Gdzie kupić dodatek The Lost Caverns of Ixalan


Najnowszy dodatek do Magia: Zgromadzenie, Zaginione jaskinie Ixalana, można już kupić w cyfrowych sklepach. Zaginione jaskinie Ixalana ma podobny format wydania jak poprzedni MTG rozszerzenia, oferując serię tematycznych talii dowódców dla tych, którzy chcą wskoczyć bezpośrednio do gry, oprócz zestawów, draftu i kolekcjonerskich pakietów wzmacniających.

Być może najciekawszym błędem w tym nowym rozszerzeniu jest dodanie 26 kart zawartych w rozszerzeniu Świat Jurajski Zestaw wszechświatów poza zestawem. Te rzadkie karty mogą pojawić się w zestawach wzmacniających; Jednakże Wzmacniacze Zbieraczy z pewnością będą je zawierać. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wciągnąć Jeffa Goldbluma do swojej czerwono-niebieskiej talii, to masz szansę.

Reklama

Obraz: Czarodzieje z Wybrzeża

Wcześniej dostępne tylko w lokalnych sklepach z grami, każdy format rozszerzenia (z wyjątkiem pakietu upominkowego) można teraz kupić na Amazon, podczas gdy inni sprzedawcy detaliczni, tacy jak Best Buy, oferują bardziej ograniczony wybór. Poniżej znajdziesz pełny przegląd dostępnych formatów i ich zawartości, a także miejsca, w których możesz je znaleźć.


Dopalacze

Zestawy wzmacniające do gry The Lost Caverns of Ixalan składają się z 30 oddzielnych zestawów wzmacniających oraz pojedynczej karty z grafiką bez obramowania. Każdy pakiet uzupełniający zawiera jedną rzadką lub mityczną rzadką kartę oprócz co najmniej jednej karty foliowej. Pudełka Set Booster są obecnie dostępne w: Amazonka za około 120 dolarów, podczas gdy Najlepsza oferta ma je na stanie za 140 dolarów.

Pudełka Draft Booster zawierają 36 pakietów dostosowanych do gry w formacie draft. Każde opakowanie zawiera co najmniej jedną kartę o rzadkiej jakości lub wyższej i ma szansę wyciągnąć dodatkową kartę foliową. Pudełko Wspomagacza Poboru nadal zawiera pojedynczą nakładkę na Skrzynię Skarbów bez obramowania, ale w przeciwieństwie do Zestawów Wspomagaczy, pakiety Wspomagaczy Poboru nie mogą zawierać Świat Jurajski karty. Skrzynki Draft Booster są obecnie dostępne w cenie 120 USD od Amazonka.

Kolekcjonerskie pakiety wzmacniające to jedyne pakiety, które zawierają: Świat Jurajski karta. Każdy 15-kartowy kolekcjonerski pakiet wzmacniający zawiera co najmniej jedną kartę z rozszerzoną grafiką oraz inne rzadkie, foliowane i alternatywne karty z grafikami. Kolekcjonerskie pudełko wzmacniające zawiera 12 paczek i jest zapakowane w jedną tradycyjną kartę z folii foliowej. Pudełka kolekcjonerskie są dostępne od Amazonka za około 235 dolarów.


Talie dowódcze

Premiera The Lost Caverns of Ixalan obejmuje cztery talie dowódców, które są obecnie dostępne w sklepie Amazon w cenie od 36 dolarów. Oprócz gotowej talii 100 kart każda zawiera następujące elementy.

 • Dwie foliowane karty Legendarne
 • Jedna wytrawiona folią karta dowódcy
 • 10 dwustronnych kart żetonów
 • Dwie losowe kolekcjonerskie karty wzmacniające
 • Śmierć jednego tropiciela życia

Wiązki

Wreszcie, dostępny jest pakiet zawierający osiem zestawów wzmacniających z rozszerzenia The Lost Caverns of Ixalan Amazonka za 38 USD, ale możesz odebrać jeden z nich Najlepsza oferta za 43,99 dolarów. Każdy pakiet zawiera następujące elementy.

 • Osiem zestawów pakietów wzmacniających
 • Jedna karta foliowa z alternatywną grafiką
 • Jeden Świat Jurajski karta
 • 40 kart lądów (20 foliowych, 20 standardowych)
 • Dwie karty referencyjne
 • Jeden licznik życia umiera
 • Pudełko do przechowywania

Podarunkowa edycja pakietu, zawierająca specjalną edycję licznika życia i pojedynczy bonusowy kolekcjonerski pakiet wzmacniający, zostanie udostępniona 8 grudnia, ale obecnie można ją zamówić w przedsprzedaży pod adresem Amazonka I Najlepsza oferta począwszy od 54,99 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment