Film Kevina Feige’a z Gwiezdnych Wojen został odłożony na półkę, ale film Taiki Waititi wciąż trwa


Niespokojna plansza filmowa Gwiezdnych Wojen szykuje się kolejny wstrząs. Według a reportaż z Varietyw tym regały z Kevina Feige’atajemniczy film Star Wars i Patty Jenkins Szwadron Łotrów. Ale nie każdy film Star Wars jest wstrzymany. Przynajmniej kilka wciąż jest w fazie rozwoju.

Dwa, które, przynajmniej nominalnie, wciąż są na dobrej drodze, to projekt Taiki Waiti, w którym podobno zagra, a może nawet Riana Johnsonatrylogii Star Wars, która pociemniała po nieco skomplikowanej reakcji na trylogię z 2017 roku Ostatni Jedi — kontynuacja trylogii wyreżyserowanej przez Johnsona.

Film Patty Jenkins miał być kolejnym w kalendarzu premier Disneya, pierwotnie planowanym na grudzień 2023 r., Dopóki nie został przesunięte w nieskończoność z powrotem we wrześniu. Więc następny film Star Wars w kolejce powinien być Taika Waititiale nie było żadnego prawdziwego słowa na temat postępów w tym filmie od czasu jego ogłoszenia w 2020 roku. Ale z wiadomościami, że film jest nadal w toku, wydaje się możliwe, że nadal może to być kolejna teatralna podróż do gwiazd, które dostaje franczyza.

Jeśli chodzi o jeszcze bardziej tajemnicze filmy z serii Gwiezdnych Wojen, wydaje się, że projekt Kevina Feige, który nie miał jeszcze scenariusza ani reżysera, również został odłożony na półkę, donosi Variety. Projekt Feige’s Star Wars został po raz pierwszy ogłoszony w 2019 roku i był żywy dopiero w zeszłym roku, ale wydaje się, że w międzyczasie ugryzł kurz.

Jeśli chodzi o Riana Johnsona, prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, mówi, że firma nadal chce z nim pracować, ale on wciąż pracuje nad Noże na zewnątrz kontynuacje I Pokerowa twarz na chwilę, co mogłoby go zająć.

To wciąż pozostawia wiele pytań w długoterminowym kalendarzu Gwiezdnych Wojen. W tej chwili następna data premiery Gwiezdnych Wojen, którą ustalił Disney, to grudzień 2025 r., Do którego technicznie mógłby pasować każdy film, nawet pierwszy film z trylogii Riana Johnsona, który najwyraźniej wciąż jest w toku.

Reklama

W tym momencie wydaje się najbardziej prawdopodobne, że film Gwiezdne wojny Waititi wypełni okno 2025 r., Ale to nadal stanowi sześcioletnią lukę między 2019 r. Powstanie Skywalkera i następny film Gwiezdne Wojny. Podczas gdy Disney konsekwentnie wypełniał tę lukę pełnym zestawem seriali strumieniowych, trudno zignorować fakt, że Gwiezdne Wojny to w gruncie rzeczy franczyza na dużym ekranie, choć taka, która nie może znaleźć drogi do teatru.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment