Film The Sims wyreżyserowany przez Margot Robbie i Lokiego, Kate Herron


Będzie film na podstawie The Sims, według „The Hollywood Reporter”. — a biorąc pod uwagę ludzi zaangażowanych w produkcję i reżyserię, warto podejść do tego całkiem poważnie.

Reżyserką jest Kate Herron, która wyreżyserowała całość pierwszy sezon Loki, który jest prawdopodobnie najważniejszym punktem przygód Marvel Cinematic Universe w telewizji: inteligentny, śliski i zabawny, z silną identyfikacją wizualną. Herron wraz z Briony Redman napisze scenariusz do filmu The Sims; para często współpracuje i napisała także odcinek nadchodzącego serialu nowy sezon Doktor Kto.

Firma produkcyjna stojąca za filmem The Sims jest jeszcze bardziej znacząca. LuckyChap, który Margot Robbie prowadzi wraz z mężem Tomem Ackerleyem, Joseyem McNamarą i Sophią Kerr. LuckyChap może przypisać lwią część zasług Robbiemu za hit o wartości 1,4 miliarda dolarów w 2023 roku lalka Barbie (nie wspominając o Emerald Fennell sensacja wirusowa Saltburn). To firma produkcyjna wbiła prawie niemożliwą igłę polegającą na przekształceniu majątku zabawek w dobry scenariusz autorstwa wiarygodnej reżyserki, Grety Gerwig, a następnie uzyskania zatwierdzenia całego nieprawdopodobnego gmachu przez firmę Mattel i sfinansowania go przez duże studio.

Umiejętności te są oczywiście istotne przy tworzeniu filmu na podstawie The Sims, który, podobnie jak Barbie, stał się niezwykle popularny, bez potrzeby mówienia o jakiejkolwiek zdefiniowanej narracji lub nawet określonych postaciach. LuckyChap będzie miał w tym względzie pomoc od koproducentów Roya Lee i Miri Yoon z Vertigo Entertainment, którzy wyprodukowali (wraz z ogromną liczbą horrorów) równie wymagające filmy Lego i mieli swój udział w nadchodzącym Minecrafta adaptacja filmowa zbyt.

Według THR Electronic Arts „będzie także zaangażowane w działalność twórczą i produkcyjną”, choć miejmy nadzieję, że wydawca będzie mógł zejść na dalszy plan i pozwolić swoim dobrze wybranym partnerom gotować.

Ale co ugotują? W The Sims niebo jest nieograniczone: gry symulacyjne życia firmy Maxis przedstawiają życie całych rodzin i społeczeństw Simów od narodzin aż do śmierci, w różnych scenariuszach, od stereotypowo podmiejskich po fantastyczne, i zwykle generują historie odbiegające od łagodnego serialu komediowego lub mydło w dziki surrealizm. Gry wydają się być gotowe na dokładnie takie podejście do meta, jakie wprowadziła Gerwig lalka Barbie. Czy będzie woohoo? Czy całość będzie w języku Simlish z napisami? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć – film nie ma jeszcze daty premiery.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...

„Zakaz” TikToka ponownie przechodzi w Izbie

Izba po raz kolejny przyjęła ustawę, która może zakazać TikToka w USA, chyba że jego chińska spółka-matka ByteDance go zbędzie – ale tym...
Advertisment