Futerał Incase Reform Sport do AirPods Pro


Incase wychodzi z nowym Torba sportowa Reform dla AirPods Pro. W sklepach Apple i nie tylko, ma perforowaną, dwuwarstwową konstrukcję zapewniającą solidną ochronę, dwufunkcyjną smycz i antybakteryjną powłokę. Czytaj dalej, aby uzyskać praktyczny wygląd.

Etui Reform Sport ma wygląd przypominający Pasek sportowy Nike do zegarka Apple Watch. Oprócz perforowanej konstrukcji nowe etui AirPods Pro ma dwie warstwy zapewniające pełną ochronę.

Oprócz estetycznego wyglądu, Incase twierdzi, że oznacza to również, że obudowa jest łatwa do trzymania i może pomóc w rozproszeniu ciepła.

Do etui dołączona jest zdejmowana, hybrydowa smycz. Posiada standardową pętlę oraz klips do łatwego mocowania do breloczków i nie tylko.

Incase dodał również ochronę przeciwbakteryjną, która „zapobiega 99,9% bakterii powierzchniowych, zapewniając jednocześnie długotrwałą ochronę przeciwbakteryjną i przeciwgrzybiczą”. Jak można się spodziewać, nowe etui AirPods Pro jest kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym.

Plik Torba sportowa Reform jest dostępny w momencie premiery w kolorze czarnym woltowym, niebieskim i czarnym dla 34,95 $ bezpośrednio od firmy Incase, a wkrótce w Apple i innych sprzedawcach. Wkrótce pojawią się dwa kolejne kolory, szara mandarynka i różany koral (pokazane poniżej).

Reklama

Aktualizacja 3/12: Skorzystaliśmy z niebieski futerał sportowy Incase Reform dla AirPods Pro, aby dobrze go wyczuć. Oto, co znaleźliśmy:

 • Naprawdę ciasne, precyzyjne dopasowanie
  • Dno jest tak ciasne, że prawdopodobnie zechcesz zdecydować, czy chcesz zachować smycz, czy ją zdjąć przed włożeniem etui AirPods Pro do
 • Solidna konstrukcja z zewnętrzną warstwą z twardego plastiku i bardziej miękką gumą wewnątrz amortyzującą wstrząsy
 • Wcięty przycisk z tyłu wygodny do resetowania / naprawy słuchawek AirPods
 • Otwór z przodu, aby zobaczyć lampkę stanu
 • Test upadku: wykonałem kilkanaście upadków z wysokości 2-6 stóp na drewno i beton. Etui trzymało się naprawdę dobrze, nie wykazując żadnych śladów zużycia. W niektórych przypadkach obudowa się otworzyła, a AirPod lub oba wyskoczyły w kilku przypadkach, ale to po tym, jak sprawa Reform przyniosła największy ciężar upadku.
 • Smycz jest zainstalowana, ale można ją łatwo wyjąć (prawdopodobnie nieco trudna do ponownej instalacji)
 • Mnóstwo miejsca nawet na kable Lightning innych firm, które pasują do ładowania przewodowego
 • Ładowanie bezprzewodowe działa dobrze zarówno z etui, jak i bez
 • Klips na smyczy jest dość poręczny, można go łatwo przyczepić do breloków, ale także pasków i innych torebek

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment