Futurama sezon 11 będzie miał swoją premierę 24 lipca


Słodka mamo, jest Futurama! Hulu w końcu to ogłosiło: Futurama powróci z 11. sezonem 24 lipca 2023 r., dając nam szansę na ponowne spotkanie z Benderem, Fry, Leelą i resztą ekipy Planet Express.

Niestety, nie dostaniemy oryginalnych 20 odcinków, które obiecaliśmy, gdy sezon był ogłoszono w lutym ubiegłego roku. Hulu nie powiedział, dlaczego tak jest, ale możemy spekulować. Trwające Strajk Amerykańskiej Gildii Scenarzystów jest taka możliwość i zapytaliśmy o to Hulu; zaktualizujemy, jeśli otrzymamy odpowiedź.

W każdym razie, oto zwiastun:

Nowa Futurama serial będzie dostępny do transmisji strumieniowej w każdy poniedziałek w ciągu 10 odcinków, a Hulu twierdzi, że trafi do tropów serialowych, takich jak romans Fry’a i Leeli, kuweta Nibblera i „sekretna historia Robota Świętego Mikołaja” oraz zwykła kolekcja opowieści inspirowane bieżącymi wydarzeniami — więc będzie pandemia, historie o szczepionkach, kryptowalucie i nie tylko.

W zeszłym roku negocjacje mające na celu przywrócenie całej obsady trafiły na trudny okres, gdy John DiMaggio, który gra Bendera, w zasadzie powiedział Hulu, żeby ugryzł jego przysłowiowy błyszczący metalowy tyłek, co Termin ostateczny zgłoszono, ponieważ gigant transmisji strumieniowej nie oferował wystarczających pieniędzy. To wkurzyło fanów serialu, prowadząc do wirusowy tweet DiMaggio na ten tematale kilka tygodni później obaj doszli do porozumienia, gdy dostał podwyżkę wynagrodzenia, choć wygląda na to, że Hulu nie powiedział dokładnie „zamknij się i weź moje pieniądze” — Termin ostateczny poinformował, że wzrost wyniósł „w najlepszym razie minimalne”.

Ujawnienie: zespół redakcyjny Vox Media, w skład którego wchodzą Krawędźjest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment