Gdzie kupić PS5 – The Verge


Aktualizacja 12 marca 2021 r. 15:55 ET: Najlepsza oferta obecnie ma zarówno Wersja cyfrowa PS5 i PS5 konsole w magazynie i do kupienia. Możesz jednak poprosić o odbiór tylko w lokalnym sklepie i nie możesz wysłać konsoli na adres domowy.

Od czasu premiery w listopadzie znalezienie PlayStation 5 było dość trudne. A kiedy jest dostępny, sprzedaż w większości ogranicza się do sprzedaży wyłącznie online, a zapasy wyprzedają się niemal natychmiast. Mimo to jesteśmy tutaj w The Verge są oddani pomaganiu Ci w śledzeniu, kiedy i gdzie PS5 jest dostępny w nadziei, że będziesz mógł zdobyć kolejną szansę na zakup konsoli nowej generacji Sony.

Cały czas rozglądamy się po sieci, aby dowiedzieć się, gdzie, kiedy i jak można kupić PS5 (ze stacją dysków) lub PS5 Digital Edition, a także wszelkie pakiety, których cena nie wzrosła.

Należy pamiętać, że ze względu na duże zapotrzebowanie na tę konsolę, podaż nie potrwa długo, a zapasy są wyprzedawane zwykle w mniej niż godzinę po udostępnieniu. Niemniej jednak dołożymy wszelkich starań, aby na bieżąco aktualizować ten artykuł o najnowsze alerty dotyczące zapasów i informować, kiedy ostatnie uzupełnienie było dostępne u sprzedawców detalicznych sprzedających konsolę.

Gdzie mogę teraz kupić PS5?

Z powodu pandemii większość sprzedawców, w tym Najlepsza oferta i Cel, będzie sprzedawać konsolę tylko w trybie online do odwołania. Widzimy uzupełnienia dokonywane kilka razy w tygodniu u różnych sprzedawców; przede wszystkim widzieliśmy ostatnio częste uzupełnienia zapasów Najlepsza oferta, GameStop, Cel, i Walmart w szczególności. Jeśli szukasz pakietu, sprzedawcy detaliczni, tacy jak Antonline i Newegg, prawdopodobnie będą sprzedawać pakiety PS5 zamiast rzeczywistej konsoli.

Zauważyliśmy, że ponowne zaopatrzenie konsoli jest bardziej prawdopodobne w dalszej części tygodnia niż na początku tygodnia. Ponadto miejsca takie jak Newegg zwalczają popyt na tę konsolę, wykonując Newegg Shuffle, która losowo wyłania zwycięzców zainteresowanych zakupem poszukiwanych produktów.

Reklama


Wersja cyfrowa PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wersja cyfrowa PS5 kosztuje 399 USD. W porównaniu z PS5 ta konsola kosztuje 100 USD mniej i nie zawiera napędu Blu-ray.


PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, która zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne na PS4 i PS5.

Każdy PS5 jest wyposażony w jeden kontroler DualSense, ale możesz używać kontrolera DualShock 4, ale jest to ograniczone tylko do grania w gry PS4 na konsoli nowej generacji.
Zdjęcie: Vjeran Pavic / The Verge

Jakie akcesoria muszę kupić do PS5?

PS5 zawiera wszystkie podstawowe rzeczy, których potrzebujesz, aby rozpocząć (bez gier, oczywiście). Warto jednak rozważyć zakup dodatkowych akcesoriów, aby w pełni wykorzystać nową konsolę.

Najpierw jest kontroler. Każdy nowy PS5 zawiera jeden DualSense kontroler. Ale jest kilka korzyści z posiadania co najmniej jednego dodatkowego kontrolera, na przykład jeśli planujesz grać w lokalne gry kooperacyjne ze znajomym lub członkiem rodziny. Lub, jeśli jesteś podobny do mnie i chcesz dalej grać w swoją grę, ale nie chcesz być przywiązany do kabla ładującego, druga kontrolka umożliwia kontynuowanie gry, podczas gdy druga ładuje. Zwykle mamy 70 dolarów widziałem, że kontroler spadł do 60 USD.


Sony DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

Kamera PS5 HD to zgrabne akcesorium dla osób zainteresowanych używaniem PS5 do strumieniowego przesyłania gier wideo lub transmitowania rozgrywki ze znajomymi. Zawiera podwójne soczewki 1080p i pozwala usunąć tło kanału kamery i zastąpić go czymś innym.


Kamera HD PS5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Następca kamery PS4, która umożliwia graczom strumieniowe przesyłanie materiału filmowego bezpośrednio z konsoli PS5.

Zdecydowanie polecam zasubskrybowanie Playstation Plus jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś; poza korzystaniem z niektórych funkcji gier online, PlayStation Plus zapewnia mnóstwo dodatkowych zachęt, w szczególności właściciele PS5 mają dostęp do Kolekcja PlayStation Plus, cyfrowa biblioteka niektórych z najbardziej wpływowych tytułów, które zostaną wydane na PS4.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

PS5 ma teraz 825 GB dostępnej pamięci i niestety nie ma obecnie możliwości rozszerzenia szybkiej pamięci wewnętrznej. Sony jest podobno rozszerzenie opcji na więcej pamięci SSD. Jeśli chcesz przechowywać starsze tytuły PS4 na konsoli, aby nie używać ograniczonej przestrzeni dyskowej SSD, zdecydowanie radzę zakup zewnętrznego dysku twardego do przechowywania tych tytułów.


Zewnętrzny dysk twardy Seagate Game Drive 4 TB do PS4

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zewnętrzny dysk twardy o pojemności 4 TB, który idealnie nadaje się do przechowywania gier PS4, jeśli planujesz grać w te tytuły na PS5 i nie chcesz poświęcać miejsca SSD na konsoli.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...

Recenzja Pacific Drive: nowy, genialny rodzaj gry o przetrwaniu

Już grałem wersja poglądowa Napęd Pacyfiku, czułem się pewnie, przechodząc do mojej rozgrywki na potrzeby tej recenzji. W ciągu tych...

Przewoźnik twierdzi, że awaria AT&T została całkowicie usunięta

Po całodniowej przerwie AT&T oficjalnie przywróciła usługi wszystkim swoim klientom. Powszechna awaria pozostawiła klientów AT&T w całych Stanach Zjednoczonych bez usług. ...
Advertisment