Film Boy Kills World dał początek bijatyce w prawdziwym świecie


Thriller akcji typu beat-’em-up Chłopiec Zabija Świat trafi do kin jeszcze w tym miesiącu i pojawi się wraz z czymś w rodzaju współczesnej rzadkości: powiązaniem z grą wideo na co dzień. W przypadku Chłopiec Zabija Światw którym Bill Skarsgård wciela się w tytułowego Boya NalotYayan Ruhian jest jego mentorem sztuk walki, jest to licencjonowana gra Super Smocza Siła Ciosu 3oryginalna bijatyka oparta na filmie.

Dodatkowym atutem połączenia jest wyjątkowość Super Smocza Siła Ciosu 3 stanowi fikcyjną kontynuację gry wideo w filmie, Super Smocza Siła Ciosu 2 — gra, na której opiera swój wewnętrzny głos bohater grany przez Skarsgårda, który w trakcie wydarzeń ukazanych w filmie traci słuch. Jeśli chodzi o kontynuację z życia wziętą, Super Smocza Siła Ciosu 3twórcy chcą czegoś więcej niż tylko powiązania promocyjnego. Rozwijają grę tak, aby była konkurencyjna i regularnie aktualizowana.

Super Smocza Siła Ciosu 3 ukaże się 26 kwietnia na komputerach PC i platformach mobilnych z systemem Windows w otwartej becie. Jest to debiutancki tytuł Talent Digital Art, dewelopera z siedzibą w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Lista bijatyk obejmuje niektórych głównych bohaterów filmu, w tym Chłopca Skarsgårda i 27 czerwca Jessiki Rothe, a także kilku innych. Zwiastun rozgrywki pt SDFP3 przedstawia postacie SK, Yazya, Marlo, Jace i Deb jako część składu.

Talent Digital Art zostało założone w 2019 roku – powiedział w wywiadzie dla Polygon dyrektor kreatywny studia Matthew-Judd Fitzjohn. Deweloper uzyskał dostęp do skryptu dla Chłopiec Zabija Świat i pomyślałem, powiedział Fitzjohn, „czy nie byłaby to świetna okazja, gdybyśmy pogłębili doświadczenie i zanurzenie się w tym wszechświecie, tworząc w filmie naprawdę fajnie brzmiącą, ale fałszywą grę”.

„Tak naprawdę chodzi o to, aby każda rzecz była czymś odrębnym” – wyjaśnił, „ale miejmy nadzieję, że zapewni konsumentowi lub przynajmniej osobie, która będzie oglądać zarówno film, jak i grę – a my zachęcamy do zrobienia obu – głębsze przeżycie emocjonalne jeśli chodzi o świat, który staramy się stworzyć.”

Reklama

Celem, jak powiedziała dyrektor generalna TDA, Tanya Brits, jest „tworzenie gier, które dostarczają przyjemności bez wysiłku” oraz wyrażają tożsamość i zainteresowania wielokulturowego południowoafrykańskiego zespołu. „Chcieliśmy zapewnić sobie wystarczającą swobodę twórczą, dzięki której będziemy mogli opracować naprawdę fajne mechaniki walki, które będą trudne do opanowania, ale jednocześnie upewnić się, że gra będzie łatwa do wejścia” – powiedział Brits.

Super Smocza Siła Ciosu 3 jest zaprojektowany tak, aby można go było wziąć i grać, powiedział Fitzjohn, i można w niego grać bezpłatnie. „Naszą nadzieją i pragnieniem w związku z tą grą jest po prostu udostępnienie jej osobom, które niekoniecznie będą mogły doświadczyć gier walki, ponieważ być może cena pudełka jest po prostu trochę za wysoka” – powiedział Fitzjohn.

Twórcy z tyłu SDFP3 dążą także do głębi.

„Z wielką pasją nawiązaliśmy współpracę z firmą [fighting game community] w budowaniu tego” – powiedział Fitzjohn. „Są wspaniałą społecznością, pełną pasji, ale jednocześnie bardzo chętną do dzielenia się swoimi opiniami, zarówno lokalni członkowie FGC, jak i członkowie międzynarodowi.

„Staramy się utrzymać poziom techniczny, który zachęca do spędzenia czasu z postacią i poznania jej, ale także przedstawiamy wszystkie mechaniki w sposób, w którym mogę od razu się z nimi zapoznać [friends] i po prostu wciśnij kilka przycisków i baw się dobrze.

Historia Chłopiec Zabija Światfilm wysyła Chłopca Skarsgårda na poszukiwanie zemsty na Hildie Van Der Koy z Famke Janssen, którą twórcy filmu opisują jako „obłąkaną matkę skorumpowanej postapokaliptycznej dynastii”. Prowadzony przez szamana granego przez Yayana Ruhiana, Boy walczy z poplecznikami Van Der Koya w niezwykle brutalnych bitwach sztuk walki i przyłącza się do grupy oporu. W filmie występuje także Michelle Dockery (Opactwo Downton), Sharlto Copley (Dystrykt 9), Andrzej Koji (Wojownik) i H. Jon Benjamin (jako wewnętrzny głos Boya).

Chłopiec Zabija Świat wejdzie do kin 26 kwietnia. Super Smocza Siła Ciosu 3 ma być dostępna w formie otwartej bety tego samego dnia na platformie Steam i w sklepach z aplikacjami mobilnymi.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment