Fujifilm przedstawia nowy aparat natychmiastowy Instax Mini 12


Firma Fujifilm ogłosiła najnowszy aparat natychmiastowy w ofercie Instax Mini: Fujifilm Instax Mini 12. Instax Mini 12 to nowa wersja Instax Mini 11 — naszego aktualny najlepszy wybór aparatów natychmiastowych — i będzie dostępny około połowy marca w cenie 79,95 USD.

Poza kilkoma drobnymi aktualizacjami funkcji i projektu, Instax Mini 11 i Instax Mini 12 wyglądają identycznie. Jednak struktura soczewki jest najbardziej zauważalną zmianą. Możesz teraz na przykład obrócić obiektyw, aby przejść do trybu zbliżenia zamiast naciskać przycisk, podobnie jak w przypadku tradycyjnego strzelania. Dopiero zacząłem testować aparat, ale bazując na moim pierwszym wrażeniu, dzięki temu powiększanie staje się nieco przyjemniejsze i bardziej intuicyjne.

Możesz także teraz włączać i wyłączać aparat natychmiastowy, po prostu przekręcając obiektyw do wyraźnie oznaczonych ustawień „włączenia” i „wyłączenia”. Wcześniej trzeba było kliknąć przycisk z boku, aby włączyć aparat i wysunąć obiektyw, a następnie wcisnąć go z powrotem, aby wyłączyć aparat. Nie jest to do końca intuicyjne i wyobrażam sobie, że w połączeniu z brakiem wyraźnych etykiet „włączony” i „wyłączony” mogło trochę utrudnić dzieciom korzystanie z Instax Mini 11.

Mimo to, chociaż podoba mi się fakt, że wyłączanie aparatu jest teraz bardziej intuicyjne, wolę używać przycisku Instax Mini 11, aby go włączyć. To dlatego, że tryb Zbliżenie jest zbliżony do ustawień „włączony” i „wyłączony”. Ułatwia to przypadkowe wyłączenie Instax Mini 12, co zrobiłem, próbując przełączyć obiektyw w tryb zbliżenia. Możliwe jednak, że sytuacja ulegnie poprawie, gdy dokładniej przetestuję aparat i dostosuję się do zmian.

Fujifilm wprowadziło również pewne zmiany w lampie błyskowej, na które warto zwrócić uwagę. Chociaż niestety nadal nie można wyłączyć lampy błyskowej, Fujifilm twierdzi, że nowe automatyczne sterowanie lampą błyskową powinno lepiej optymalizować jakość obrazu w jasnym i słabym świetle. Będę musiał przeprowadzić dalsze testy, aby sprawdzić, czy to twierdzenie jest prawdziwe, ale mam nadzieję, że tak, ponieważ był to jeden z moich głównych problemów z jego skądinąd doskonałym poprzednikiem.

Nowy zielony Fujifilm Instax Mini 12

Reklama

Wreszcie, jak wspomniano wcześniej, Instax Mini 12 zawiera kilka zmian konstrukcyjnych. Co najbardziej zauważalne, korpus jest bardziej prostokątny niż kwadratowy, choć ma takie same zaokrąglone krawędzie jak jego poprzednik. Brakuje mu również zakrzywionego boku Instax Mini 11 i jest mniej szeroki, co ułatwia trzymanie go podczas robienia zdjęć. Ponadto firma Fujifilm wymieniła czarną kolorystykę na nowy, zabawny miętowo-zielony odcień, który może bardziej spodobać się młodszemu tłumowi.

Oprócz Instax Mini 12, Fujifilm ogłosiło wprowadzenie nowego, bezpłatnego do pobrania INSTAX UP! aplikacja na smartfony, która wkrótce zostanie wydana. Użytkownicy mogą cyfrowo skanować, importować, organizować i przechowywać swoje zdjęcia w aplikacji bez względu na posiadany wydruk lub aparat Instax, co oznacza, że ​​użytkownicy Instax Mini 12 również będą mogli z niego korzystać.

Wkrótce zaktualizuję nasze natychmiastowy przewodnik po aparacie po tym, jak skończę testować Instax Mini 12 i dodam swoje przemyślenia na temat tego, jak wypada w porównaniu z rywalami Polaroid i Kodak, więc bądźcie czujni.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Etapy misji Pokémon Go „From the Shadows”, nagrody

Z Cieni to najnowsza misja badawcza Giovanniego w Pokemon Go. Debiutujący pod koniec marca 2023 roku w ramach projektu Chodźmy wydarzenie kończy...

Knock at the Cabin sprawia, że ​​zakończenie Twist w Cabin in the Woods jest jeszcze lepsze

M. Night Shyamalana Zapukaj do chaty (teraz transmitowane na Peacock) i Drew Goddard's Chatka w lesie to radykalnie różne filmy,...

Arrested Development zostaje na Netflixie

Zatrzymany rozwój nie opuszcza już Netflixa. The poinformował streamer na Twitterze że program pozostanie na platformie po tym, jak problemy licencyjne prawie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!