GameSir wprowadza na rynek licencjonowany przewodowy kontroler G7 przeznaczony do konsoli Xbox i komputerów PC z wymiennymi panelami czołowymiGameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek oficjalnie licencjonowanego przewodowego kontrolera G7 zaprojektowanego dla konsoli Xbox. Zaprojektowany, aby umożliwić graczom personalizację ich wrażeń z gry, kontroler może być całkowicie wyjątkowy dzięki przyjaznym do malowania panelom czołowym, wielu funkcjom i nieskończonym opcjom dostosowywania. Daje graczom najwyższą przewagę konkurencyjną, jest prawdziwym przełomem dla miłośników Xbox.

Kontroler G7 zapewnia wysoką prędkość i wyjątkowo niskie opóźnienie wejścia, zapewniając bezproblemową rozgrywkę. Przy częstotliwości odpytywania na poziomie 265 Hz jest to niskie opóźnienie wejściowe poniżej 0,004 s, które umożliwia płynniejszy każdy ruch i dominację na polu bitwy. Korzystanie z w pełni konfigurowalnego oprogramowania GameSir Nexus umożliwia tworzenie profili kontrolerów poprzez mapowanie przycisków, dostosowywanie przekątnej pada kierunkowego, dostosowywanie stref drążków i spustów, konfigurowanie poziomu wibracji i nie tylko. Dzięki możliwości utworzenia do 3 profili jest idealny dla tych, którzy chcą mieć wyjątkowe wrażenia z każdej gry i umożliwia szybkie przejście do trybu Hair Trigger, który jest idealny do FPS i gier akcji.

Zarówno hiperrealistyczny, jak i hiperresponsywny, G7 jest pełen imponujących funkcji. Dzięki precyzyjnie dostrojonym analogowym wyzwalaczom GameSir z efektem Halla, G7 zapewnia najlepszą w swojej klasie spójną płynność i precyzję, reagując nawet na najdrobniejszą zmianę koniuszków palców dzięki pionierskiej technologii Hall Effect, niezależnie od tego, czy potrzebujesz precyzyjnej kontroli liniowej, czy najwyższej reakcji. Cztery silniki wibracyjne również zapewniają wciągające uczucie podczas gry, ponieważ 2 silniki w uchwytach zapewniają silne i subtelne wibracje, podczas gdy 2 silniki za spustami zapewniają wibracje na opuszkach palców, odzwierciedlając każdy element rozgrywki, od uderzeń, ryków silnika lub jazdy po powierzchni .

Zoptymalizowane algorytmicznie joysticki, z 0 fluktuacjami, 0 odchyleniami i 0 błędami kołowości, zapewniają płynną i precyzyjną kontrolę w zakresie 360°. Możesz nawet łatwo ustawić 0 martwych stref i przełączać się między domyślnym a ekskluzywnym trybem „Raw” za pośrednictwem elitarnego oprogramowania GameSir Nexus, uzyskując najwyższą przewagę konkurencyjną w różnych grach. Pierścienie ślizgowe zmniejszające tarcie zapewniają super płynną kontrolę drążka.

Co zaskakujące, dotykowe, ale amortyzowane przyciski na twarzy mają 5-warstwową strukturę, w której mikroprzełączniki zapewniają szybsze uruchamianie przy zminimalizowanej odległości uruchamiania wynoszącej zaledwie 0,6 mm, około 40% mniej niż normalny kontroler membranowy, a jednocześnie zaskakująco amortyzowane, a jednocześnie wyraźne.

Zaprojektowany z myślą o grach na poziomie profesjonalnym, G7 jest wyposażony w dwa dodatkowe przyciski wstecz, które umożliwiają mapowanie w locie cennych działań w grze, nawet w trakcie gry. Można to zaprogramować i używać natychmiast bez oprogramowania (przyciski z możliwością mapowania: przycisk A/B/X/Y/LB/RB/LT/RT/L3/R3/D-pad/Menu/Xbox/View). Teksturowane uchwyty na każdym zderzaku i spuście są również antypoślizgowe, aby utrzymać palce w uchwycie nawet podczas szybkich akcji, a także zapewnić komfort podczas długich sesji grania.

Kompatybilny z Xbox Series X|S, Xbox One i Windows 10/11, GameSir G7 zapewnia najbardziej płynne i najlepsze wrażenia z gry z mniejszymi opóźnieniami i brakiem obaw o niski poziom baterii. Gracze mogą podłączyć swój ulubiony zestaw słuchawkowy do wbudowanego gniazda audio 3,5 mm i szybko regulować głośność bez potrzeby korzystania z oprogramowania, a także łatwo wyciszyć mikrofon krótkim naciśnięciem przycisku wyciszania mikrofonu.

Reklama

Kontroler G7 zapewnia nie tylko imponujące wrażenia w grach, ale także świetnie wygląda i jest wyposażony w dwie wymienne, łatwe do malowania panele czołowe, które umożliwiają użytkownikom malowanie i dostosowywanie kontrolera bez konieczności jego rozbierania. Personalizacja jest łatwa i pozwala graczom wyrazić siebie nie tylko poprzez grę i funkcje, ale także poprzez styl.

GameSir G7 jest dostępny na gamesir.hk, Amazon UK, Amazon USA, Amazon France, Amazon Germany, Amazon Spain, Amazon Italy i AliExpress w Czarny piątek za 44,99 USD / 49,99 GBP / 59,99 EUR / 6499 JPY, z 1 miesiącem Xbox Game Pass Ultimate dla nowych członków.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Idealna cena 700-800 USD za kartę GeForce RTX 4080: ankieta TechPowerUp przeprowadzona wśród 11 000 respondentów

Idealna cena karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 4080 „Ada” wynosi od 700 do 800 USD, wynika z niedawnej ankiety przeprowadzonej przez TechPowerUp na...

Najlepsze zabezpieczenia ekranu dla Google Pixel 6a w 2022 roku

Google Pixel 6a jest bezsprzecznie jednym z najlepszych budżetowych smartfonów z Androidem, jakie możesz teraz kupić. Dzięki funkcjom takim jak Android 13,...

przywrócono 62 tys.; został tylko jeden monitor CSAM

Po tym, jak Musk ogłosił, że większość zbanowana Świergot konta zostaną przywrócone, raport mówi, że do tej pory przywrócono około 62 000 kont,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!