Finał X-Men ’97 rozwiązuje Cliffhanger serialu animowanego Spider-Man


Występy: To nie są tylko filmy, które aktorzy kręcą w swoich salonach za pieniądze! W doskonały pierwszy sezon, X Men 97 scenarzyści mieli mnóstwo zabawy, dając widzom niewielki wgląd w Uniwersum Marvela poza X-Mansion. Tutaj szybki rzut oka na Spider-Mana, tam rozmowa pomiędzy Rogue i Kapitanem Ameryką — to ekscytujące, oldschoolowe podejście do scen komiksowych, które sygnalizuje skalę tego, co się dzieje, zamiast drażnić potencjał spin-offów.

Te epizody odgrywają dużą rolę w trzyczęściowym finale „Tolerancja to wyginięcie”, jako hybrydowy bastion człowiek-maszyna pogrąża świat w chaosie. W rezultacie otrzymujemy kilka fajnych przekrojów przedstawiających bohaterów Marvela na całym świecie reagujących na nadchodzącą apokalipsę – walkę Daredevila z przestępczością, Doktora Strange’a w trakcie operacji – i taki, który sugeruje coś naprawdę wielkiego. Spójrz na te dwa:

Reklama

Zdjęcie: Animacja Marvela/Disney Plus

Szefowie animacji Marvela rozpoznają w nich Petera Parkera i Mary Jane Watson, tak jak się pojawili Spider-Man: serial animowany, który został osadzony w tej samej ciągłości co X Men. Godne uwagi jest to, że widać tu zarówno MJ-a, jak i Petera, razemw serialu będącym kontynuacją ich komiksu współczesnego.

Człowiek Pająk słynnie zakończyło się klifem, gdy narastające zagrożenia doprowadziły do ​​tego, że sieciowiec zaczął podskakiwać po wieloświecie (Ja wiem) z Madame Web (I wiedzieć) znaleźć Mary Jane. Powód? We wcześniejszej części serii Peter dowiaduje się, że Mary Jane, którą poślubił na początku ostatniego sezonu, była w rzeczywistości klonem (możliwym do zidentyfikowania, jak powiedziałby Scott Summers), a prawdziwa Mary Jane zagubiła się w otchłani po tym, jak została przeciągnięta przez portal dwa sezony wcześniej.

Więc tak: w scenie, w której mrugniesz i przegapisz tę chwilę, X Men 97 daje Spider-Manowi szczęśliwe zakończenie, pokazując, że Peter i Mary Jane w końcu ponownie się zjednoczyli. Ale jeśli jesteś ciekawy, w tej historii jest trochę więcej.

Człowiek Pająk producent i główny scenarzysta John Semper powiedziane całkiem szczerze o tym, jak prowadził serial animowany (nie był to piknik) i jak jego plany dotyczące zakończenia serialu zostały pokrzyżowane przez chęć sieci, która chciała ponownie uruchomić serial w dziwacznym stylu Nieograniczony Spider-Man. Po wyraźnym pobiciu Werset pająka do, cóż, Spider-Verse z ostatnią historią, w której jego Spider-Man spotkał się z różnymi wersjami samego siebie, Sempera zostawił otwarte drzwi na ostatnią historię, która przedstawiałaby poszukiwania MJ-a przez Petera. Przez lata Semper wypowiadał się różnie na temat tej ostatniej historii – jedna z wersji przedstawiała podróż przez historię, która obejmowałaby Kubę Rozpruwacza – ale ostatecznie trudno sobie wyobrazić, że historia zakończy się czymś innym niż ponownym spotkaniem, nawet jeśli do niej nie doszło. -ekran.

Cóż, aż do teraz.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

G-Cloud 14: Zagraniczni dostawcy ryzykują nieprzestrzeganiem przepisów, ponieważ CCS zmienia stanowisko w sprawie brytyjskich wymogów dotyczących podatku VAT

Służbę handlową Crown Commercial Service (CCS) oskarża się o wysyłanie mieszanych wiadomości do dostawców usług w chmurze mających siedzibę poza Wielką Brytanią, którzy...

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...
Advertisment