Fortnite Rozdział 5, sezon 3, czas premiery w Twojej strefie czasowej


Rozdział 5 Sezon 3 z Fortniteformalnie tzw Zniszczonywydaje się skupiać na używaniu ogromnych pojazdów do poruszania się po pustynnych pustkowiach.

Gorąco na piętach A Sezon poświęcony metodologii greckiej, Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 będzie także zawierał: Crossover Fallouta.

Podzielimy oczekiwane czasy wydania Do Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 (w zależności od Twojej strefy czasowej) i wyjaśnij kiedy ma się zakończyć przestój w Fortnite. Otrzymasz także podsumowanie tego, czego możesz się spodziewać po nowości Fortnite pora roku.


O której godzinie w Twojej strefie czasowej kończy się przestój w Fortnite i pojawia się rozdział 5, sezon 3?

Fortnite Rozdział 5. Premiera trzeciego sezonu już zaplanowana Piątek, 24 maja, jednocześnie na całym świecie. Na podstawie godzin premiery poprzednich sezonów możemy zgadnąć, kiedy Fortnite spadnie i znowu podniesie się.

Przestój serwera zwykle zaczyna się około 2 lub 3 rano EDT i zazwyczaj trwają około czterech godzin, daj albo bierz. Oznacza to, że możemy się rozsądnie spodziewać Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 będzie dostępny w następujących godzinach, w zależności od Twojej strefy czasowej:

  • 1:00–4:00 czasu PDT dla zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 4:00–7:00 czasu wschodniego dla wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 9:00–12:00 czasu BST dla Wielkiej Brytanii
  • 10:00–13:00 CEST dla Europy Zachodniej/Paryża
  • 17:00–20:00 czasu JST w Japonii/Tokio

Reklama

Obraz: Epickie gry


Czego się spodziewać w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Póki co znane ilości dla Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 to nazwa („Wrecked”) i bardzo zacięta współpraca w Falloucie, dzięki której zdobędziesz trochę pancerza wspomaganego. Nie potwierdzono jeszcze, czy jest to przedmiot, czy skórka, ale możesz krótko zobaczyć go w akcji w następującym poście osadzonym na X:

W innym miejscu oficjalny zwiastun sugeruje, że burza piaskowa przyniesie apokaliptyczny motyw pustynny:

Tymczasem, Fortnite Konto X zapowiadało możliwość powstania nowego autobusu, pełne materiałów wideo przedstawiających (prawdziwego) monster trucka przeskakującego (prawdziwy?) autobus. To pokrywa się z tym, co trwało długo Fortnite przeciekacz ShiinaBR (który ma solidne doświadczenie w tego typu sprawach) powiedział na X: do którego przyjeżdżają monster trucki Fortnite od rozdziału 5 sezonu 3.

Łącząc się z powyższymi danymi, dataminy z Konto HYPEX na platformie X zasugeruj „punkty orientacyjne z piasku” lub dedykowany biom pustynny, a także przeróbkę pociągu parowego na wijącą się lokomotywę na mapie.

Pojawiła się także propozycja współpracy z Metalliką, Fall Guys i Pirates of the Caribbean. To powiedziawszy, biorąc pod uwagę osiągnięcia w grze, należy traktować te powiązania z przymrużeniem oka – a jeśli się pojawią, mogą to być tryby inne niż Battle Royale i/lub pojawią się w dalszej części sezonu.

Jest na co czekać. Inną rzeczą godną uwagi — i jest to czysta spekulacja z naszej strony — jest data rozpoczęcia sezonu Furiosa, co czyni go przygotowanym na możliwy crossover Mad Maxa. Jak dotąd nic na to nie wskazywało (od dewelopera Epic Games lub w inny sposób), ale bylibyśmy zaskoczeni, gdyby nie pojawiło się to na stronie Niektóre punkt.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment