Fotel ergonomiczny FlexiSpot – zautomatyzowany dom


W lecie dodaliśmy Stała współpraca przy biurku do automatycznego domu. Teraz firma FlexiSpot przesłała swoje nowe ergonomiczne krzesło BS11 PRO, aby dodać je do naszej konfiguracji WFH.

Budynek

Krzesło dotarło w jednym dużym pudełku, a jego zbudowanie zajęło około 30 minut. Wszystkie elementy złączne są dostarczane wraz z kluczem imbusowym do ich zabezpieczenia.

Najpierw do podstawy mocowane są ramiona, a następnie mechanizm montowany jest z tyłu. Oparcie jest przykręcone do mechanizmu i przymocowany zagłówek. Wreszcie 5 kół jest mocowanych do podstawy ze stopu aluminium, która jest połączona z siedzeniem za pomocą amortyzatora gazowego.

W użyciu

Ponieważ coraz więcej z nas pracuje w domu lub może ma konfigurację hybrydową, posiadanie mocnego, wygodnego, ergonomicznego krzesła w domu staje się coraz ważniejsze.

Jeśli korzystałeś już z krzesła siatkowego, znasz zalety oddychającego materiału, zwłaszcza jeśli siedzisz przez długi czas.

Reklama

Dostępnych jest wiele dostosowań, aby znaleźć najlepszą pozycję siedzącą. Obejmują one podstawę siedziska (wysokość, przesunięcie i nachylenie oparcia), regulowane podparcie lędźwi, podłokietniki (wysokość, głębokość i kąt) oraz zagłówek (wysokość i kąt).

Już dostępny

Po kilku miesiącach użytkowania możemy powiedzieć, że jest to dobrze zbudowany, wysokiej jakości fotel biurowy, niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do poważnej pracy w domu, czy też do hardkorowej gry. Już dostępne w Flexispot – Krzesło ergonomiczne BS11 PRO

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!