Gdzie zamówić w przedsprzedaży zestawy i boostery Disney Lorcana Into the Inklands


Najnowszy dodatek do gry Disneya Lorcany, Do Inklandów, można teraz zamówić w przedsprzedaży w Amazonie – to znaczy, jeśli otrzymasz zaproszenie za pośrednictwem systemu wirtualnej kolejki. Podobnie jak uruchomienie Lorcanapoprzednia ekspansja, Powstanie Potopu, będziesz musiał ręcznie zarejestrować się, aby otrzymywać zaproszenia do Disneya Lorcany produkty, które chcesz kupić. Spowoduje to wzięcie udziału w loterii, w której będziesz mógł sprawdzić wybrane produkty.

Ten system kolejkowy jest dostępny wyłącznie dla klientów w Stanach Zjednoczonych, a rejestracja powinna pozostać otwarta przez kilka dni. Po zamknięciu zaproszenia do zakupu tych produktów zostaną losowo przydzielone e-mailem. Zaproszenie e-mail da Ci 72-godzinne okno na dokonanie zakupu, po czym Twoje miejsce trafi do kogoś innego.

Reklama

Zdjęcie: Disney/Ravensburger

System kolejek wirtualnych jest obecnie dostępny tylko dla Bursztyn/szmaragd I Rubin/Szafir zestawy startowe, Wyświetlacz wzmacniający, Skarbiec IluminatoraI Zestaw prezentowy. Inne akcesoria, takie jak pudełka na talie i koszulki na karty, będą dostępne w sklepie Amazon i u innych sprzedawców detalicznych w późniejszym terminie.


Disney Lorcana: Do wyświetlacza wzmacniającego Inklands

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten zestaw zawiera 24 pakiety wzmacniające, z których każdy jest wypełniony 12 losowymi kartami. Masz gwarancję 1 karty foliowej w opakowaniu oraz 2 kart rzadkich, bardzo rzadkich lub legendarnych, 6 kart zwykłych i 3 karty niezwykłe.


Zestaw startowy Disney Lorcana: Inklands

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Każde pudełko zawiera parę foliowych kart z postaciami przedstawionymi na przodzie opakowania. Otrzymasz także instrukcję, 11 żetonów do gry i pojedynczy pakiet uzupełniający z 12 losowymi kartami.


Zestaw upominkowy Disney Lorcana: Inklands

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zestaw podarunkowy zawiera 2 duże karty foliowe, 2 grywalne karty foliowe, 34 znaczniki obrażeń. 4 pakiety wzmacniające i 2 żetony śledzenia Wiedzy.

Jeśli wygrałeś na loterii Amazon, ich wirtualna kolejka nie jest jedynym sposobem na zdobycie tego nowego dodatku. Kup Disney wszystkie te same produkty będą dostępne w sprzedaży od 8 marca o godzinie 11:00 czasu wschodniego, oprócz wszystkich nowych akcesoriów.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment