Gdzie zamówić w przedsprzedaży nowe Echo Pop, Echo Show 5 i Echo Buds firmy Amazon


Niespodziewanie Amazon wypuścił dziś mnóstwo nowych urządzeń Echo. Jeden z tych, Echo Pop, to zupełnie nowy inteligentny głośnik o półkulistym kształcie, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Pozostałe dwie to odświeżone wersje Pokaz echa 5 I Pąki echaz których oba zawierają więcej niż tylko kilka zmian.

Amazon nie zacznie wysyłać nowych urządzeń do końca miesiąca, ale możesz je zamówić w przedsprzedaży już dziś. Aby pomóc Ci zorientować się, co nowego i jak kupować nowe gadżety, przygotowaliśmy ten artykuł z najważniejszymi produktami, linkami do zamówień w przedsprzedaży i szczegółami dotyczącymi cen. Biorąc pod uwagę, jak często Amazon obniża ceny swoich urządzeń, poinformujemy Cię również, gdy zaczniemy widzieć sprzedaż, więc miej oko na nasze oferty.

Najpierw przyjrzyjmy się nowemu Echo Pop. Amazon twierdzi, że inteligentny głośnik jest w stanie zapewnić „pełny” dźwięk w małych obszarach, takich jak sypialnie lub mieszkania, chociaż jest to twierdzenie, którego jeszcze nie przetestowaliśmy. Może również odtwarzać muzykę, dostarczać wyniki sportowe i wykonywać wiele zadań obsługiwanych przez Alexę, podobnie jak inne urządzenia Echo. Zawiera wsparcie dla Materii jak również, co ułatwia sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi różnych marek. Podobnie jak oba czwarty- I Echo Dot piątej generacji, inteligentny głośnik może również pełnić funkcję przedłużacza Wi-Fi Eero mesh. W rezultacie osoby korzystające z sieci Eero mogą dodać do 1000 stóp kwadratowych zasięgu do swoich istniejących konfiguracji Wi-Fi.

W tej chwili możesz zamówić w przedsprzedaży Echo Pop we wszystkich czterech kolorach – fioletowym, czarnym, białym i niebieskim – za 39,99 USD w Amazon przed premierą 31 maja.

Jeśli wolisz małe inteligentne wyświetlacze od małych inteligentnych głośników, Amazon ogłosił nową iterację Echo Show 5. Inteligentny wyświetlacz zawiera zaktualizowany układ mikrofonów i nowy system głośników, który według Amazon powinien zapewniać wyraźniejszą jakość dźwięku i więcej basów. Powinien być również o 20 procent szybszy niż poprzedni model, chociaż jeszcze nie przetestowaliśmy urządzenia, więc nie możemy tego potwierdzić. Jednak większość funkcji powinna być taka sama, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nowy Show 5 nadal jest wyposażony w ten sam 5,5-calowy wyświetlacz i 2-megapikselowy aparat do połączeń wideo.

Wreszcie, Amazon ogłosił nową parę Pąki echa. w przeciwieństwie do Echo Buds wydane w 2021 roku, w słuchawkach brakuje aktywnej redukcji szumów i końcówek dousznych. Zamiast tego mają nową, półotwartą konstrukcję, która podobno jest wygodniejsza i pozwala lepiej słyszeć otoczenie. Jednak pomimo różnic w konstrukcji pąki nadal integrują się z Alexą w celu prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym i innych zadań. Mogą również łączyć się z wieloma urządzeniami jednocześnie i mają konfigurowalne sterowanie dotykiem. Wkrótce je przetestujemy, więc bądź na bieżąco z naszą pełną recenzją.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment