Fnatic x Lamzu ogłaszają bezprzewodową mysz do gier Thorn 4K w edycji specjalnej


Fnatic i Lamzu nawiązały współpracę, aby wypuścić grę Bezprzewodowa mysz do gier 4K w specjalnej edycji bardzo oczekiwanej firmy THORN. Ta nowa, żywa pomarańczowa kolorystyka FNATIC firmy THORN obejmuje te same wysokiej klasy specyfikacje i jakość podstawowy model oferowany przez firmę Lamzu. Jest już używana przez profesjonalistów — Chronicle, 3-krotny mistrz Valorant, tak bardzo pokochał mysz, że nie mógł się doczekać oficjalnej premiery, aby móc korzystać z niej na największej międzynarodowej scenie.

FNATIC X LAMZU
Jako wiodąca na świecie organizacja e-sportowa od 2004 roku, Fnatic angażuje się w zwiększanie wydajności i zdobywanie trofeów. Współpracujemy z profesjonalistami, aby opracować własną linię urządzeń peryferyjnych do gier, zapewniając graczom możliwie najlepsze doświadczenia. Lamzu to nowa firma, która robi furorę dzięki niesamowitej dbałości o szczegóły oraz dążeniu do jakości i wydajności. Wraz z wprowadzeniem modelu THORN, Lamzu jest gotowy kontynuować swój zasłużony sukces. Lamzu jest również znane ze swojego Zestaw myszy Atlantis. Wspólnie mamy rozległe doświadczenie w rozwoju produktów, projektowaniu i głębokim zrozumieniu sceny e-sportu.

POLLING 4000 Hz = PŁYNNY

W zestawie z myszką znajduje się doładowany klucz sprzętowy 4K! Odpytywanie 4000 Hz pozwala na płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywkę i jest szczególnie przydatne w przypadku korzystania z monitorów o wyższej częstotliwości odświeżania.

EPICKO LEKKI PRZY 52 GRAMACH

To jedna z najlżejszych, ergonomicznych myszy do e-sportu na rynku, ważąca zaledwie 52 gramy. Będziesz mógł poruszać się szybciej, mieć większą kontrolę i szybciej reagować. Jest niezwykle lekki, a jednocześnie niezwykle mocny, bez widocznych dziur, co zapewnia schludny wygląd.

PRZEŁĄCZNIKI OPTYCZNE, ZEROWE ODBICIE
Kliknięcie optyczne jest wyraźne i wymaga minimalnego opóźnienia odbicia. Oznacza to, że mysz nie powoduje podwójnego kliknięcia, a opóźnienie kliknięcia jest tak szybkie, jak to tylko możliwe. Nasze przełączniki optyczne mają dłuższą żywotność niż tradycyjne przełączniki mechaniczne, co oznacza dłuższą żywotność.

Reklama

80 GODZIN AKUMULATORA
Dzięki częstotliwości odpytywania 1000 Hz możesz zyskać aż do 80 godzin pracy na baterii, co idealnie sprawdza się podczas długich sesji grania przez wiele dni. Dłuższa bateria sprawi, że nigdy nie zabraknie Ci baterii w trakcie ważnego meczu, ale ładowanie zależy od Ciebie!

CZUJNIK PIXART 3395
Pixart 3395 to najnowszy, wysokiej klasy czujnik na rynku, który obsługuje technologię MotionSync. Technologia ta pozwala na płynniejsze i dokładniejsze ruchy myszą, aby zoptymalizować wrażenia z gry.

ZBUDOWANY DLA PROFESJONALISTÓW, ZATWIERDZONY DLA WSZYSTKICH GRACZY
Wierzymy, że prawdziwe urządzenia peryferyjne do e-sportu nie są projektowane w sali konferencyjnej, ale przez tych, którzy wiedzą lepiej. Właśnie dlatego wykorzystaliśmy pragnienia i aspiracje graczy, aby zdobywać kolejne poziomy i zaprojektowaliśmy nasz sprzęt, opierając się na opiniach z pierwszej ręki od najlepszych profesjonalnych graczy pokolenia e-sportu. Czujemy się odpowiedzialni za tworzenie produktów, które wytrzymują najcięższe testy i reprezentują doskonałość w grach.

Sugerowana cena detaliczna: 99,99 USD | UE 109,99 € | Wielka Brytania 94,99 GBP. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się 27 września.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...

Nowe słuchawki Suunto w końcu pozwoliły mi docenić przewodnictwo kostne

Jako biegacz miejski nigdy nie zastanawiałem się zbytnio nad noszeniem słuchawek z redukcją szumów. W przeszłości eksperymentowałem z otwartymi słuchawkami, ale biegałem głównie...

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...
Advertisment