Gdzie kupić amiibo Zelda dla Tears of the Kingdom


The Legenda o Zeldzie amiibo są jednymi z najtrudniejszych do znalezienia. Ale możliwe, że Nintendo może uzupełnić zapasy kilku figurek o tematyce Zelda przed premierą 12 maja The Legend of Zelda: Łzy królestwa dla Nintendo Switcha. Jak zauważono przez Amiibo News, sprzedawcy wielkoformatowi, tacy jak Best Buy, zaczęli dodawać symbole zastępcze dla niektórych figurek amiibo.

Jak w Oddech dziczy, amiibo odgrywają rolę w nadchodzącym Łzy Królestwa. Nintendo potwierdziło, że dotknięcie amiibo o tematyce Zelda na twoim Switchu zmieni wygląd paralotni Linka, z innym projektem w zależności od figury. Witryna gry potwierdza, że ​​możesz otrzymać inne przedmioty w grze też.

Nintendo nie potwierdziło, czy wszystkie amiibo Zeldy (jest ich ok działka z nich) przyniesie kosmetyczne ulepszenie szybowca lub jeśli tylko niektóre mogą to zrobić. Tak więc na razie skupiamy się na pomocy w zakupie tych, które Nintendo obiecało dostarczyć w wyjątkowy sposób Łzy Królestwa integracja. Będziemy dodawać linki do sprzedawców detalicznych, którzy mają dostępne zapasy, z droższymi alternatywami na wypadek, gdybyś był gotów zapłacić każdą cenę, aby je zdobyć.

Link (Maska Majora) amiibo

Najlepsza oferta obecnie wymienia to amiibo jako „wkrótce”, z datą premiery 12 maja — tego samego dnia, kiedy Łzy Królestwa ukaże się w Stanach Zjednoczonych. Obecnie nie jest dostępny w przedsprzedaży. Jest jednak dostępny za trzykrotną cenę w Amazon, na wypadek gdybyś nie chciał czekać.

Reklama

Obraz: Nintendo


Link (Łzy Królestwa) amiibo

Ta liczba jest wymieniona jako „wkrótce”, również z datą premiery 12 maja w Best Buy. Będzie kosztował 15,99 USD i chociaż nie jest jeszcze dostępny w przedsprzedaży w Best Buy, możesz go zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem Zatrzymaj grę i o godz Cel.

Link szybuje nad przepaścią w Tears of the Kingdom za pomocą szybowca w niebiesko-brązowy wzór.  Amiibo Tears of the Kingdom Link jest pokazane w dolnym rogu.

Obraz: Nintendo


Zelda i Loftwing (Skyward Sword) amiibo

To amiibo za 24,99 USD jest łatwo dostępne w Najlepsza oferta, Zatrzymaj gręi o godz Amazonkawięc możesz go odebrać już teraz.

Link szybuje w Tears of the Kingdom na biało-niebieskiej szybowcu inspirowanym Skyward Sword.  Amiibo „Zelda i Loftwing” jest wyświetlane w prawym dolnym rogu.

Obraz: Nintendo


Link: Rider (Breath of the Wild) amiibo

To amiibo nie jest dostępne u głównych sprzedawców detalicznych w USA, przynajmniej w zwykłej cenie detalicznej. Jednakże, Amazonka ma go na stanie za około 36 USD.

Link szybuje w Tears of the Kingdom, używając szybowca inspirowanego kapturem, który nosi w Breath of the Wild.  Figurka „Link (Rider) amiibo znajduje się w prawym dolnym rogu.

Obraz: Nintendo

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rozwój AI poza GPT-4 powinien zostać wstrzymany – Woz, Musk

Współzałożyciel Apple'a Steve Wozniak Dołączył Elona Muska i czołowi naukowcy zajmujący się sztuczną inteligencją, wzywając do wstrzymania rozwoju zaawansowanej sztucznej inteligencji. Konkretnie,...

Microsoft rozszerza projekt AI Copilot o sferę bezpieczeństwa

Microsoft poinformował o zbliżającej się dostępności nowego sztuczna inteligencja (AI) w ramach swojej oferty cyberbezpieczeństwa, która twierdzi, że „dramatycznie zwiększy zasięg, szybkość i...

Przycisk akcji iPhone’a 15 w testach; nowy tryb super niskiego zużycia energii

Wydaje się, że jedną z cech Apple Watch Ultra może trafić do modeli iPhone Pro jeszcze w tym roku. Mechaniczny przełącznik wyciszania...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!