Foxconn ma budować pojazdy elektryczne w Ameryce Północnej do 2023 roku, ale nazywa umowę z Apple Car “ wciąż plotką ”


Foxconn jest kluczowym partnerem Apple w zakresie iPhone’a i uważa się, że nim jest jeden z wiodących partnerów produkcyjnych dla nadchodzącego projektu Apple Car Apple. Firma nawet dziś potwierdziła, że ​​planuje budowę pojazdów elektrycznych w Ameryce Północnej do 2023 roku, a obecnie poluje na lokalizacje w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Naturalnie, Zapytano Foxconn czy plany dotyczące pojazdów elektrycznych były w jakiś sposób powiązane z umową Apple. Dyrektor generalny Foxconn powiedział po prostu, że Apple Car to „wciąż plotka”.

Foxconn twierdzi, że wybierze lokalizację lokalizacji przed końcem 2021 r. Kandydujące lokalizacje to Wisconsin i Meksyk.

Działalność Foxconn rosła wraz z rozwojem iPhone’a i dynamicznego rynku smartfonów w ciągu ostatniej dekady. Jednak wraz z dojrzałością rynku smartfonów potencjał przyszłego wzrostu jest minimalny. Jest to kluczowy powód, dla którego Foxconn zwraca się teraz do produkcji pojazdów elektrycznych.

Chociaż nie potwierdziłoby to oficjalnych relacji Apple, Foxconn powiedział, że obecnie rozmawia z amerykańskimi firmami zajmującymi się samochodami elektrycznymi na temat umów na dostawy.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jeszcze w tym roku Apple Developer Academy doda programy szkoleniowe dotyczące sztucznej inteligencji

Po ogłaszając pakiet nowych funkcji AI podczas WWDC firma Apple rozszerza swój program Apple Developer Academy, kładąc nowy nacisk na sztuczną inteligencję. ...

Liderzy cyfrowi wydają więcej na technologię w celu zwiększenia wydajności

Pomimo powolnego wzrostu gospodarczego niewielu liderów technologicznych będzie zmniejszać swoje budżety IT w ciągu najbliższych 12 miesięcy Badanie pulsu raportu Nasha Squared dotyczącego...

Bridgerton z Netflixa w seksie stawia na jakość, a nie ilość

Bridgertonapierwszy sezon wrzucił widza w bujny romans z historią alternatywną i bardzo, bardzo jasno dał do zrozumienia jedną rzecz: w przeciwieństwie...
Advertisment