Fani Delicious in Dungeon uznają krasnoluda Senshi za symbol seksu


Każda drużyna poszukiwaczy przygód jest tak dobra, jak jej członkowie i główna partia Pyszne w Dungeon, zarówno manga autorstwa Ryoko Kui, jak i adaptacja Studio Trigger transmitowana w serwisie Netflix, nie są wyjątkiem. Jest niezdarny przywódca, Laios, ludzki wojownik; kłujący wytrych Chilchuck, półstopy łotrzyk; wybredny Marcille, elficki mag; oraz Senshi, hermetyczny szef kuchni i krasnoludzki wojownik.

Mając do wyboru te cztery przewody, fani tak zdecydowali Senshi jest symbolem seksu Pyszne w Dungeoni szczerze mówiąc, nie mogę powiedzieć, że się mylą.

Pyszne w Dungeon śledzi przygody drużyny w pozornie nieskończonych podziemnych lochach pełnych potworów, które zmierzają do jednego celu: dotarcia i pokonania wielkiego czerwonego smoka na tyle szybko, aby uratować siostrę Laios z jego brzucha, zanim zostanie strawiona. Problem w tym, że Laios, Marcille i Chilchuck są zbyt biedni, aby kupować zapasy, więc uciekają się do gotowania i jedzenia potworów.

Niemal natychmiast po podjęciu decyzji o ugotowaniu pierwszego posiłku w lochach, cała trójka spotyka krasnoludzkiego wojownika o imieniu Senshi, który tak się składa, że ​​jest znakomitym szefem kuchni w lochach. Jego topór może być tępy i wyblakły, ale jego mithrilowy nóż szefa kuchni jest fachowo naostrzony, jego tarcza to w rzeczywistości duży wok i chętnie dzieli się wszystkim, co wie o gotowaniu, jedzeniu, a nawet o rolnictwie w lochach.

Jak przejść od nieco nieświadomego gotowania Senshi do godnego omdlenia seksownego Senshi? Początków można prawdopodobnie doszukiwać się w sposobie, w jaki Pyszne w Dungeon manga sama w sobie zachęca czytelnika do… rozważenia anatomii Senshiego w sposób niedostępny dla pozostałych członków drużyny. Senshi ubrany jest w sposób nietypowy dla wojownika Pulp Fantasy: skórzany napierśnik obszyty futrem i wzmocniony metalowymi płytkami, który łączy w sobie mobilność z ochroną, włączając skórzaną spódnicę sięgającą do kolan, a poniżej kolan sandały i metalowe nagolenniki .

Mniej typowe w sposobie ubioru Senshi jest to, jak często widzimy przepaskę na biodra (kolejny element fantastyki pulpy!) pod spódnicą ze zbroją. W tym momencie każdy Pyszne w Dungeon fan zna Senshi Pod spódniczkę.

Reklama

Liczne ujęcia majtek Senshiego są podstawą mangi i wydaje się, że Studio Trigger uznało je za niezbędne do jej adaptacji, nawet do tego stopnia, że ​​dodał widoki krocza Senshiego do scen, w których pierwotnie był on bardziej zakryty.

Senshi to coś więcej niż tylko to, jak z miłością narysowana jest jego paczka, a fani również to doceniają. Senshi jest naprawdę entuzjastycznie nastawiony do chlebai dbał o środowisko w swojej hodowli golemów (czyszczenie latryn w lochach w celu uzyskania nawozu). Utknął na swoich drogach, ale jest otwarty na naukę nowych rzeczy — takich jak podstawowa manipulacja pułapkami od Chilchucka i produkcja mydła od Marcille’a. Pokazuje także historię pełnej szacunku komunikacji międzygatunkowej w swoich relacjach z skądinąd pogardzanymi orkami mieszkańcami lochów.

Ogólnie rzecz biorąc, jest miły i wytrwały, jest świetnym kucharzem i często doradza swoim towarzyszom, jak ważne jest spożywanie zbilansowanych posiłków. Dla niektórych fanów Senshi stał się głosem w ich głowach przypomina im, żeby się dobrze odżywiali nawet jeśli nie mają na to ochoty.

A biorąc pod uwagę atrakcyjność Senshiego, nie należy ignorować sposobu, w jaki Ryōko Kui rysuje go w pinupach i momentach poważnych emocji.

To nie jest śmieszny mały facet, to jest facet z tyłkiem – albo, hm, karzeł. Trzeba oka prawdziwego rysownika, aby postać była rozpoznawalna bez względu na poziom szczegółowości i aby zachować odpowiedni poziom szczegółowości we właściwym momencie.

Naprawdę seksapil Senshi jest Pyszne w Dungeon w mikrokosmosie. Opowiadanie może być komediową mangą kulinarną i eposem horror-fantasy o konsumpcji i byciu konsumowanym jednocześnie. Dzielenie się domowym posiłkiem z przyjaciółmi może być niezbędnym wysiłkiem na rzecz utrzymania ciała i głębokim aktem wzajemnej troski. Loch może być niebezpieczną krainą agresywnych horrorów i kwitnącego, pięknego ekosystemu. Ciało może być pysznym paliwem naszego życia, surowcem nekromancji i ciałami naszej najbardziej ukochanej rodziny i przyjaciół. Wszyscy mamy w sobie zarówno to, co przyziemne, jak i wzniosłe.

A Senshi potrafi być małym, owłosionym dziwakiem, którego ciągle przewracają, tak że jego majtki są na widoku całego świata, a jednocześnie dobrze zawieszonym tatusiem-kucharzem z fachowo uczesaną brodą.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment