Funkcje sztucznej inteligencji w aplikacji Mail w systemie iOS 18 mogą obejmować inteligentne odpowiedzi i zmianę tonu


Nowy raport sugeruje, że Apple może ogłosić szereg iOS 18 Poczta aplikacja sztuczna inteligencja funkcje podczas WWDC.

Obejmują one opcję automatycznego tworzenia inteligentnych odpowiedzi na e-maile, a także możliwość samodzielnego przygotowania odpowiedzi, a następnie zadawania pytań Siri zmienić ton – na przykład „spraw, aby to brzmiało bardziej profesjonalnie”…

AppleInsider cytuje źródła zaznajomione z dziełem o kryptonimie Project Blackpearl.

Jedną ze zgłoszonych zmian jest znacznie wydajniejsza funkcja wyszukiwania. Mówi się, że oprócz samego tekstu e-maili umożliwia to wyszukiwanie kontaktów, lokalizacji i dokumentów przechowywanych lokalnie.

Inteligentne odpowiedzi to kolejna funkcja.

Mail, Wiadomości i Siri otrzymają także nową funkcję „Inteligentnej odpowiedzi”, która umożliwi użytkownikom udzielenie natychmiastowej odpowiedzi wygenerowanej przez sztuczną inteligencję na e-mail lub wiadomość. Siri zyska możliwość wykorzystania sztucznej inteligencji Apple’a do tworzenia odpowiedzi na żądanie użytkownika.

Reklama

Z opisu wynika, że ​​jest on przeznaczony głównie do użytku biznesowego, na przykład dla przedstawicieli obsługi klienta zajmujących się dużą liczbą e-maili dotyczących podobnych problemów.

Mówi się, że obsługiwane jest również przygotowanie własnej odpowiedzi, a następnie poproszenie aplikacji o poprawienie tekstu. Opisano trzy opcje, chociaż są to prawdopodobnie tylko przykłady, a nie ostateczna lista:

Spraw, aby ten e-mail był bardziej…

  • profesjonalny
  • przyjazny
  • zwięzły

Zarządzanie zajętą ​​skrzynką odbiorczą również może stać się łatwiejsze, ponieważ sztuczna inteligencja skanuje ich zawartość, aby przypisać je do różnych kategorii:

  • Handel
  • Aktualności
  • Inny
  • Promocje
  • Społeczny
  • Transakcja

Oczekujemy iOS 18 Siri będzie mieć możliwość podsumowania tekstu, a raport mówi, że ta funkcja będzie dostępna dla e-maili, wiadomości, powiadomień, notatek i postów w mediach społecznościowych, a także dłuższych tekstów i wiadomości.

Oczywiście będziemy transmitować na żywo WWDC.

zdjęcie zrobione przez 84 Wideo NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Meze Audio przedstawia uniwersalne słuchawki douszne ALBA z adapterem USB-C

Meze Audio rozszerzyło swoją imponującą ofertę słuchawek o ALBA, nowy model douszny klasy podstawowej. Estetycznie wyrafinowane, z pięknym białym wykończeniem, nowe słuchawki...

W najbliższym czasie korzystanie z RCS w wersji beta systemu iOS 18 może nie być możliwe

Jak ogłosił Apple na konferencji WWDC 2024, iOS 18 oficjalnie zapewnia obsługę RCS – lub Rich Communication Services – na iPhone’a. Jednakże,...

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...
Advertisment