Gdzie kupić części statku i jak naprawić swój statek w Starfield


Twój statek kosmiczny W Pole Gwiazd ma zdrowie — zwane kadłubem — zupełnie jak Twoja postać. Twój statek też ma własną apteczkę – przedmiot o nazwie Części statku.

Nasz Pole Gwiazd wyjaśni przewodnik dotyczący naprawy statku za pomocą części statku gdzie znaleźć części statku I jak naprawić swój statek z nimi.

I krótka uwaga: części statku, przedmiot naprawy, o którym tu mówimy, to są części statku nie taki sam jak moduły statku — dosłowne części, z których budujesz statki Konstruktor Statków.


Gdzie kupić części do statków

Pierwszą sztuczką związaną z kupowaniem części statków jest to, że są one wymienione w katalogu Pomoc część zapasów dostawców wraz z paczkami z żywnością i lekarstwami. Szybkim sposobem na ich znalezienie jest posortowanie towarów dostawcy według wagi — Części statku ważą 10 kg, więc są dużo cięższy niż cokolwiek innego i wskoczy na górę listy.

Reklama

Jeśli chodzi o sprzedawców sprzedających części statków, szukasz praktycznie dowolnego sklepu — kioski Urzędu Handlu raczej ich nie sprzedają. Części statku znaleźliśmy pod adresem Sklep wielobranżowy Shepherd’s w mieście Akila i na Urząd Handlowy witryny sklepowe włączone Mars i w Neon. Znajdziesz je także na stronie Wymiana UC sklepy w Nowa Atlantyda i w Cydonia Na Marsie.


Jak naprawić swój statek za pomocą części statku

Części statku naprawiają uszkodzenia kadłub twojego statku. W walce kosmicznej twoje tarcze jako pierwsze pochłaniają obrażenia. Kiedy twoje osłony się wyczerpią, twój kadłub zacznie odnosić uszkodzenia. Kiedy uszkodzenia twojego kadłuba osiągną zero, twój statek eksploduje.

Komunikat dotyczący naprawy części statku Starfield w kokpicie

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Gdy tak się stanie, pod wyświetlaczem kadłuba, w prawym dolnym rogu interfejsu HUD, pojawi się komunikat. Klikając prawy drążek (RS) na konsoli użyje zestawu naprawczego części statku, aby przywrócić 4% kadłuba na sekundę przez 10 sekund.

Możesz także użyć części statku, aby naprawić swój kadłub z menu statku. Jeśli Twój kadłub został uszkodzony i posiadasz Części Statku, zobaczysz monit (również w prawym dolnym rogu) o naprawę.


Jak naprawić statek bez części statku

Opcje dialogowe technika usług Starfield Ship Services umożliwiające naprawę, modyfikację lub zakup statków.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jeśli nie masz żadnych części statku, jedynym sposobem na naprawę statku jest udanie się do portu kosmicznego i porozmawianie z dyżurującym technikiem obsługi statku. Tam możesz naprawić wszystkie uszkodzenia swojego statku 1000 kredytów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment