Gamma to emulator PlayStation dostępny w sklepie iOS App Store


Następny zmiany w wytycznych App Store w zeszłym miesiącu programiści wreszcie mogli wypuścić emulatory gier na iOS – jak popularna Delta. Do tej listy dołącza teraz Gamma, nowy emulator PlayStation dostępny w sklepie iOS App Store na iPhone’a i iPada.

Emulator PlayStation „Gamma” jest teraz dostępny na iOS

Gamma została opracowana przez ZodTTD, który był znany z tworzenia wielu usprawnień i aplikacji (w tym emulatorów) dla iPhone’ów po jailbreaku. Na przykład nawet programista Delta Riley Testut pochwalił ZodTTD i powiedział, że użył już jednego z emulatorów ZodTTD jako podstawy dla pierwszej wersji GBA4iOS.

Jeśli chodzi o nowy emulator, jest on kompatybilny tylko z grami na PlayStation 1, więc nawet nie próbuj uruchamiać gier z nowszych konsol, takich jak PS2 i PS3. Przynajmniej możesz teraz grać w klasyczne i kultowe gry, takie jak Gran Turismo i Crash Bandicoot, bezpośrednio na iPhonie i iPadzie, po prostu pobierając aplikację.

Dzięki Gammie gracze mogą zapisywać i wczytywać grę w dowolnym momencie, a także synchronizować postępy z usługą w chmurze. Emulator obsługuje także kontrolery gier MFi i niestandardowe skórki dla osób korzystających ze sterowania dotykowego. Próbowałem tego zarówno z moim iPhonem 15 Pro Max, jak i M2 iPadem Pro, a emulator działa dobrze w większości gier, chociaż zauważyłem pewne usterki audio.

Oczywiście Gamma nie jest dostarczana z żadnymi grami, więc zdobycie ROM-u z grami, w które chcesz zagrać, leży po Twojej stronie.

Reklama

Gamma jest dostępna bezpłatnie w App Store i wymaga iPhone’a lub iPada z systemem iOS 15 lub nowszym.

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment