Fujifilm wprowadza na rynek wielkoformatową wersję swojej drukarki mobilnej Instax Link


Fujifilm zapowiedziało nową mobilną drukarkę, która wykorzystuje większy film Instax Wide. Smartfonowa drukarka Instax Link Wide to podobny pomysł do istniejący Instax Mini Link: podłącz telefon przez Bluetooth i użyj aplikacji, aby edytować i drukować własne zdjęcia w stylu Polaroid z rolki aparatu.

Film Instax Wide jest znacznie większy niż Instax Mini — ma rozmiar dwóch kart kredytowych obok siebie. Oznacza to, że wydruki Link Wide mogą nie być tak łatwe do przenoszenia w portfelu jak zdjęcia Instax Mini, ale powinny być o wiele bardziej widoczne i przydatne do innych celów.

Drukarka Link Wide jest również kompatybilna z Aparat bezlusterkowy Fujifilm X-S10 z zeszłego roku, co pozwala na drukowanie bezpośrednio bez telefonu. Oczywiście możesz drukować zdjęcia zrobione innymi aparatami, przesyłając je do telefonu, a następnie do aplikacji Instax Link.

Reklama

Bogate i naturalne tryby kolorów Instax Link Wide.

Fujifilm twierdzi, że drukarka Link Wide powinna wystarczyć na około 100 wydruków Instax po naładowaniu baterii. Dostępne są dwa tryby drukowania, Rich i Natural, które umożliwiają wybór między „jasnym i wciągającym lub nasyconym i klasycznym” kolorem wyjściowym, a także możliwością edycji obrazów w aplikacji poprzez przycinanie lub dodawanie tekstu.

Fujifilm wypuści pod koniec tego miesiąca drukarkę Instax Link Wide Smartphone Printer za 149,95 USD. Firma wprowadza również nowy wariant folii Instax Wide z czarną ramką, który będzie sprzedawany za 21,99 USD za opakowanie po 10 sztuk.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!