Gdzie kupić amiibo Zelda dla Tears of the Kingdom


The Legenda o Zeldzie amiibo są jednymi z najtrudniejszych do znalezienia. Ale możliwe, że Nintendo może uzupełnić zapasy kilku figurek o tematyce Zelda przed premierą 12 maja The Legend of Zelda: Łzy królestwa dla Nintendo Switcha. Jak zauważono przez Amiibo News, sprzedawcy wielkoformatowi, tacy jak Best Buy, zaczęli dodawać symbole zastępcze dla niektórych figurek amiibo.

Jak w Oddech dziczy, amiibo odgrywają rolę w nadchodzącym Łzy Królestwa. Nintendo potwierdziło, że dotknięcie amiibo o tematyce Zelda na twoim Switchu zmieni wygląd paralotni Linka, z innym projektem w zależności od figury. Witryna gry potwierdza, że ​​możesz otrzymać inne przedmioty w grze też.

Nintendo nie potwierdziło, czy wszystkie amiibo Zeldy (jest ich ok działka z nich) przyniesie kosmetyczne ulepszenie szybowca lub jeśli tylko niektóre mogą to zrobić. Tak więc na razie skupiamy się na pomocy w zakupie tych, które Nintendo obiecało dostarczyć w wyjątkowy sposób Łzy Królestwa integracja. Będziemy dodawać linki do sprzedawców detalicznych, którzy mają dostępne zapasy, z droższymi alternatywami na wypadek, gdybyś był gotów zapłacić każdą cenę, aby je zdobyć.

Link (Maska Majora) amiibo

Najlepsza oferta obecnie wymienia to amiibo jako „wkrótce”, z datą premiery 12 maja — tego samego dnia, kiedy Łzy Królestwa ukaże się w Stanach Zjednoczonych. Obecnie nie jest dostępny w przedsprzedaży. Jest jednak dostępny za trzykrotną cenę w Amazon, na wypadek gdybyś nie chciał czekać.

Reklama

Obraz: Nintendo


Link (Łzy Królestwa) amiibo

Ta liczba jest wymieniona jako „wkrótce”, również z datą premiery 12 maja w Best Buy. Będzie kosztował 15,99 USD i chociaż nie jest jeszcze dostępny w przedsprzedaży w Best Buy, możesz go zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem Zatrzymaj grę i o godz Cel.

Link szybuje nad przepaścią w Tears of the Kingdom za pomocą szybowca w niebiesko-brązowy wzór.  Amiibo Tears of the Kingdom Link jest pokazane w dolnym rogu.

Obraz: Nintendo


Zelda i Loftwing (Skyward Sword) amiibo

To amiibo za 24,99 USD jest łatwo dostępne w Najlepsza oferta, Zatrzymaj gręi o godz Amazonkawięc możesz go odebrać już teraz.

Link szybuje w Tears of the Kingdom na biało-niebieskiej szybowcu inspirowanym Skyward Sword.  Amiibo „Zelda i Loftwing” jest wyświetlane w prawym dolnym rogu.

Obraz: Nintendo


Link: Rider (Breath of the Wild) amiibo

To amiibo nie jest dostępne u głównych sprzedawców detalicznych w USA, przynajmniej w zwykłej cenie detalicznej. Jednakże, Amazonka ma go na stanie za około 36 USD.

Link szybuje w Tears of the Kingdom, używając szybowca inspirowanego kapturem, który nosi w Breath of the Wild.  Figurka „Link (Rider) amiibo znajduje się w prawym dolnym rogu.

Obraz: Nintendo

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sojusz HDBaseT standaryzuje wysokowydajne rozszerzenie USB 3.2

Organizacja HDBaseT Alliance ogłosiła standaryzację rozszerzeń dalekiego zasięgu łączności USB 3.2, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kompaktową technologię o dużej przepustowości, niskim poborze mocy...

Recenzja Castlevania: Nocturne: nowy serial Netflixa jest cholernie genialny

Netflixa Pierwszy Castlevania serial animowany wyróżnia się równoważeniem cichych, pięknie zagranych momentów ludzkiego dramatu z wybuchową i pomysłową scenografią akcji, która jest na...

CarPlay wyrusza na kemping z nową aplikacją Airstream do monitorowania funkcji podłączonych pojazdów kempingowych

Oficjalnie dostępna jest teraz aplikacja CarPlay do wszystkiego. Airstream, tak, ten Airstream ma teraz aplikację CarPlay do monitorowania funkcji kampera. Okazuje się,...
Advertisment