Gdzie kupić moduły statków w Starfield


Pole Gwiazd pozwala dostosować statki tyle, ile chcesz — lub na ile Cię stać — Konstruktor Statków. Dostęp do niego w porcie kosmicznym pozwala na dodanie moduły statku do swojego statku i zmień jego układ w dowolny sposób. Ale nie w każdym porcie kosmicznym dostępne są wszystkie moduły statku.

Nasz Pole Gwiazd przewodnik po modułach statku wyjaśni gdzie kupić moduły statku i dlaczego nie każdy port kosmiczny ma każdy moduł, jakiego możesz chcieć. Nawiasem mówiąc, moduły statku to nie to samo, co Części statku — zestawy naprawcze, których używasz do naprawy swojego statku.


Gdzie znaleźć nowe lub inne moduły statku

W każdej lokalizacji serwisu statku (lub technika obsługi statku) będzie dostępny inny zestaw części. Wybór zależy głównie od wielkości osady — miasta takiego jak Nowa Atlantyda lub Neon będzie miał szerszy wybór niż przypadkowa stacja kosmiczna, taka jak The Den. To, jakie części tam są, jest w zasadzie kwestią tego, jakie marki sprzedaje port kosmiczny.

Reklama

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Niektóre lokalizacje są bardzo specyficzne dla marki. Staryard Deimos wokół Marsa w systemie Sol sprzedaje wyłącznie moduły marki Deimos, a port kosmiczny w Hopetown na Polvo w systemie Valo sprzedaje wyłącznie moduły marki HopeTech. Ogólnie rzecz biorąc, jest to kwestia estetyki — kokpity, kabiny, podwozie i elementy konstrukcyjne każdej marki są nieco inne.

Inne lokalizacje wydają się zależeć od tego, czy port jest kontrolowany przez UC, czy Freestar Collective. Port kosmiczny w Nowej Atlantydzie na Jemison w systemie Alpha Centauri – znajdujący się w przestrzeni UC – sprzedaje głównie mieszankę modułów Deimos i Nova Galactic. Port w mieście Akila należącym do Freestar Collective na wyspie Akila w systemie Cheyenne sprzedaje marki HopeTech, Stroud-Eklund i Taiyo.

Miejsca takie jak The Key Crimson Fleet czy Red Mile są bardziej, że tak powiem, niepowiązane. W tych lokalizacjach będziesz mieć szerszy zakres opcji – w tym moduły dotyczące przemytu kontrabanda.


Lokalizacje części statków

Krótka odpowiedź na najlepsze miejsca, w których można kupić części do statków, to miasta, a konkretnie Nowa Atlantyda I Miasto Akila (Lub Neon). Są kontrolowane przez różne frakcje i mają najszerszy wybór części.

Aby uzyskać bardziej szczegółową odpowiedź, czytaj dalej.

Mapa gwiezdna Starfield z zaznaczonymi niektórymi portami kosmicznymi

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Najlepsze miejsce, do którego można udać się po moduły statku, zależy od tego, czego szukasz.

Jeżeli zależy Ci na najszerszym wyborze konkretnej marki, najlepiej udać się do siedziby tej marki. Dla ułatwienia pogrupowaliśmy te miejsca docelowe, najpierw wymieniając system, następnie planetę, a na końcu konkretny cel:

 • Dla Deimos modułów, udaj się do Sol / Mars / Deimos Staryard
 • HopeTech moduły można znaleźć w Valo / Polvo / Hopetown
 • Nowa Galaktyka moduły można znaleźć w Staryard Sol/Earth/Nova Galactic
 • Dla Stroud-Ekland modułów, przejdź do Narion / Deepala / Stroud-Eklund Staryard
 • Atronia Taiyo jest trochę trudniej znaleźć. Znajduje się na drugim piętrze Wieży Handlowej w Volii / Volii Alpha / Neon (Rdzeń)

Jeśli szukasz szerokiego wyboru wielu marek, udaj się do dużego miasta:

 • Alfa Centauri / Jemison / Nowa Atlantyda
 • Miasto Cheyenne / Akila / Akila
 • Volii / Volii Alpha / Neon

W przypadku nieco węższych wyborów możesz udać się do mniejszego osady tak jak:

 • Sol/Mars/Cydonia
 • Sol / Saturn / Tytan / Nowe gospodarstwo
 • Alfa Centauri / Gagarin / Lądowanie Gagarina
 • Wilk / Chthonia / Den
 • Narion / Deepala / Klinika
 • Porrima / Porrima II / Paradiso

A jeśli szukasz więcej zakupów bez zadawania pytań, sprawdź:

 • Porrima / Porrima III / Czerwona mila

Lub, jeśli jesteś powiązany z Frakcja Karmazynowej Floty:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

New Microsoft Surface Devices Bring More Value to Business

Today we announced incredible AI experiences from across Microsoft and four new Surface devices. These products have been redesigned to reflect our longstanding...

Wczesny demontaż iPhone’a 15 Pro zagląda do wnętrza nowego flagowego telefonu Apple

Chcesz rzucić okiem na wnętrze iPhone'a 15 Pro? Flagowy handheld nawet nie rozpoczął wysyłki jeszcze, ale ludzie z PBKreviews rozebrali już urządzenie,...

Piaskowa Kraina Akiry Toriyamy potrzebuje więcej zabawy, aby być Mad Maxem w grach

Spośród wszystkich dem, w które grałem na Gamescom 2023, Piaskowa Kraina było z pewnością najbardziej kłopotliwe. Na podstawie jednorazowej...
Advertisment