FSP zapowiada zasilacze Twins serii PRO w nowych wariantachFSP, wiodący na świecie producent zasilaczy, ogłosił wprowadzenie nowego zasilacza Twins PRO Series. Jest dostępny w trzech różnych mocach: 500 W, 700 W i 900 W. Twins PRO to redundantny zasilacz przeznaczony głównie do standardowej obudowy ATX lub PS2. Seria Twins PRO nie wymaga wspornika front-end, co czyni go idealnym zasilaczem do domowych systemów serwerowych w chmurze lub systemów serwerów WWW / poczty, a także dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Dzięki zabezpieczeniu nadprądowemu, przeciwzwarciowemu, przeciwprzepięciowemu i awaryjnemu wentylatora, zasilacz Twins PRO Series utrzymuje stabilną moc przez cały czas. Dwa moduły serii Twins PRO dzielą obciążenie, zapewniając optymalną wydajność podczas normalnej pracy. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą martwić się o nieoczekiwane wyłączenie serwerów lub komputerów. Jeśli jeden moduł ulegnie awarii, drugi działający moduł natychmiast przejmie dodatkowe obciążenie, aby zagwarantować stabilność systemu.

Wbudowane moduły z możliwością wymiany podczas pracy

Zasilacze serii Twins PRO są wyposażone we wbudowane moduły, które można wymieniać podczas pracy, co umożliwia szybką i łatwą wymianę uszkodzonych komponentów bez konieczności wyłączania jakichkolwiek systemów lub urządzeń.

Brak przerw dzięki urządzeniu blokującemu przewód zasilający
Zasilacz Twins PRO Series jest wyposażony w blokadę przewodu zasilającego, która zabezpiecza przewód na miejscu, chroniąc go przed przypadkowym rozłączeniem. Pomaga to zapewnić stabilną pracę bez przerw w działaniu systemu.

Oprogramowanie FSP Guardian
Twins PRO jest dołączony do oprogramowania FSP Guardian do monitorowania i sterowania. Gdy zasilacz serii Twins PRO jest podłączony przez USB do gniazda USB płyty głównej, wykorzystuje oprogramowanie FSP Guardian do monitorowania poboru mocy, mocy wyjściowej, wydajności i innych wewnętrznych zapisów w czasie rzeczywistym, a także do uzyskiwania danych historycznych w ciągu 30 dni. .

Dodatkowo, gdy moc wejściowa lub wyjściowa osiągnie zalecany poziom, FSP Guardian natychmiast wyświetli informację ostrzegawczą, aby powiadomić użytkowników o aktualnym stanie zasilacza Twins PRO.

Reklama

Modułowa konstrukcja z kablami taśmowymi
Inne cechy produktu Twins PRO obejmują konstrukcję osłony alarmowej i inteligentny wskaźnik LED stanu zasilania, płaskie kable taśmowe (idealne do zastosowań z ograniczoną przestrzenią) oraz zgodność ze standardami ATX 12 V i EPS 12 V, a także IEC 62368.

Cena i dostępność
Seria Twins PRO jest już dostępna na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 429,99 USD za 500 W, 549,99 USD za 700 W i 649,99 USD za 900 W.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strony produktów nowego 500 W., 700 W, i 900 W. modele.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...
Advertisment