaciela przed Sfinksem. Chwyć swojego głównego pionka, wrzuć go na platformę, a Sfinks przekaże jej jedyny portkryształ.

Jednak w trakcie Zagadka przekonania, Sfinks poprosi Cię o oddanie jej najcenniejszego przedmiotu na świecie. Będzie się zachowywać, jakby chciała ci to odebrać, ale zamiast tego odda ci to I dać ci w pełni funkcjonalny duplikat. Jeśli wręczysz jej portkryształ, który właśnie otrzymałeś od Zagadki Szaleństwa, odejdziesz bogatszy o dwa portkryształy.


Najlepsze lokalizacje kryształów portowych w Dragon’s Dogma 2

Główne miasta w Dogmat smoka 2 są bardzo rozsiane. A wszyscy wiemy, jakie to trudne szybka podróż przez oxcart jest. Ferrystones nie mogą zawieść, więc jeśli chcesz bezpiecznie podróżować, musisz mieć portstone w każdej z głównych lokacji gry.

Oto nasze propozycje najlepsze lokalizacje do umieszczenia kryształów portowychco widać na powyższej mapie:

 • Obecne legowisko Sfinksa
 • Miasto odpoczynku punktu kontrolnego
 • Bakbattahl
 • Obóz na wyspie wulkanicznej
 • Święta Altana
 • Melve
 • Smoczy kowal
 • Stacja Centralna Kolejki linowej Battahl

Ostatnia uwaga: z powodów, których nie będziemy tu omawiać, zanim zabijesz ostatniego bossa i rozpoczniesz grę końcową, powinieneś rozłożyć swoje kryształy portowe tak bardzo, jak to możliwe. Rozważ więc przeniesienie części kryształów portowych do rogów mapy przed ukończeniem ostatniego zadania w grze.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodniki, zobacz nasze listy wszystkie powołania (w tym sposób ich odblokowania), wszystko specjalizacje pionkoweoraz najlepsze ulepszenialub zapoznaj się z naszymi przewodnikami, jak uzyskać więcej Kamienie przebudzenia i jak z tego wyjść areszt.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment