Foxconn może otworzyć nową fabrykę w Meksyku do produkcji iPhone’a


Wygląda na to, że Apple naprawdę się stara wyprowadza produkcję iPhone’a z Chin. Niedawno widzieliśmy, że firma rozpoczęła produkcję najnowszy iPhone SE 2020 w Indiach. Teraz wydaje się, że więcej jego produkcji partnerzy szukają nowych lokalizacji do produkcji iPhone’ów. Najnowszy raport mówi, że Foxconn i Pegatron rozważają nawet Meksyk jako opcję.

Według raportu Ekonomista, Foxconn może planować zainwestować w nową fabrykę w Meksyku. Firma ma już pięć fabryk w kraju, ale są one wykorzystywane do produkcji telewizorów i serwerów. Ta nowa fabryka skupiłaby się na wprowadzeniu do Meksyku części produkcji iPhone’ów, ale ostateczna decyzja może zapaść pod koniec roku.

„Według dwóch źródeł, Foxconn planuje wykorzystać zakład do produkcji iPhone’a firmy Apple. Jednak według jednego źródła nadal nie było oznak bezpośredniego udziału Apple w planie.

„Plany pojawiają się, gdy idea„ bliskiej relokacji ”zyskuje na popularności w Waszyngtonie. Administracja Trumpa bada zachęty finansowe, aby zachęcić firmy do przeniesienia swoich zakładów produkcyjnych z Azji do Stanów Zjednoczonych, Ameryki Łacińskiej i Karaibów ”.

Źródło 9to5Mac

Przez Ekonomista

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!