Fortnite: najwięksi bohaterowie i złoczyńcy Marvela wprowadzeni w najnowszym sezonie


Dla Fortnitenajnowszy sezon, Epic i Marvel zjednoczyli się aby przenieść niektórych z największych bohaterów i złoczyńców z uniwersum Marvela do Fortnite wyspa do walki w wojnie Nexus.

w przeciwieństwie do większości Fortnite sezony, ten zawiera historię całego tematu i sezonu. Galactus, Pożeracz światów i jeden z najpotężniejszych złoczyńców wszechświata Marvela, zmierza do Fortnite wyspa, która zamierza ją skonsumować, a Thor zebrał zespół bohaterów i złoczyńców, więc powstrzymaj go. W tym miejscu pojawia się zwiastun sezonu, przedstawiający każdą z postaci Marvela, które dołączą Fortnite ten sezon.

Nowa lista bohaterów i złoczyńców obejmuje Thor, Iron Man, Wolverine, Storm, Mystique, Doctor Doom, She-Hulk i Groot. To imponująca lista i lista stworzona do ratowania galaktyki. Nie jest do końca jasne, jak wszystkie te postacie będą pasować do normalnej rozgrywki w trybie battle royale Fortnite, ale w zwiastunie przepustki bojowej możemy zobaczyć sekcje, w których wygląda na to, że gracze mogą kontrolować każdego z bohaterów i używać ich charakterystycznych mocy przeciwko tym, którzy wyglądają na żołnierzy NPC na mapie.

Reklama

Iron Man używający swojej siły ognia w Fortnite
Zdjęcie: Epic Games

Mówiąc o mocach, wydaje się, że kilka innych gadżetów Marvela mogło znaleźć się w grze, na przykład deska surfingowa Srebrnego Surfera. Jest też karabin energetyczny Stark Industries wykonany przez samego Tony’ego.

Nowy sezon obejmie również aktualizację mapy, czyli lokacje z motywami Marvela. Największym dodatkiem jest Doom’s Domain, mroczny i tajemniczy obszar przejęty przez Victora Von Dooma. Nowa mapa zawiera również mniejsze punkty zainteresowania, takie jak Cmentarz Strażników i Helicarrier.

Mapa Fortnite w rozdziale 2 sezonu 4 z nowymi punktami POI Marvela

Zdjęcie: Epic Games

Fortnite Rozdział 2 sezon 4 będzie zawierał również nową przepustkę bojową ze 100 nagrodami do odblokowania. Przepustka będzie zawierała skórki dla wszystkich bohaterów i złoczyńców z uniwersum Marvela, którzy dołączą Fortnite. Według firmy Epic pojawią się również specjalne zadania dotyczące skórek Marvel Legends, które odblokują wbudowaną emotkę, która „ujawnia bohatera lub złoczyńcę w środku”. Cokolwiek to znaczy.

Zestawienie skórek i postaci w Fortnite's Marvel

Zdjęcie: Epic Games

Jak z każdym innym Fortnite sezon, ten z pewnością będzie ewoluował wraz z upływem sezonu. To prawdopodobnie oznacza wojnę z Galactusem o losy Fortnite wyspa będzie się rozwijać i może nawet oznaczać, że w pewnym momencie do walki dołączy więcej bohaterów.

Chociaż firma Epic dość szczerze mówiła o wszystkich tych zmianach i dodatkach do gry, prawdopodobnie istnieje wiele sekretnych pisanek ukrytych w grze, które gracze będą znajdować przez kilka następnych tygodni. Ponadto gracze mogą odwiedzać Marvel.com aby dowiedzieć się więcej o wojnie Nexus Fortnite pasuje do większej fabuły Thora i być może znajdziesz również kilka pisanek poza grą.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!