Firma Other World Computing ogłasza karty pamięci Atlas Ultra CFexpress o pojemności 1 TB i 2 TB


Other World Computing, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań ekosystemowych w zakresie sprzętu komputerowego, akcesoriów i oprogramowania zarówno dla konsumentów, jak i profesjonalistów — ogłosił dziś rozszerzenie ekosystemu Atlas OWC o 1 TB i 2 TB pamięci Atlas Ultra CFexpress karty. Dwie nowe karty pamięci o dużej pojemności zapewniają niesamowitą rzeczywistą prędkość zapisu 1700 MB/s i odczytu 1850 MB/s oraz niezawodną minimalną stałą prędkość zapisu 1500 MB/s. Te wysokowydajne karty Atlas Ultra CFexpress zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu dzisiejszych ekstremalnych potrzeb w zakresie danych, umożliwiając profesjonalnym filmowcom rejestrowanie niesamowicie realistycznego materiału wideo 8K RAW za pomocą kamer kinowych, takich jak RED V-Raptor/XL i Komodo-X, oraz flagowych profesjonalnych aparatów bezlusterkowych, takich jak Nikon Z8 i Z9 czy Canon R5C.

„Wraz ze wzrostem rozdzielczości obrazu i głębi kolorów skraca się czas nagrywania. Te karty o większej pojemności są idealnym rozwiązaniem dla dłuższych czasów nagrywania przy najwyższych rozdzielczościach i szybkościach transmisji bitów. Punkty o większej pojemności są również niezwykle wydajne, co zapewnia nam najlepszy w swojej klasie odczyt, optymalizację pisania i przepływu pracy” — powiedział Ian Stone, kierownik ds. kategorii kart pamięci OWC.

Niezwykle dokładny proces kontroli jakości OWC pozwala użytkownikom fotografować bez strachu, wiedząc, że karty Atlas Ultra CFexpress bezbłędnie zapewnią szybkość i integralność danych, których potrzebują użytkownicy, gdy użytkownicy mają tylko jedną szansę na uchwycenie chwili. Karty pamięci Atlas Ultra poradzą sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami środowiskowymi, w tym promieniowaniem rentgenowskim, promieniami UV, wstrząsami, upadkami i ekstremalnymi temperaturami. Fotografuj, przechowuj i wymieniaj, mając pewność, że każda karta ma pracę twórczą — i rewers — dobrze chronioną.

Nowe punkty pojemności uzupełniają pełny ekosystem kart, czytników i oprogramowania. OWC nie szuka rozwiązań punktowych, ale zamiast tego zestaw produktów, których celem jest sprawienie, by przepływ pracy kreatywnych profesjonalistów przebiegał płynnie i szybciej. Innergize współpracuje ze wszystkimi kartami Atlas, aby zachować ich świeżość od razu po wyjęciu z pudełka przez cały cykl życia produktu. Jest to bezpłatne rozwiązanie dostarczane z nowymi kartami Atlas Ultra o pojemności 1 TB i 2 TB.

Ekosystem Atlasu OWC
OWC stworzyło najbardziej wszechstronny asortyment rozwiązań sprzętowych i programowych, aby wspierać każdego w procesie twórczym od przechwytywania do ukończenia. Ekosystem Atlasu OWC to pierwszy krok w procesie zapewnienia fotografom/kamerzystom narzędzi potrzebnych do przeniesienia wizji z kamery na publiczność.

Karty pamięci Atlasa
Karty pamięci Atlas CFexpress i SD zapewniają fotografom i kamerzystom elastyczność i wybór w zależności od ich aparatów i sposobu, w jaki ich używają. Karty pamięci Atlas zostały przetestowane w najbardziej agresywnych ustawieniach, z którymi każdy typ karty może sobie poradzić. Karty pamięci Atlas bezpiecznie przechowują niezastąpione treści oraz zapewniają wydajność i niezawodność spec.

Czytniki kart Atlas
Przejdź od przetwarzania do edycji dzięki gamie przenośnych czytników kart Atlas zasilanych z magistrali, a także wyposażonych w czytniki kart SD i CFexpress stacji dokujących OWC i rozwiązań pamięci masowej. Czytniki kart pamięci OWC, takie jak Atlas FXR, zostały specjalnie zaprojektowane i szeroko przetestowane, aby zapewnić skuteczne odprowadzanie ciepła, dzięki czemu karty pamięci Atlas zapewniają maksymalną stałą wydajność bez przepustnicy.

Reklama

OWC Innergize
Oprogramowanie Innergize firmy OWC jest integralną częścią ekosystemu stworzonego dla kart pamięci i czytników OWC Atlas. Innergize zapewnia monitorowanie stanu, aby upewnić się, że karta jest wystarczająco zdrowa przed rozpoczęciem nagrywania, aktualizacje oprogramowania układowego w terenie, aby zapewnić optymalne działanie kart i czytników z przyszłymi aparatami, oraz oczyszczanie karty, które zapewnia, że ​​nie będzie żadnych utraconych klatek podczas nagrywania wideo lub zdjęć seryjnych zdjęcia.

OWC Skopiuj to
Gdy użytkownicy przechwycili materiał i muszą go szybko i dokładnie rozesłać do kopii zapasowych, redaktorów, producentów, reżyserów i innych interesariuszy. Kopiowanie OWC Usprawnia proces wyładowywania dzięki szybkim, zweryfikowanym kopiom plików do jednego lub wielu miejsc docelowych.

Ceny i dostępność
OWC Atlas Ultra CFexpress 1 TB i 2 TB są już dostępne w cenie od 599,99 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment