Filmy dla programistów Apple dostępne w serwisie YouTube przed WWDC 24


Apple ogłosiło to we wtorek ŚWDC 2024kolejna edycja corocznej konferencji dla programistów, która odbędzie się w dniach 10–14 czerwca. Przed tym specjalnym wydarzeniem firma uruchomiła nowy kanał YouTube, na którym programiści mogą znaleźć wszystkie sesje WWDC do obejrzenia.

Filmy Apple Developer i WWDC są teraz dostępne w serwisie YouTube

Tą wiadomością podzieliła się Serenity Caldwell, dyrektor ds. treści, a obecnie ewangelistka projektowania dla systemu VisionOS i innych platform Apple. Caldwell powiedział w poście na X że Apple „ciężko pracował za kulisami, aby przenieść sesje do YouTube”. Nowy kanał, który jest już dostępny na YouTubezawiera wszystkie filmy z WWDC 2023.

Gdy w czerwcu wystartuje WWDC 2024, deweloperzy będą mogli także znaleźć filmy z tegorocznej konferencji na YouTube. Oczywiście sesje będą nadal dostępne w witrynie i aplikacji Apple Developer.

Oczekuje się, że podczas WWDC 2024 Apple zaprezentuje system iOS 18 kładący ogromny nacisk na funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Firma zaprezentuje także VisionOS 2, pierwszą dużą aktualizację systemu operacyjnego VisionOS.

Bezpłatne dla wszystkich programistów WWDC24 będzie prezentować najnowsze udoskonalenia systemów iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS i VisionOS. W ramach ciągłego zaangażowania Apple w pomaganie programistom w ulepszaniu ich aplikacji i gier wydarzenie zapewni im także wyjątkowy dostęp do ekspertów Apple, a także wgląd w nowe narzędzia, struktury i funkcje.

Podobnie jak w poprzednich latach, wszystkie sesje WWDC 2024 będą wstępnie nagrywane. Firma zorganizuje wydarzenie osobiste w Apple Park dla prasy i wybranych programistów, którzy mogą zapisać się na wydarzenie za pośrednictwem strony Witryna Apple dla programistów.

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment