Gdzie jest Xur i co sprzedaje w Destiny 2 w dniach 10-14 marca?


Xur, dziwny sprzedawca przedmiotów egzotycznych i agent Dziewiątki, znów tu jest Przeznaczenie 2. Xur przynosi ze sobą nieprzewidywalną listę Egzotyków, a także zestaw starszych legendarnych zbroi i broni, które mogą pomóc uzupełnić Twoją kolekcję, jeśli ich brakuje.

Pojawiający się w grze co tydzień od piątku do zresetowania, kupiec przebywa w losowych miejscach na całym świecie Destiny 2 — w tym w Wieży.

Oto, gdzie znaleźć Xura w Destiny 2 i co on sprzedaje.

Lokalizacja Xur w tym tygodniu

W tym tygodniu możesz znaleźć Xura w wieżaspędzając czas na tylnych schodach Hangar.

Reklama

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Asortyment Xur: Co Xur sprzedaje w tym tygodniu?

Xur sprzedaje w tym tygodniu:

 • Zimne serceKarabin śledzący łuk: 29 legendarnych odłamków
 • Zapieczętowane uchwyty ahamkaryBroń Łowcy: 23 Legendarne Odłamki
 • Pieszczota WormgodRamiona Tytanów: 23 Legendarne Odłamki
 • Naramienniki KarnsteinaRamiona Czarnoksiężnika: 23 Legendarne Odłamki
 • Engram egzotyczny: 97 legendarnych odłamków (drugi można teraz kupić za egzotyczny szyfr)
 • Zadanie egzotycznego szyfru: bezpłatny

Od Sezonu Zmartwychwstałych i Królowa CzarownicXur co tydzień sprzedaje losową rolkę zarówno Hawkmoon, jak i Dead Man’s Tale.

Oto, co sprzedaje w ten weekend:

 • HawkmoonKinetyczne działo ręczne (strzał otwierający): 125 000 migotu, 200 legendarnych odłamków, egzotyczny szyfr, odłamek wstąpienia
 • Opowieść umarlakaKinetyczny karabin zwiadowczy (Zabójczy wiatr): 125 000 migotu, 200 legendarnych odłamków, egzotyczny szyfr, odłamek wstąpienia

Począwszy od Season of the Lost, Xur sprzedaje również kolekcję starych zbroi i broni — podobnych do Banshee-44 i Ada-1. Zwykle te przedmioty są trudne do znalezienia i pochodzą z dawno minionych sezonów. Każdy przedmiot (zbroja lub broń) kosztuje tylko 1000 migotów i 50 legendarnych odłamków.

Legendarny ekwipunek Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Pod twoją skórą łuk pustki
 • Blast Battue, wyrzutnia granatów Arc Heavy
 • Rozbieżność, karabin pulsacyjny Zastój
 • Straż nocna, kinetyczny karabin zwiadowczy
 • Enigma’s Draw, Kinetyczna broń boczna
 • Fire Fright, Kinetyczny karabin automatyczny
 • Daleka przyszłość, słoneczny karabin snajperski
 • Sprawiedliwy zestaw zbroi

Przedmioty Xura spadają po cenie A poziom mocy podobny do twojego charakteru.

Co warto kupić od Xur w tym tygodniu?

Oto kilka bardziej szczegółowych porad dotyczących towarów Xur w tym tygodniu:

ZIMNE SERCE

To była broń dostępna wyłącznie w przedsprzedaży, kiedy Przeznaczenie 2 uruchomiono po raz pierwszy w 2017 roku i kiedy to stał się dostępny dla wszystkich Klątwa Ozyrysa został wydany w grudniu tego roku. Coldheart to karabin śledzący, co oznacza, że ​​strzela ciągłym promieniem. Jego pierwszy egzotyczny profit, Zimna fuzja, powoduje, że Zimne Serce wystrzeliwuje wiązkę zadającą obrażenia elektryczne. Jego drugorzędna zaleta, Najdłuższa zimapowoduje, że Coldheart zadaje coraz większe obrażenia, im dłużej pozostaje na tym samym celu.

Ta broń jest super zabawna w użyciu i może być całkiem potężna w niektórych sytuacjach PvE, więc powinieneś ją podnieść, jeśli wcześniej ją przegapiłeś.

ZAMKNIĘTE UCHWYTY AHAMKARA

Zapieczętowane Uściski Ahamkary to nowość Przeznaczenie 2 z rozszerzeniem 2018 r StrategOS. Ich charakterystycznym atutem jest Paliwo koszmaru, co powoduje, że za każdym razem, gdy zadajesz obrażenia w walce wręcz, całkowicie przeładowujesz posiadaną broń. To dość potężny profit, szczególnie w sytuacjach sprzęgła. Jak w przypadku wszystkich produktów Hunter, zawsze są lepsze opcje. Jednak są one z pewnością wystarczająco dobre, aby zasłużyć na twoje odłamki.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 59 statystyk.

PIOSENKA WORMGOD

Pieszczota Wormgod jest tak naprawdę kampanią Exotic from StrategOS, więc prawie każdy powinien go mieć, o ile kiedyś pokonał Xola Tytanem. Jego egzotyczną zaletą jest Płonące Pięści, co powoduje, że zabójstwa wręcz zwiększają obrażenia wręcz na pewien czas. Możesz wydłużyć czas trwania tego efektu za pomocą większej liczby zabójstw w walce wręcz.

Te rękawice są świetne, jeśli lubisz grać z bliska. Jeśli jeszcze ich nie masz, zalecamy zakup Wormgod Caress od Xur w tym tygodniu.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 63 statystyki.

OPASKI KARNSTEINA

The Naramienniki Karnsteina to zabawne, potężne Czarnoksiężniki Egzotyczne. Egzotyczny dodatek, Pieszczota wampira, zapewni dużą ilość zdrowia przy zabiciu w zwarciu, a także leczy gracza w czasie. Naramienniki Karnstein to obowiązkowe rękawice dla każdego gracza Warlock, zwłaszcza że są bardzo przydatne w PvE I PvP. Nie pozwól, aby Cię ominęły, jeśli jeszcze ich nie masz.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 62 statystyki.

Egzotyczna misja szyfru

Zadanie egzotycznego szyfru Xur

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Początek w Poza Światłem, Xur ma nową misję dotyczącą egzotycznego szyfru. Egzotyczny szyfr umożliwia kupowanie starych egzotyków w kiosku Monuments to Lost Light w Wieży. Będziesz potrzebować tych przedmiotów i kilku innych walut, aby zdobyć przedmioty egzotyczne, takie jak Heir Apparent i Truth.

W tym tygodniu Xur chce, abyś ukończył 21 szturmów lub wygrał mecze w Tyglu lub Gambicie. Kończąc zadanie, zdobędziesz egzotyczny szyfr, którego możesz używać w dowolny sposób.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...

Zack Snyder tworzy grę RPG Rebel Moon na „śmieszną skalę”

Zack Snyder, znany m.in 300 i czterogodzinny „Snyder Cut” z Liga Sprawiedliwychpracuje nad grą RPG osadzoną w uniwersum swojego nadchodzącego filmu science-fiction Netflixa...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!