Gdzie kupić zestaw startowy i pakiety uzupełniające Star Wars: Unlimited


Gwiezdne Wojny: Nieograniczone, bardzo oczekiwane Star Wars TCG od Fantasy Flight jest już dostępny w Internecie i lokalnym sklepie z grami. Nieograniczony łączy postacie, lokalizacje i pojazdy z całego uniwersum Gwiezdnych Wojen, łącząc je z niesamowitą oryginalną grafiką i ciekawą strategią budowania talii.

Nieograniczony zapożycza mechanikę z poprzednich gier karcianych Star Wars, ale najciekawszą zmianą jest włączenie pięciu kolorowych aspektów, które działają podobnie do many z Magia: Zgromadzenie, kierując kompozycją i motywem Twoich talii. Możesz dowiedzieć się więcej o rozgrywce i mechanice gry Gwiezdne Wojny: Nieograniczone zagłębiając się w nasze dokładny przegląd przez Charliego Halla.

W porównaniu do wielu ostatnich wydań TCG wydawanych przez The Pokémon Company i Wizards of the Coast, Gwiezdne Wojny: Nieograniczone jest stosunkowo proste i oferuje niewielką garść produktów i akcesoriów na początek Twojej podróży.

Jeśli jesteś gotowy, aby się w to zagłębić Gwiezdne Wojny: Nieograniczonepodsumowaliśmy wszystkie aktualnie dostępne produkty, gdzie można je znaleźć i ile kosztują.


Pierwsza fala Gwiezdne Wojny: Nieograniczonedubbingowany Iskra Buntuma zestaw startowy dla dwóch graczy dostępna w momencie premiery i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę. Zestaw za 34,99 USD zawiera parę gotowych talii składających się z 50 kart z własnymi pudełkami na talie, kartonowe żetony oraz skrócony przewodnik po zasadach. Oprócz wszystkiego, czego potrzebujesz na początek, każdy zestaw startowy dla dwóch graczy zawiera dziesięć kart, których nie znajdziesz w pakietach uzupełniających.

Choć prawdopodobnie ulegnie to zmianie w nadchodzących miesiącach, jedyne miejsce do zakupu Gwiezdne Wojny: Nieograniczone produkty można kupić bezpośrednio w Asmodee lub w lokalnym sklepie z grami.

Reklama

Oprócz pakietu startowego, jedyny produkt dostępny dla Gwiezdne Wojny: Nieograniczone w chwili premiery dostępne są pudełka ekspozycyjne o wartości 119,99 USD, które ponownie są dostępne wyłącznie w Internecie Asmodeelub w lokalnym sklepie z grami. Każde pudełko z boosterami zawiera 24 zapieczętowane zestawy boosterów z 16 kartami. W każdym pakiecie znajdziesz dziewięć zwykłych kart, trzy niezwykłe, jedną rzadką lub legendarną, jednego przywódcę, jedną bazę lub żeton oraz jedną kartę foliową.

Iskra buntu zestaw zawiera postacie i treści z oryginalnej trylogii Gwiezdne Wojny, Łotr 1: Historia Gwiezdnych Wojen, Gwiezdne Wojny: Rebelianci, i więcej. w odróżnieniu Magia: Zgromadzenie, uszczelnione wzmacniacze dla Gwiezdne Wojny: Nieograniczone można wykorzystać do rozszerzenia własnej kolekcji, oprócz wersji roboczych lub zapieczętowanych formatów zabaw.


Gwiezdne Wojny: nieograniczone akcesoria

Gwiezdne Wojny: Nieograniczone zostanie także wprowadzony na rynek z imponującą gamą akcesoriów, dzięki uprzejmości Gamegenic. Obejmuje to koszulki na karty, żetony, maty do gier, pudełka na talie i wiele innych. Jednak podobnie jak karty, te akcesoria są dostępne wyłącznie w Asmodee lub w lokalnym sklepie z grami.

Paczki Gwiezdne Wojny: Nieograniczone rękawy na karty będą dostępne w dniu premiery w cenie 7,99 USD za sztukę. Każde opakowanie 60 matowych okładek jest dostępne z czerwonym lub niebieskim tyłem lub okładki z grafiką przedstawiającą karty Dartha Vadera lub Luke’a Skywalkera. Jeśli chcesz wyposażyć swoje karty w dodatkowy poziom ochrony, Gamegenic sprawia, że opakowania z podwójnym rękawem za 11,99 USD, które obejmują 60 okładek artystycznych i 60 przezroczystych okładek.

Obraz: Gamegeniczny

Podczas gdy pakiet startowy dla dwóch graczy dla Gwiezdne Wojny: Nieograniczone jest dostarczany ze wszystkimi tokenami potrzebnymi do gry, Gamegenic produkuje imponujący zestaw 55 półprzezroczystych żetonów premium żetony akrylowe aby ulepszyć swoją rozgrywkę za 29,99 USD.

Kluczowa grafika przedstawiająca przykłady akrylowych żetonów premium dla Star Wars Unlimited

Obraz: Gamegeniczny

W momencie uruchomienia Gwiezdne Wojny: Nieograniczone będzie miał cztery tryby dla jednego gracza maty do gry z grafiką kart bez obramowania dla X-Winga, Myśliwca Tie, Gwiazdy Śmierci i Dartha Vadera w cenie 23,99 USD za sztukę. Większy, mata do gry z motywem hiperprzestrzeni przeznaczona dla dwóch graczy jest dostępna w cenie 34,99 USD i zawiera drukowaną siatkę wyznaczającą różne strefy gry.

Kluczowa grafika dla mat do gry Star Wars Unlimited autorstwa Gamegenic

Obraz: Gamegeniczny

firmy Gamegenic Podstawki pokładowe są prawdopodobnie najfajniejszym dodatkiem do Gwiezdne Wojny: Nieograniczone. Zaprojektowany, aby pomieścić do 60 kart z podwójnym rękawem, każdy Deck Pod o wartości 34,99 USD ma zdejmowaną pokrywę magnetyczną, wysuwaną szufladę na żetony i wbudowane w bok gniazdo z ramką na kartę lidera talii. Jeśli grasz dwoma różnymi taliami, Podwójne kapsuły pokładowe z możliwością przechowywania dwóch talii po 60 kart obok siebie, są dostępne w cenie 59,99 USD za każdą. Każdy Deck Pod jest dostępny w pięciu kolorach, każdy powiązany z Nieograniczonypięć aspektów.

Kluczowa grafika Gamegenic Deck Pods stworzona dla Star Wars Unlimited

Obraz: Gamegeniczny

Jeśli wolisz tańszy sposób noszenia talii i żetonów Gwiezdne Wojny: nieograniczonepięć różnych stylów Miękkie skrzynie są dostępne w cenie zaledwie 7,99 USD za sztukę. Każda miękka skrzynia zawiera talię 60 kart z podwójnym rękawem i dołączone pudełko na akcesoria.

Kluczowa grafika przedstawiająca pięć pudełek z talią Soft Crate do gry Star Wars Unlimited

Obraz: GamegenicznySource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment