GameSir wypuszcza na rynek mobilny kontroler gier X4 Aileron BluetoothGameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, X4 Aileron, przełomowy kontroler mobilny, który na nowo definiuje gaming. Najnowocześniejszy kontroler teleskopowy został starannie zaprojektowany, aby pomieścić większość urządzeń z systemem Android i pozwolić graczom mobilnym cieszyć się ultraszybkim połączeniem Bluetooth i grą o niskim opóźnieniu, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Lotkę GameSir X4 można już kupić w sklepach Amazon US, Amazon UK i na stronie internetowej GameSir w cenie 99,99 GBP/99,99 USD.

Dzięki eleganckiej, kompaktowej, dwuczęściowej konstrukcji, która łączy się ze sobą magnetycznie, gra w podróży nigdy nie była tak płynna i wciągająca. X4A jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, a jednocześnie zapewnia dodatkową przestrzeń dla chłodziarek do telefonów i ładowarek bezprzewodowych, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą cieszyć się dłuższymi sesjami bez martwienia się o przegrzanie urządzenia lub wyczerpanie baterii.

Kontroler jest wyposażony w ultraresponsywne połączenie Bluetooth, dzięki czemu gracze mogą pozostać w strefie i podbijać przeciwników z niskimi opóźnieniami i błyskawicznymi reakcjami. Dzięki najnowocześniejszym drążkom z efektem Halla użytkownicy mogą również cieszyć się działaniem zapobiegającym znoszeniu, niezrównaną trwałością i niezrównaną celnością, co zapewnia im przewagę konkurencyjną za przystępną cenę.

Obiecujące przyciski mikroprzełączników na poziomie e-sportu, przyciski twarzowe, zderzaki i pad kierunkowy kontrolera zapewniają idealną równowagę między responsywnością a trwałością, oferując żywotność do 5 milionów kliknięć. Opcje podwójnego wyzwalania zapewniają również pełną personalizację stylu gry, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą bez wysiłku i płynnie przełączać się między wyzwalaczami analogowymi i wyzwalaczami włosowymi. Kontroler jest również wyposażony w wymienne przyciski ABXY, drążki i pady kierunkowe, a także opcję łatwej zmiany efektów świetlnych za pomocą kombinacji klawiszy lub aplikacji GameSir.

Lotka X4 została starannie wzbogacona o pierścienie ślizgowe przeciwcierne, które zapewniają najwyższą kontrolę, umożliwiając użytkownikom łatwe przesuwanie się przez przygody w grach. W przypadku skomplikowanych manewrów gracze mogą polegać na wielofunkcyjnym przycisku M, który zapewnia wygodne sterowanie na wyciągnięcie ręki, z możliwością dowolnej regulacji trybu wyzwalania, jasności RGB, efektów świetlnych, głośności i wartości tonacji.

Lotkę GameSir X4 można już kupić w sklepach Amazon US, Amazon UK i na stronie internetowej GameSir w cenie 99,99 GBP/99,99 USD.

Specyfikacja produktu:

Reklama
 • Platforma robocza: Android
 • Łączność: Bluetooth o niskim opóźnieniu
 • Przyciski ABXY: Mikroprzełącznik
 • Pałeczki z efektem Halla: Tak
 • Wyzwalacze efektu Halla: Tak
 • Tryb wyzwalania: wyzwalacze analogowe lub wyzwalacze włosowe
 • Przyciski Wstecz: Tak, 2 przyciski Wstecz z możliwością mapowania
 • Oprogramowanie do dostosowywania: tak, aplikacja GameSir
 • Układ przycisków: Xbox / Switch
 • Zgodna szerokość modelu: 68–95 mm / 2,68–3,74 cala
 • Kompatybilna maksymalna grubość modelu: 12,5 mm / 0,49 cala
 • Ładowanie przelotowe: tak
 • Bateria: Tak, jedna bateria 400 mAh w każdym kontrolerze
 • Rozmiar produktu: 120×104,6×42,7 mm / 4,72×4,12×1,68 cala
 • Masa netto: 188,5 g / 0,42 funta
 • Rozmiar opakowania: 160 x 118 x 84 mm / 6,30 x 4,65 x 3,31 cala
 • Masa całkowita: 426,3 g / 0,94 funtaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...
Advertisment