Francesca ma najbardziej romantyczną fabułę w Bridgerton


Podczas gdy jej rodzeństwo staje się ogromne, rozległe historie miłosneWłaściwie Francesca Bridgerton (Hannah Dodd) po cichu wygrywa grę w związku.

Szósta Bridgerton różni się znacznie od swojego bardziej szczerego rodzeństwa. Francesca jest powściągliwa i cicha, jej główną pasją w życiu jest fortepian, a największą pasję wykazuje, gdy opowiada o niuansach teorii muzyki. Niezależnie od tego, czy zainteresowanie jest dobre, czy złe, nie jest zbyt chętna do wejścia w sezon. Nawet gdy królowa odkryje jej talenty muzyczne, nazwie ją „diamentem” sezonu i wystawi na światło dzienne, Franceski wolałaby tu nie być, dziękuję bardzo.

W spokojnej chwili z dala od zatłoczonej sali balowej spotyka Johna Stirlinga, hrabiego Kilmartin (Victor Alli). Łączy ich natychmiastowa więź – taka, która iskrzy bez konieczności wymieniania między sobą słów, a zamiast tego po prostu cieszą się swoim towarzystwem we wspólnej ciszy. To intymność, na którą potrzeba wielu par lat, a mimo to Francesca i Lord Kilmartin łatwo w nią wpadają.

Reklama

Obraz: Netflix

Jako serial romantyczny, Bridgertona zajmuje się przede wszystkim dramatycznymi historiami miłosnymi i wielkimi przejawami uczuć. Daphne, Anthony, a teraz Colin mieli za sobą wielkie, epickie historie miłosne – takie, które obejmują pełne łez wyznania i gwałtowne deklaracje miłosne. Ale Francesca ma być cichsza i bardziej stonowana. Stanowi to piękny kontrast w stosunku do innych romansów w serialu i właśnie to czyni go tak wyjątkowym.

„Duży nacisk kładzie się na namiętną miłość” – wyjaśniła showrunnerka Jess Brownell IndieWire. „Miłość jest ekscytująca i ekscytująca, ale istnieją inne rodzaje miłości, równie ważne, znaczące i głębokie. Dlatego odkrywanie związku dla Franceski, który w znacznie większym stopniu opiera się na towarzystwie, przyjaźni, wspólnych zainteresowaniach, szacunku i atrakcyjności, ale być może nie w sposób grom z nieba, ma naprawdę znaczenie. I myślę, że miło jest mieć na to miejsce.”

Cichszy i łagodniejszy romans Franceski i lorda Kilmartina powoli wyrasta w tle wraz z bardziej błyskotliwą historią Penelopy i Colina, ale to nie czyni go mniej romantycznym. W rzeczywistości najbardziej romantyczny gest w całym programie nie jest Werbalna sparing Anthony’ego i Kate lub wyznanie miłosne w powozie Colina lub Książę Hastings mówi Daphne, że płonie dla niej. To moment, w którym lord Kilmartin pojawia się na balu z nutami w dłoniach, ułożonymi dokładnie tak, jak sobie wyobrażała Francesca.

Francesca po raz kolejny przy fortepianie

Zdjęcie: Liam Daniel/Netflix

„Dużo rozmawialiśmy w pokoju scenarzystów o językach miłości i o tym, że John jest facetem od usług i prezentów, a nie od słów i dotyku. I myślę, że Francesca prawdopodobnie ma podobny język miłości. Kiedy więc ponownie prezentuje jej tę muzykę, jest to cichy gest, który wyraża tysiąc słów” – powiedział Brownell.

To mówi o tym, jak kompatybilne są te dwie rzeczy. To, że nie ma w nim gniewnej tęsknoty ani tajnych znajomości, nie oznacza, że ​​nie ma w nim atrakcji. Po prostu objawia się to w inny sposób, taki, który zwala z nóg spokojną i powściągliwą Francescę, ale w sposób, który nie powoduje jej potknięcia i upadku. Bridgertona zawiera wiele przesadnych nieporozumień i silnych emocji, których celem jest stworzenie możliwie najbardziej dramatycznych fabuł. Posiadanie pary, która jest stabilna, solidna i ogólnie niedramatyczna, stanowi podstawę burzliwych historii. Tak naprawdę taka niezachwiana miłość jest czymś, do czego powinno dążyć bardziej dramatyczne rodzeństwo Bridgerton – w końcu, kiedy ta rozpalona do czerwoności namiętność ostygnie, dobrze jest mieć w domu trochę rozpałki, która podsyci resztę romansu.

Bridgertona sezon 3a jest już dostępny na platformie Netflix. Premiera czterech odcinków sezonu 3b 13 czerwca.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...
Advertisment