Film Kevina Feige’a z Gwiezdnych Wojen został odłożony na półkę, ale film Taiki Waititi wciąż trwa


Niespokojna plansza filmowa Gwiezdnych Wojen szykuje się kolejny wstrząs. Według a reportaż z Varietyw tym regały z Kevina Feige’atajemniczy film Star Wars i Patty Jenkins Szwadron Łotrów. Ale nie każdy film Star Wars jest wstrzymany. Przynajmniej kilka wciąż jest w fazie rozwoju.

Dwa, które, przynajmniej nominalnie, wciąż są na dobrej drodze, to projekt Taiki Waiti, w którym podobno zagra, a może nawet Riana Johnsonatrylogii Star Wars, która pociemniała po nieco skomplikowanej reakcji na trylogię z 2017 roku Ostatni Jedi — kontynuacja trylogii wyreżyserowanej przez Johnsona.

Film Patty Jenkins miał być kolejnym w kalendarzu premier Disneya, pierwotnie planowanym na grudzień 2023 r., Dopóki nie został przesunięte w nieskończoność z powrotem we wrześniu. Więc następny film Star Wars w kolejce powinien być Taika Waititiale nie było żadnego prawdziwego słowa na temat postępów w tym filmie od czasu jego ogłoszenia w 2020 roku. Ale z wiadomościami, że film jest nadal w toku, wydaje się możliwe, że nadal może to być kolejna teatralna podróż do gwiazd, które dostaje franczyza.

Jeśli chodzi o jeszcze bardziej tajemnicze filmy z serii Gwiezdnych Wojen, wydaje się, że projekt Kevina Feige, który nie miał jeszcze scenariusza ani reżysera, również został odłożony na półkę, donosi Variety. Projekt Feige’s Star Wars został po raz pierwszy ogłoszony w 2019 roku i był żywy dopiero w zeszłym roku, ale wydaje się, że w międzyczasie ugryzł kurz.

Jeśli chodzi o Riana Johnsona, prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, mówi, że firma nadal chce z nim pracować, ale on wciąż pracuje nad Noże na zewnątrz kontynuacje I Pokerowa twarz na chwilę, co mogłoby go zająć.

To wciąż pozostawia wiele pytań w długoterminowym kalendarzu Gwiezdnych Wojen. W tej chwili następna data premiery Gwiezdnych Wojen, którą ustalił Disney, to grudzień 2025 r., Do którego technicznie mógłby pasować każdy film, nawet pierwszy film z trylogii Riana Johnsona, który najwyraźniej wciąż jest w toku.

Reklama

W tym momencie wydaje się najbardziej prawdopodobne, że film Gwiezdne wojny Waititi wypełni okno 2025 r., Ale to nadal stanowi sześcioletnią lukę między 2019 r. Powstanie Skywalkera i następny film Gwiezdne Wojny. Podczas gdy Disney konsekwentnie wypełniał tę lukę pełnym zestawem seriali strumieniowych, trudno zignorować fakt, że Gwiezdne Wojny to w gruncie rzeczy franczyza na dużym ekranie, choć taka, która nie może znaleźć drogi do teatru.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!