Firma Dell umieściła w swoich najnowszych monitorach UltraSharp szybkie panele 120 Hz


Firma Dell ogłosiła cztery nowe monitory UltraSharp, które mogą pełnić funkcję dobrych wyświetlaczy do gier, a także spełniać tradycyjne zalety marki, polegające na oferowaniu ekranów do pracy zapewniających wierne odwzorowanie kolorów. Dwa 27-calowe monitory mają rozdzielczość 1440p, a pozostałe dwa 24-calowe monitory 1080p. Wszystkie mają wyświetlacze LCD IPS o częstotliwości odświeżania 120 Hz, czyli dwukrotnie większej niż 60 Hz oferowane przez firmę Dell w modelach UltraSharp.

Chociaż monitory 120 Hz tradycyjnie cieszą się największym zainteresowaniem graczy, którzy prawdopodobnie mogą najwięcej zyskać na ekranie, który aktualizuje się dwa razy szybciej niż model standardowy, firma Dell oferuje wyższe częstotliwości odświeżania w tych modelach UltraSharp w ramach pakietu funkcji aby zwiększyć komfort widzenia i zmniejszyć zmęczenie oczu. Dell twierdzi, że oprócz wyższych częstotliwości odświeżania monitory emitują znacznie mniej „szkodliwego niebieskiego światła” niż poprzednie monitory, a także mają wbudowane czujniki światła otoczenia, które mają za zadanie odczytywać pomieszczenie i w razie potrzeby dostosowywać jasność i odcień kolorów monitora .

Dwa 27-calowe monitory to monitor Dell UltraSharp 27 (U2724D) i monitor Dell UltraSharp 27 Thunderbolt Hub (U2724DE). Obydwa mają ekrany LCD o proporcjach 16:9, które pokrywają 98 procent spektrum kolorów DCI-P3, ale tylko ten ostatni ma port Thunderbolt 4, za pomocą którego można podłączyć i naładować kompatybilny laptop o mocy do 90 W. Obydwa monitory oferują szereg portów USB-C i USB-A do połączeń, a także port DisplayPort 1.4 i HDMI 2.1 z obsługą VRR.

Mniejszy 24-calowy U2424HE UltraSharp z wbudowanym koncentratorem USB-C.
Zdjęcie: Dell

W podobny sposób dwa 24-calowe monitory — monitor Dell UltraSharp 24 (U2424H) i monitor Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2424HE) — są również podzielone przez jeden, który oferuje port USB-C, który może przesyłać wideo i danych i oferują do 90 W ładowania. Te monitory są również wyposażone w technologię IPS LCD i współczynnik proporcji 16:9, ale obsługują rozdzielczość 1080p, a ich porty HDMI są wymienione w wersji 1.4 bez wzmianki o obsłudze VRR.

Oprócz monitorów 120 Hz firma Dell oferuje także nowe trzy monitory do wideokonferencji, z których każdy ma masywną ramkę czołową zawierającą dwa głośniki, mikrofony i kamery internetowe 2K. Modele 24- i 27-calowe mają proporcje 16:9 i rozdzielczości odpowiednio 1080p i 1440p, natomiast większy model 34-calowy ma ultraszerokokątną rozdzielczość 21:9 1440p.

Reklama

34-calowy P3424WEB z wbudowaną kamerą internetową i głośnikami.
Zdjęcie: Dell

Chociaż Dell sprzedaje już mnóstwo monitorów z częstotliwością odświeżania przekraczającą 60 Hzmiło jest widzieć rosnącą obsługę wysokich częstotliwości odświeżania w linii UltraSharp dla osób, które chcą monitora odpowiedniego zarówno do pracy, jak i zabawy.

Nowe monitory firmy Dell będą wprowadzane na rynek w nadchodzących tygodniach, a ceny będą się wahać od 379,99 USD za 24-calowy model 120 Hz i 949,99 USD za ultrawideokonferencyjny model.

Oto pełna lista cen i dat premiery:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

AirTagi użyte do złapania seryjnego złodzieja roślin, policja odzyskuje „sanktuarium skradzionej zieleni”

Kilka miesięcy temu I napisał artykuł o AirTags wykorzystywane do odnajdywania skradzionych roślin doniczkowych. Po raz kolejny wracam z kolejną historią dotyczącą...

Inteligentna wtyczka Eve Energy współpracuje teraz z platformą Samsung SmartThings Energy

W tym tygodniu firma Eve Systems ogłosiła nowe partnerstwo z firmą Samsung, w ramach którego wprowadza wtyczki Eve Energy doskonałe możliwości monitorowania energii...

Czaty na Instagramie i Facebooku Messenger zostaną rozłączone

Meta rozpoczyna proces odłączania możliwości prowadzenia „czatów między aplikacjami” z kontaktami na Instagramie za pośrednictwem Facebook Messenger i odwrotnie. W 2020 r. Meta –...
Advertisment