Funkcja Find My Mobile firmy Samsung działa teraz z urządzeniami offline


Funkcja Find My Mobile firmy Samsung to przydatne narzędzie, które pomaga znaleźć zgubiony telefon. Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji Find My Mobile będzie teraz działać na urządzeniach Galaxy, które nie są połączone z siecią Wi-Fi ani komórkową. Max Weinbach z Programiści XDA zauważyłem funkcję w sobotę.

Funkcja „Wyszukiwanie offline” wykorzysta sieć pobliskich urządzeń Galaxy – wygląda podobnie do funkcji „Wyszukiwanie w społeczności” Tile trackery używać, gdy są poza zasięgiem Bluetooth. Jeśli telefonu nie można znaleźć przez Wi-Fi lub połączenie komórkowe, pobliskie urządzenia Galaxy mogą go zlokalizować.

Jeśli masz włączone wyszukiwanie w trybie offline, Twój telefon będzie mógł również skanować w poszukiwaniu innych urządzeń, co oznacza, że ​​będziesz mógł pomóc innym znaleźć ich zgubione telefony, jeśli jesteś w zasięgu przedmiotu lub znaleźć zegarki i słuchawki, które masz używane niedawno.

Ta funkcja nie jest domyślnie włączona – możesz ją włączyć i wyłączyć w ustawieniach oraz zaszyfrować swoją lokalizację offline, jeśli martwisz się o prywatność.

Mamy kilka pytań. Na przykład nie wiemy na pewno, jakiej konkretnej technologii będzie używać sieć społecznościowa ani które zegarki i wkładki douszne można znaleźć w tej funkcji. The Verge skontaktował się z Samsungiem po więcej szczegółów, a firma twierdzi, że teraz się tym zajmuje.

Łatwo zobaczyć, jak ta funkcja może uczynić Find My Mobile jeszcze wygodniejszym. Jeśli podróżujesz (zwłaszcza za granicą), możesz nie mieć niezawodnego dostępu do Wi-Fi lub usługi komórkowej – a utrata telefonu podczas podróży może być katastrofą.

Reklama

Wygląda na to, że Samsung wysyła powiadomienia push do właścicieli Galaxy po otrzymaniu najnowszej aktualizacji usługi Find My Mobile. Możesz dotknąć tego powiadomienia, aby otworzyć stronę „znajdowania offline” w ustawieniach, gdzie możesz włączać i wyłączać tę funkcję.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ogłoszono bezpłatne gry PlayStation Plus z kwietnia 2023 r. na PS4, PS5

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus Essential na kwiecień Poznać twojego Stwórcę, Sackboy: wielka przygoda, I Ogony z żelazaSony ogłoszono w...

Beats łączy siły z „Girls Don’t Cry” w celu stworzenia specjalnej edycji wkładek dousznych Beats Flex

Marka Apple's Beats łączy siły z Girls Don't Cry, tokijską marką założoną przez Verdy'ego z VK Design, w celu opracowania specjalnego projektu dla...

13 of The Verge’s best-loved cooking gadgets

We’ve all got to eat, and unless you’re the type of person who lives on instant meals and takeout, you probably need to...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!