Flagowa wymiana planowana w Oakridge Center Apple Store w związku z zamknięciem centrum handlowego


Apple Oakridge Center w Vancouver, Kolumbia Brytyjska pewnego dnia przeniesie się do zupełnie nowej, przeprojektowanej przestrzeni. W międzyczasie większość centrów handlowych, które Apple obecnie nazywa domami, planuje tymczasowo zamknąć. Oakridge Center jest na wczesnym etapie dużego projektu przebudowy, który będzie wymagał od większości najemców zwolnienia się w trakcie budowy.

Plany zgłoszone przez Retail Insider i potwierdzone przez 9to5Mac wskazują, że prawie wszystkie sklepy w Oakridge Center zostaną zamknięte pod koniec września tego roku do 2024 roku, gdy centrum handlowe będzie przebudowywane. Kotwiczne sklepy, punkty gastronomiczne i podstawowe usługi pozostaną otwarte.

Klienci z Vancouver mogą nadal odwiedzać Apple w obecnym czasie w celu robienia zakupów, pomocy Genius i odbioru zamówień online. Kolumbia Brytyjska ma do wyboru pięć innych sklepów Apple, a pełna lista jest dostępna w witrynie AppleNajbliższa lokalizacja do Oakridge Center to Apple Pacific Center.

Sierpień 2020 budowa w Oakridge Center.

Oakridge Center tętni życiem, ale nie od klientów. Teren stał się aktywną strefą budowy. Garaże parkingowe po północnej stronie centrum handlowego zostały już zburzone, a nowy food court został otwarty na początku tego roku. Ograniczony dostęp do centrum handlowego i prace związane z przebudową spowodowały, że wielu najemców w Oakridge Centre już teraz wyparło, pozostawiając ciche i puste centrum handlowe.

Zakłócenia są tylko tymczasowe. Oakridge Center jest w trakcie całkowicie przeprojektowany i dodanie wież dla ponad 6000 mieszkańców, ogromną przestrzeń dla społeczności na świeżym powietrzu, prawie milion stóp kwadratowych nowej powierzchni handlowej i światowej klasy jadalnia. Projekt zostanie ukończony dopiero w 2024 roku.

Model nowego centrum Oakridge w centrum handlowym.

Większe i lepsze plany dla Apple są w sprzedaży. Właściciel centrum handlowego QuadReal potwierdził, że w ramach przebudowy Apple stworzy nowy flagowy sklep o powierzchni ponad 10000 stóp kwadratowych. Liczne renderingi projektów Oakridge Center przedstawiają przestrzenie ze znanymi wykończeniami Apple.

Reklama

Zupełnie nowy flagowy sklep Apple w Pacific Center został również publicznie zatwierdzony w zeszłym roku, a prace budowlane już trwają. Oba projekty znacznie zwiększą dostępność usług Apple w większym obszarze Vancouver.

Jeśli obawiasz się długiego czasu oczekiwania na wizytę w lokalnym sklepie Apple Store, najlepszym sposobem na zapewnienie komfortu jest umówienie się na wizytę Kupuj ze specjalistą.

Idź dalej na Twitterze codzienne wiadomości o Apple Store.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Dongjun Zhao.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wypożyczanie e-książek z bibliotek będzie wymagało Libby; OverDrive przeszedł na emeryturę

Jeśli obecnie korzystasz z aplikacji OverDrive podczas wypożyczania e-booków z bibliotek, musisz się na nią przełączyć Libby od 1 maja. Firma po raz...

Rozwój AI poza GPT-4 powinien zostać wstrzymany – Woz, Musk

Współzałożyciel Apple'a Steve Wozniak Dołączył Elona Muska i czołowi naukowcy zajmujący się sztuczną inteligencją, wzywając do wstrzymania rozwoju zaawansowanej sztucznej inteligencji. Konkretnie,...

Microsoft rozszerza projekt AI Copilot o sferę bezpieczeństwa

Microsoft poinformował o zbliżającej się dostępności nowego sztuczna inteligencja (AI) w ramach swojej oferty cyberbezpieczeństwa, która twierdzi, że „dramatycznie zwiększy zasięg, szybkość i...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!