Firma Adobe znacząco aktualizuje swój model Firefly do generowania treści AI


Adobe MAX 2023 rozpoczyna się dzisiaj i wprowadza kilka poważnych ulepszeń do Firefly, narzędzia Adobe AI do generowania treści.

Adobe Firefly to nowe oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji, które umożliwia każdemu generowanie treści graficznych na podstawie słów lub opisowych podpowiedzi tekstowych. Możesz uzyskać do niego dostęp i wypróbować go za darmo w Interneciea narzędzie jest również wbudowane Photoshopa. Dzisiaj Firefly otrzymał największe jak dotąd aktualizacje, w tym możliwość generowania treści bezpiecznych do użytku komercyjnego:

Firma Adobe ogłosiła dzisiaj Firefly Image 2 Model, Adobe Firefly Vector Model i Adobe Firefly Design Model jako kolejne główne wydania w rodzinie kreatywnych, generatywnych modeli sztucznej inteligencji. Firefly Image 2 to model obrazowania nowej generacji, który zapewnia użytkownikom nowy poziom kreatywnej kontroli i jakości. Firefly Image 2 generuje obrazy o wyższej jakości, dokładniej renderuje ludzi i poprawia wyrównanie tekstu, aby zapewnić twórcom jeszcze lepsze wyniki. Firefly Vector Model to pierwszy na świecie generatywny model sztucznej inteligencji skupiający się na tworzeniu grafiki wektorowej, przenoszący wiedzę firmy Adobe w zakresie grafiki wektorowej i generatywnej sztucznej inteligencji bezpośrednio do przepływów pracy programu Adobe Illustrator za pomocą tekstu na grafikę wektorową — używanego do tworzenia logo, grafiki witryn internetowych, opakowań produktów, ikon i nie tylko. Nowy model projektowy Firefly umożliwia natychmiastowe generowanie projektów szablonów o niesamowitej jakości, takich jak ulotki, plakaty, zaproszenia i inne, bezpośrednio w programie Express dzięki nowej funkcji vText to Template.

Cegła suszona na słońcu

Po raz pierwszy program Adobe Illustrator ma teraz możliwość generowania grafiki wektorowej w locie dzięki modelowi wektorowemu Firefly:

Nowy model wektorowy Firefly łączy specjalistyczną wiedzę firmy Adobe w dziedzinie grafiki wektorowej i generatywnej sztucznej inteligencji, tworząc nową generację wysokiej jakości projektów i ilustracji. Jest to pierwszy na świecie generatywny model AI dla grafiki wektorowej i pierwszy generatywny model AI umożliwiający generowanie wektorów i wzorów o „ludzkiej jakości”. Dostępne teraz w wersji beta nowe, pionierskie funkcje programu Illustrator umożliwiające zamianę tekstu na grafikę wektorową umożliwiają twórcom łatwe generowanie szerokiej gamy grafik wektorowych na podstawie prostych podpowiedzi tekstowych. Wygenerowane grafiki są edytowalne, kompaktowe i zorganizowane w grupy, co umożliwia łatwą edycję i ponowne wykorzystanie.

Cegła suszona na słońcu

Wreszcie model projektowy Firefly umożliwia użytkownikom tworzenie natychmiastowych i edytowalnych układów w programie Adobe Express:

Nowy model projektowy Firefly umożliwia natychmiastowe generowanie oszałamiających projektów szablonów dzięki nowej możliwości zamiany tekstu na szablon w programie Adobe Express przy użyciu najlepszej technologii profesjonalnego układu w połączeniu z modelem obrazu Firefly, usługami Adobe Stock i czcionkami Adobe. Firefly Design Model generuje szablony dla wszystkich popularnych współczynników proporcji, które można w pełni edytować w programie Express i można ich używać w reklamach drukowanych, społecznościowych i internetowych — umożliwiając konsumentom tworzenie z szybkością ich wyobraźni, a małym i średnim firmom i przedsiębiorstwom przyspieszenie szybkości tworzenia treści w celu uzyskania większej wydajności skuteczny i spersonalizowany marketing.

Cegła suszona na słońcu

Aktualizacje aplikacji Creative Cloud powinny być udostępniane już dzisiaj. Wymeldować się stronie internetowej Adobe aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące nowych aktualizacji i funkcji.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...
Advertisment