Firma Linksys zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność Wi-Fi w domu dzięki nowej serii niedrogich rozwiązań Wi-Fi 6 MeshFirma Linksys, światowy lider w dziedzinie domowych i biznesowych rozwiązań sieciowych Wi-Fi, ogłosił dzisiaj dwa nowe systemy kratowe Wi-Fi 6 zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności bezprzewodowej dla wszystkich potrzeb domowych, w tym pracy zdalnej, strumieniowego przesyłania treści, gier dla wielu użytkowników i nie tylko. Linksys Hydra 6 i Linksys Atlas 6 to najnowsze, dwuzakresowe produkty firmy Linksys należące do rodziny systemów oczek sieci WiFi 6 firmy Linksys, które są dostępne w najbardziej przystępnych cenach dla tej marki.

„Istnieje zwiększone zapotrzebowanie na łączność bezprzewodową, która poradzi sobie z napływem urządzeń w sieciach domowych i zapewni niezawodne, bezpieczne i prywatne połączenia” — powiedział Alan Cohen, wiceprezes ds. marketingu i szef produktu w firmie Linksys. „Naszą misją jest bezpieczne łączenie wszystkich, a dzięki wprowadzeniu tych systemów zapewniamy naszym klientom dwie nowe opcje szybkości, zasięgu i łączności w przystępnej cenie”.

Linksys Atlas 6 — nasz najbardziej przystępny cenowo system Wi-Fi 6 Mesh do tej pory

Linksys Atlas 6 to najnowszy system sieciowy dla całego domu w portfolio produktów firmy Linksys. Szybkość i wydajność w przystępnej cenie, Linksys Atlas 6 jest idealny do pracy hybrydowej, gier online, przesyłania strumieniowego 4K UHD i nie tylko. Dwuzakresowy router działa najlepiej z planami usług internetowych do gigabita. Każdy węzeł ma trzy porty 1GbE Ethernet do podłączania urządzeń przewodowych do sieci bezprzewodowych i zapewnia dostęp do kanałów 160 MHz dla superszybkich połączeń bezprzewodowych.

Linksys Atlas 6 jest dostępny w trzech konfiguracjach. Jednopak obsługuje do 25 urządzeń i obejmuje ponad 2000 stóp kwadratowych, dwupak obsługuje do 50 urządzeń i zajmuje około 4000 stóp kwadratowych, a trzypak obsługuje do 75 urządzeń o powierzchni 6000 stóp kwadratowych.

Linksys Hydra 6 — znacznie szybsza, solidniejsza i niezawodna łączność
Linksys Hydra 6 zapewnia szybką, bezprzewodową transmisję danych dla maksymalnie 25 urządzeń o powierzchni ponad 2000 stóp kwadratowych. Dwuzakresowy router sieciowy Linksys Hydra 6 WiFi 6 zapewnia znacznie szybsze, niezawodne i niezawodne połączenia bezprzewodowe. Idealny do superpłynnego przesyłania strumieniowego 4K UHD, wideokonferencji, gier online i nie tylko. Router działa najlepiej z planami usług internetowych do gigabita. Zapewnia kanały 160 MHz dla superszybkich połączeń bezprzewodowych i ma cztery porty 1 GbE Ethernet do podłączania urządzeń przewodowych, takich jak konsole do gier, telewizory, DVR i inne do sieci bezprzewodowej.

Dodatkowe funkcje i korzyści dla Linksys Atlas 6 i Hydra 6

  • Szybka konfiguracja. Łatwy w zarządzaniu. – Aplikacja Linksys ułatwia konfigurowanie sieci Wi-Fi oraz umożliwia sterowanie i monitorowanie Wi-Fi z dowolnego miejsca.
  • Technologia Linksys Intelligent Mesh — dynamicznie optymalizuj prędkości i maksymalizuj wykorzystanie wszystkich pasm, aby zmniejszyć przeciążenie, opóźnienia i buforowanie.
  • Bezpieczeństwo i prywatność, którym możesz zaufać — chroń swój dom dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania, aby Twoja sieć była zawsze bezpieczna i aktualna. Kontrola rodzicielska i oddzielne sieci dla gości zapewniają bezpieczeństwo urządzeń.
  • Spokój — produkty firmy Linksys przechodzą 25 testów jakości, są objęte 3-letnią gwarancją i mają całodobową pomoc techniczną.
  • Rozwijaj się w miarę potrzeb — gdy Twoja rodzina, dom i potrzeby rosną, Twoje WiFi powinno rosnąć razem z Tobą. Dodaj więcej węzłów, aby zwiększyć zasięg dla silniejszego połączenia i obsługi większej liczby urządzeń w razie potrzeby.
  • Solidny. Stabilny. Niezawodny. – Zbudowany na platformie Qualcomm Immersive Home 214, użytkownicy mogą oczekiwać doskonałej łączności w całym domu.
Reklama

DostępnośćSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!