Funkcja wykrywania awarii iPhone’a uruchamia się, gdy kierowca BMW przypadkowo staranuje kierowcę BMW


Pamiętacie funkcję Crash Detection firmy Apple wprowadzoną w zeszłym roku w iPhonie 14? Nadal działa. Ta funkcja przydała się ostatnio małżeństwu, które uczestniczyło w wypadku samochodowym BMW na BMW.

Według kierowcy BMW E92 opowiadać zdarzenia, kierowca BMW E90 zaparkował przed nimi, gdy skręcili za róg. Zobacz artystyczną rekonstrukcję tego, co się wydarzyło Tutaj.

Wyniki nie są zadowalające w przypadku projektora sterownika E92 (ani prawdopodobnie projektora sterownika E90), ale miło jest widzieć, że system Apple Crash Detection działa.

„Miałem swój pierwszy wypadek samochodowy jako pasażer i lekarze byli zaskoczeni, że wyszliśmy z niego tylko z kilkoma złamaniami. Dziękuję funkcji Apple SOS za zadzwonienie pod numer 911, gdy byłem w stanie, w którym nie mogłem, i powiadomienie moich kontaktów alarmowych o sytuacji” napisał pasażer.

Funkcja Crash Detection współpracuje z iPhone’a 14 lub nowszy Apple Watch Seria 8 lub nowszy Apple Watch SE (2. generacja)i Apple Watch Ultra lub później. Dowiedz się więcej o tej funkcji firmy Apple Tutaj.

Reklama

Pasażer biorący udział w wypadku podkreśla, że ​​funkcja działa w przypadku kontaktów alarmowych, które nie korzystają z iPhone’ów. Oboje jej rodzice korzystają z telefonów z Androidem, ale funkcja Crash Detection może używać SMS-ów do udostępniania powiadomień i lokalizacji, jednocześnie powiadamiając służby ratunkowe.

Google Pixel 3 i nowsze modele mogą to zrobić zapewniają funkcje wykrywania awarii również, chociaż ta funkcja nie jest dostępna na każdym telefonie z Androidem.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment