Filtr TikTok całujący Shreka jest plagą dla społeczeństwa


Muszę to poprzedzić stwierdzeniem, że nie wierzę w obrzucanie kogokolwiek mniamami. Biorąc to pod uwagę, proszę, drogi panie, nie chcę widzieć, jak się całujesz Shreka. To wydaje się prostym życzeniem, a jednak nie zostało spełnione przez ostatnie 24 godziny.

W czwartek użytkownik TikTok Igor Rylejew zamazałem świat nowym filtrem: Całowanie Shreka. Od tego czasu filmy przedstawiające ludzi udających, że się całują ulubiony mieszkaniec bagien wszystkich ludzi nawiedzały moją stronę Dla Ciebie. A skoro jest już prawie 463 000 postów, nie oznacza to, że w TikToku wkrótce zabraknie filmów, które będą mi służyć.

Wiem, wiem, to moja wina, że ​​TikTok ciągle podaje mi te filmy, bo najwyraźniej oglądam je na tyle, że sygnalizuję zainteresowanie. Ale w algorytmie gubię się to, że ja tego nie robię Cieszyć się obserwując, jak ludzie całują Shreka. Tylko to jedno spojrzenie na kogoś całującego się z tym wielkim, zielonym chłopcem i zamarłam. Podobnie jak Cthulhu, Całowanie Shreka to po prostu zbyt wiele, aby ludzki mózg mógł to pojąć.

Nie jest to niestety pierwszy zseksualizowany filtr Shreka. Popularny Efekt SHREK IN THE SKY, który ma ponad 527 000 wyświetleń, przedstawia powiększoną, odzianą w lateks twarz Shreka górującego nad tobą, wirującego i pchającego w sposób, jakiego Dreamworks nigdy sobie nie wyobrażała ani nie pragnęła. Ale w filmach z całującym się Shrekiem jest szczególnie niepokojąca intymność – która na pewno szybko nie opuści mojej pamięci.

Moją jedyną nadzieją na zakończenie tej klątwy jest to, że może – tylko może! — Całowanie Shreka działa podobnie Pierścień lub te przesądne łańcuszki e-maili, o których zdecydowanie, być może, nigdy nie myślałem, że są prawdziwe, gdy dorastałem. Być może, jeśli podzielę się z wami wszystkimi Kissing Shrek, uwolnię się od tego ciężaru. Jeśli ta wolność została osiągnięta twoim kosztem, przepraszam, ale wszyscy musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przetrwać.

I mam nadzieję, że w końcu to zrobię Wreszcie bezpłatny.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cena Sony WH-1000XM5 spadła do nowego rekordowo niskiego poziomu

Wygląda na to, że Boże Narodzenie nadeszło wcześniej, jeśli szukasz naprawdę dobrej oferty na słuchawki redukujące hałas. W tej chwili Target sprzedaje...

Ładowarka podróżna mophie MagSafe z szybkim ładowaniem Apple Watch

W zeszłym miesiącu, Mophie odświeżony jedna z najpopularniejszych ładowarek z obsługą niektórych nowych specyfikacji. Chociaż niewiele się zmieniło, od kilku tygodni korzystam...

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...
Advertisment