Firma twierdzi, że wkrótce pojawi się naprawa rozładowywania baterii Apple Watch


Zeszły tydzień, 9 do 5Mac zgłoszone w związku z coraz bardziej powszechnym problemem rozładowywania baterii nękającym użytkowników Apple Watch. W następstwie naszego raportu firma Apple potwierdziła istnienie problemu i poinformowała, że ​​wkrótce zostanie naprawiona w formie aktualizacji oprogramowania.

Wydaje się, że ten problem rozładowywania baterii Apple Watch dotyczy szerokiego grona użytkowników Apple Watch. Dotyczy to najnowszych modeli, takich jak Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2, a także starszych modeli, takich jak Apple Watch Series 4. Użytkownicy, których to dotyczy, twierdzą, że żywotność baterii ich zegarka Apple Watch zaczęła nienormalnie szybko się rozładowywać po aktualizacji do watchOS 10.1.

W wewnętrznej notatce udostępnionej w sobotę autoryzowanym dostawcom usług Apple firma Apple potwierdziła, że ​​jest świadoma problemu rozładowywania baterii dotykającego użytkowników Apple Watch. Firma podała, że ​​poprawka „wkrótce” pojawi się w aktualizacji oprogramowania systemu watchOS 10. Niestety firma Apple nie podała żadnych dalszych szczegółów na temat daty wydania tej aktualizacji (za pośrednictwem MacPlotki).

Notatka Apple nie zawiera również szczegółowych informacji na temat skali problemu. A szybkie wyszukiwanie na Twitterzeoferuje jednak pewien kontekst. Jeden użytkownik mówi że ich Apple Watch Series 9 przestał działać w 100% i przestał działać w ciągu zaledwie trzech godzin. Inny raporty użytkowników że bateria ich Apple Watch Series 7 rozładowała się o 25% w ciągu zaledwie 30 minut.

Na Reddicie i forach wsparcia Apple pojawiło się również wiele skarg:

Reklama

Czy zauważyłeś, że bateria zegarka Apple Watch rozładowuje się szybciej od czasu aktualizacji do systemu watchOS 10.1? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment