Foxconn ma budować pojazdy elektryczne w Ameryce Północnej do 2023 roku, ale nazywa umowę z Apple Car “ wciąż plotką ”


Foxconn jest kluczowym partnerem Apple w zakresie iPhone’a i uważa się, że nim jest jeden z wiodących partnerów produkcyjnych dla nadchodzącego projektu Apple Car Apple. Firma nawet dziś potwierdziła, że ​​planuje budowę pojazdów elektrycznych w Ameryce Północnej do 2023 roku, a obecnie poluje na lokalizacje w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Naturalnie, Zapytano Foxconn czy plany dotyczące pojazdów elektrycznych były w jakiś sposób powiązane z umową Apple. Dyrektor generalny Foxconn powiedział po prostu, że Apple Car to „wciąż plotka”.

Foxconn twierdzi, że wybierze lokalizację lokalizacji przed końcem 2021 r. Kandydujące lokalizacje to Wisconsin i Meksyk.

Działalność Foxconn rosła wraz z rozwojem iPhone’a i dynamicznego rynku smartfonów w ciągu ostatniej dekady. Jednak wraz z dojrzałością rynku smartfonów potencjał przyszłego wzrostu jest minimalny. Jest to kluczowy powód, dla którego Foxconn zwraca się teraz do produkcji pojazdów elektrycznych.

Chociaż nie potwierdziłoby to oficjalnych relacji Apple, Foxconn powiedział, że obecnie rozmawia z amerykańskimi firmami zajmującymi się samochodami elektrycznymi na temat umów na dostawy.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Micron przedstawia kliencki dysk SSD 3500 NVMe do gier, tworzenia treści i obliczeń naukowych

Firma Micron Technology, Inc. ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek dysku SSD Micron 3500 NVMe, który wykorzystuje 232-warstwową pamięć NAND do obsługi wymagających obciążeń...

Superkomputery kwantowe: IBM opracowuje plan działania poza Condorem

IBM zwiększył swoje możliwości superkomputerowe dzięki najnowszej wersji swojego komputera kwantowego, System Kwantowy Drugi. Jest to pierwszy modułowy komputer kwantowy firmy i...

Microsoft Copilot otrzymuje najnowsze modele OpenAI i nowy interpreter kodu

Microsoft szczegółowo opisuje szereg nowych funkcji, które wkrótce pojawią się w usłudze Copilot, w tym najnowsze modele OpenAI. Copilot wkrótce otrzyma wsparcie...
Advertisment