Futurama sezon 11 będzie miał swoją premierę 24 lipca


Słodka mamo, jest Futurama! Hulu w końcu to ogłosiło: Futurama powróci z 11. sezonem 24 lipca 2023 r., dając nam szansę na ponowne spotkanie z Benderem, Fry, Leelą i resztą ekipy Planet Express.

Niestety, nie dostaniemy oryginalnych 20 odcinków, które obiecaliśmy, gdy sezon był ogłoszono w lutym ubiegłego roku. Hulu nie powiedział, dlaczego tak jest, ale możemy spekulować. Trwające Strajk Amerykańskiej Gildii Scenarzystów jest taka możliwość i zapytaliśmy o to Hulu; zaktualizujemy, jeśli otrzymamy odpowiedź.

W każdym razie, oto zwiastun:

Nowa Futurama serial będzie dostępny do transmisji strumieniowej w każdy poniedziałek w ciągu 10 odcinków, a Hulu twierdzi, że trafi do tropów serialowych, takich jak romans Fry’a i Leeli, kuweta Nibblera i „sekretna historia Robota Świętego Mikołaja” oraz zwykła kolekcja opowieści inspirowane bieżącymi wydarzeniami — więc będzie pandemia, historie o szczepionkach, kryptowalucie i nie tylko.

W zeszłym roku negocjacje mające na celu przywrócenie całej obsady trafiły na trudny okres, gdy John DiMaggio, który gra Bendera, w zasadzie powiedział Hulu, żeby ugryzł jego przysłowiowy błyszczący metalowy tyłek, co Termin ostateczny zgłoszono, ponieważ gigant transmisji strumieniowej nie oferował wystarczających pieniędzy. To wkurzyło fanów serialu, prowadząc do wirusowy tweet DiMaggio na ten tematale kilka tygodni później obaj doszli do porozumienia, gdy dostał podwyżkę wynagrodzenia, choć wygląda na to, że Hulu nie powiedział dokładnie „zamknij się i weź moje pieniądze” — Termin ostateczny poinformował, że wzrost wyniósł „w najlepszym razie minimalne”.

Ujawnienie: zespół redakcyjny Vox Media, w skład którego wchodzą Krawędźjest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Prezes Activision Blizzard zaprzecza kulturze nękania i obwinia związki zawodowe za problemy firmy

W 2021 r stan Kalifornia pozwał Activision Blizzard twierdząc, że wydawca gier wideo sprzyjał wszechobecnej kulturze nękania sięgającej lat wstecz. Szczegóły w...

AI interview: Dan McQuillan, critical computing expert

The ways that artificial intelligence (AI) will impact upon our lives are being determined by governments and corporations, with little input from ordinary...

SUBPAC i JLR nawiązują współpracę w celu nadania Range Roverowi nowego wymiaru dźwięku

Firma SUBPAC, zajmująca się dźwiękiem dotykowym wysokiej jakości, nawiązała współpracę z firmą Jaguar Land-Rover (JLR), aby poprawić wrażenia dźwiękowe w pojazdach w nowym...
Advertisment