Firma medialna Donalda Trumpa ma nowego dyrektora generalnego: wkrótce będzie byłym przedstawicielem. Devin Nunes


Sekunda właśnie ujawnił śledztwo w planach przejęcia spółki celowej (SPAC) o nazwie Digital World Acquisition Corp., która ma połączyć się z Trump Media & Technology Group (TMTG) i rozpocząć handel na NASDAQ, więc co dalej z rosnącym gigantem mediów społecznościowych/mediów?

Oczywiście TMTG ma świeżo ogłoszone nowy, efektowny pracownik na stanowisko dyrektora generalnego, rekrutujący kongresmana Devina G. Nunesa. Nunes jest zwolennikiem i obrońcą Trumpa, który służył w Komitecie ds. Wywiadu Izby Reprezentantów, który badał zarzuty, które Rosja pomogła w kampanii Trumpa podczas wyborów w 2016 roku. Tak, to również „Pozwałem Twittera za to, że pozwoliłem mamie Devina Nunesa i krowie Devina Nunesa mnie obrażać” Devin G. Nunes.

Kongresmen planuje opuścić Izbę Reprezentantów USA – gdzie redystrykcja być może sprawił, że jego obecne miejsce było trudne do utrzymania? — i przejąć nową rolę w styczniu. W oświadczeniu mężczyzna wymieniony w pozwie, twierdząc, że: to konto krowy sprawiły mu „skrajny ból i cierpienie”, mówi: „Nadszedł czas, aby ponownie otworzyć Internet i pozwolić na swobodny przepływ idei i wypowiedzi bez cenzury”.

Jako dyrektor generalny TMTG będzie odpowiadał za nadchodzącą platformę mediów społecznościowych Truth Social, wchodząc w udawane buty Jacka Dorseya (a dokładniej mówiąc, Parag Agrawal). Jest to dodatek do TMTG+, o którym firma mówi, że jest usługą wideo opartą na subskrypcji, pełną „rozrywki, której nie budzą się, aktualności, filmów dokumentalnych, podcastów i nie tylko”.

Według prezesa TMTG Donalda Trumpa „Kongresman Devin Nunes jest wojownikiem i liderem. Będzie doskonałym CEO TMTG. Devin rozumie, że musimy powstrzymać liberalne media i Big Tech przed zniszczeniem wolności, które czynią Amerykę wielką. Ameryka jest gotowa na PRAWDĘ społeczną i koniec cenzury i dyskryminacji politycznej”.

W październiku Mastodon cytował Truth Social za ponowne wykorzystanie kodu open source projektu bez dołączania wymaganych powiadomień i publikowanie wszelkich wprowadzonych poprawek, aby społeczność mogła na tym skorzystać. Od tego czasu PC Mag zwrócił uwagę, że Prawda Społeczna ma uznany jego open-source’owe korzenie i opublikował jakiś kod. Jednak dostępny pakiet nie wydaje się zawierać żadnego z „zastrzeżonych” operatorów kodu, o których mówi strona, że ​​będzie używał

Reklama

Ogłaszając fuzję DWAC i TMTG, firmy wskazały, że Truth Social zorganizuje „Beta Launch dla zaproszonych gości” w listopadzie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!